• ZGV
    3.1k
    Zeko predsjednik, Boban predsjednik uprave....idealan rasplet
  • Laugreano
    1.3k
    Bolje od ovog nebi moglo. Vec duze vrijme se nadam u takav rasplet.
  • sport
    2.3k
    Mišljenje je kao šupak,svatko ga ima.Ali nema svatko muda trošiti svoje slobodno vrijeme,i boriti se za bolji Dinamo raznim akcijama,idejama,otporu prema onome što nije dobro.Najlakše je reći"nebi se štel mešati"a onda kad dođemo na prag prvih pravih izbora u Dinamu koje je izborila ekipa iz Dinamovog proljeća napisati ovo nije dobro.OK majstore digni guzicu i poduzmi nešto budi bolji svojim idejama,prijedlozima od Dinamovog proljeća.I da, to ne ide tebe već nekih prije.
  • Orc123
    5.1k
    Jel moze Zajec ako postane predsjednik pozvati Zvonu u Upravu?
  • Endeavour
    416
    IO postavlja upravu kluba. Nema pozivnica.
    Kroz par dana predsjednik kluba će podržati Velimira.
  • Laugreano
    1.3k
    Mumija podrzat Zajeca ako sam dobro shvatio?
  • Benito
    598
    Vidim da se dinamov osvrtnik upalio protiv Velimira. Da nije to možda kadzior?
  • Olmic
    2.7k
    Budimo realni, predsjednik je fikus,ima ovlast sazivanja IO i to je to. Predsjednik mora predstavljat klub u najboljem svijetlu, mora imat karizmu, znanje, sve to nas Zeko ima i zato prst gore

    Bitno tko ce bit predsjednik Uprave
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zajec kandidat za predsjednika, Boban podrzao listu... Mislim da vise nema smisla trosit vrijeme i energiju na botove suprotnog stozera. Nek se bave fotosopiranjem do mile volje.
  • sport
    2.3k
    Može,jer ako postane predsjednik imat će većinu u skupštini i I.O.:cool:
  • sport
    2.3k
    Predsjednik nije fikus,bar neće biti budući.
  • Sajla
    3.5k
    zar neki ljudi ovdje ne razumiju koncept izbora? bira se između ponuđenog, ne uzme se malo gline pa izmodelira idealnog kandidata i udahne mu se život pa da on onda radi čuda. imaš opcije i između njih se odlučiš za onu koja je najbliža tvojim stavovima. ne idealnu, ne savršenu - takva ne postoji. pa zar je na političkim izborima drugačije? čisto sumnjam da to netko ne razumije.
    i zato je iz aviona jasno što su motivi onih koji upadnu na forum baš u vrijeme prvih izbora, ne nudeći nikakav prijedlog, bez ikakve konstruktivnosti već samo s negativom - ovaj ne valja, moglo se bolje. pitam se dogodi li se takvima na njihovim "dobro plaćenim poslovima u Njemačkoj" da im klijent ili šef tako uputi kritiku? nije dobro, ne valja to. možda možeš tako s vraćenim jelom u restoranu, ali će ti čak i tamo reći kad je neslano ili sirovo.
    postoji ona stara - ako ne možeš pomoći, nemoj ni odmagati. a ako si došao bacati klipove, e pa, onda nisi dobrodošao. zar u stvarnom životu možeš doći u grupu ljudi i početi im govoriti kako ono što rade ne valja, bez da ponudiš savjet ili prijedlog što i kako bolje, a oni bi te trebali prihvatiti raširenih ruku? ma možeš mislit.. pa zašto bi na ovom forumu bilo drugačije?
    ljudi koji stoje iza Dinamovog proljeća su se izložili da bi danas mi članovi mogli birati. ovo danas je posljedica njihovog rada i naravno da je bilo kompromisa i vjerojatno će ih biti još. znam, na dobro plaćenim poslovima u Njemačkoj se uvijek i iz prve sve napravi savršeno i idealno, ali jbg, mi još kaskamo za naprednim zapadom. eh, kad bismo imali pomoć i podršku od ovih koji znaju bolje, umjesto da samo hračkaju...

    postoji li idealan kandidat? neki će možda reći da postoji i da jest na jednoj od lista, a mnogi se neće složiti. ali mi ćemo uskoro birati između Velimira Zajeca i liste ljudi čiji se trud da do izbora uopće dođe ne može izmjeriti, da ne spominjemo sve ostalo; te Otta Barića mlađeg i ljudi kojima su reference "idem na utakmice 40 godina"; te evenutalne treće liste o kojoj se još samo špekulira. o čemu mi ovdje uopće raspravljamo?!
  • Olmic
    2.7k
    ocito si bolje upoznat statutom, koje su ovlasti predsjednika po njemu ?
  • rioda
    2.6k
    Da, da... I sve kao u rukavicama komentira, ali komentira ipak samo jednu listu, druge se nije ni dotaknuo :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.