• Tradicija bunta
    5.5k
    Jel Naukovic onda komandant crvene armije, ako vec nije clan neke stranke? Zbog subare pitam.
  • Kwedi
    3.8k
    Član je trojke, osnovne jedinice diverzantskih grupa.
  • Neron53
    268
    Fina rasprava od ponoci do sad :)
  • Papastrumf
    9.4k
    Sto cemo onda s Bobanom? Covjek je javno rekao da je glasao jednom prilikom za SDP.
    Smije li se on ikada i na kakav nacin ukljuciti u rad kluba?
  • Olmic
    2.7k
    glas i biti clan stranke nije isto. Svi mogu pogrijesiti :)

    Takoder Naukovicu zamjeram sta nije svoje pivo instalirao na stadion jer kad vec placamo pivu 4 eura mozemo pit i ono kaj valja
  • Tradicija bunta
    5.5k
    ...nesporazum,obrisi
  • Olmic
    2.7k
    Jesi gledao nastup Mlianrica i Naukovica? Tko je bio bolji?
  • Neron53
    268
    Valjda je Naukovic ustrajniji od Simona pa ne odustane zbog svih sranja i podmetanja koja ce doziviti, jer je ovo vjerojatno samo zagrijavanje.
  • nemapredaje
    1.9k
    Može li se molim vas u ovoj temi zabraniti ikakvo spominjanje političkih stranaka?
  • X0l
    16
    Ja sam ovdje doso da kazem da se slazem s ovim za pivu. Bio bi red da se ogrebemo za neku navijacku. Ak neko moze gurnut bubicu u uho Naukovicu. Hvala
  • kibic
    997
    Ja sam ovdje doso da kazem da se slazem s ovim za pivu. Bio bi red da se ogrebemo za neku navijacku. Ak neko moze gurnut bubicu u uho Naukovicu. HvalaX0l

    Podrška pivskom hipiju
  • miro
    3.1k
    Da, ali onda bi svi rekli da je iskoristio poziciju i stavio svoje pivo

    Mlinarićev nastup je bio bolji, jer čovjek ima iza sebe godine takvih i sličnih nastupa, intervjua i govora, ali je Nauković isto bio dobar. S tim da je kod Mojmire već bio osjetno bolji nego kod Ladišića, a tu pričamo o par sati razlike.

    Iskreno, ekipa koja nam je predstavljena je puno više od onoga što sam zamišljao u najluđim snovima, s tim da recimo Globana još uvijek nisu nigdje gurnuli, a to će tek bit vrh

    Puna podrška listi, dečki samo hrabro
  • Olmic
    2.7k
    slazem se. I svida mi se ovo kao predstavljanje Kovacevica
  • X0l
    16
    Kaj nemre prek sponzorstva nekak? Zakaj mi sad tu rusis snove ujutro?
  • X0l
    16
    Buraz nemoj me zezat tovari rizle hajduk prodaju. Znas kak bi navijacka piva isla. Na ambalazu metne grafite Dinama iz Zagreba il tak nekaj. Top topova. Ionak im je cijela brija takva. Oprostite skrenuo sam s teme. Ponjele me strasti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.