• Neki tip
    19.4k


    Slažem se da može i takav dojam ostaviti, mislim očito i jest, jer nije baš dobro pojasnio kaj želi reći, fali li mu sportske kompetencije u ovom procesu ili se legitimitet nemre crpiti iz izbora, već samo novca, ili je naprosto nesklon decentraliziranom odlučivanju.

    Pa u društvu ima jako puno ljudi koji bi rado čvrstu ruku, novog Tita ili novog Tuđmana, već prema osobnim preferencijama i na k..c im ide to demokratsko "kilavljenje" s donošenjem odluka.

    Ne dijelim stav, nego velim da je legitiman.

    Ali nije to ključno, jer velim još jednom, nije mi članak dobar, samo kažem da mi nije to nekakvo sustavno pljucanje Dinama, već loše obrazlozen stav jednog posve dinamovskog novinara.
  • BBBaranja
    1.9k
    Screenshot-2024-02-02-203210.jpg

    Hrvatskoj je za poraz bila bitna pobjeda kažu na indexu :rofl: :rofl:
  • NORTE
    9.3k
    Ima li tko da mrzi Hajduk?Neki tip
    Za razliku od njih ja ne mrzim njihov klub, ali mrzim gubu koja ga okružuje.

    Paggini je odlično primijetio, to je postalo dio njih, dio identiteta, onoga što jesu.Neki tip
    Još na derbiju 2006. im je dignuta poruka koja sve govori o tome.
  • rioda
    2.6k
    Koja poruka?
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ne znam u koju bi temu pa evo

    No, susret je obilježio i jedan incident te organizacijski propust. Naime, nekoliko navijača Hajduka požalilo se kako su im uoči utakmice na ulazima oduzeti dresovi i majice s klupskim obilježjima, a nekima od njih nisu vraćeni ni nakon susreta, piše Dalmatinski portal.

    Prema njihovom navodu, nije riječ o navijačkoj tribini na kojoj se nalazila Torcida, već o tribini pokraj na kojoj se nalaze gledatelji koji nisu članovi navijačkih skupina. Zasad nije poznato tko je uzeo spomenute dresove i majice.



    strasno. Jasno iskomuniciraju da nece biti dopusten ulaz na tribinu uhajdukovim obiljezljima, oni svejedno dodu, i onda se zale kako su im oduzeti dresovi.
  • Joza
    348
    Sve da se skrene pogled s tog da im je igra i dalje ocajna sa svim silnim pojacanjima i da se prednost lagano ali sigurno topi.
  • Džudžan86
    242
    https://youtu.be/T5lRUVTXQ60?si=thcXn6p8QwB-vwLh

    Neki dan je na prilicno gledanom "Podcast Velebit" gostovao povjesnicar knjizevnosti i clan Domovinskog pokreta Slobodan Prosperov Novak gdje je izmedu ostalog govorio o liku i djelu Zdravka Mamica gdje bi covjek po njegovim izjavama zakljucio da se radi u najmanju ruku o reinkarnaciji Brune Busica.

    Do sad sam imao zeludca za pogledat prvih 20ak minuta pa izdvajam neke izjave Novaka za one koji nemaju vremena gledati podcast:

    "Meni je tuzno da sada o proganjanju Zdravka Mamica govori covjek, tj. predsjednik Milanovic koji je sudjelovao u progonima Zdravka Mamica i ne samo da je sudjelovao nego je bio kolovoda tih progona."

    "Nije nepoznato da onaj dogadaj veliki sa zagrebackih ulica, kada je 2017. u ljeto u lipnju, srpnju ustvari, na dan Mamicevog rodendana, to je Mamicev rodendan, kad se na ulici okupilo onoliko ljudi da je u Medugorju u to isto vrijeme Zdravko Mamic sjedio i gledao te prizore sto moramo reci da je prilicno tragicno obzirom da je on jedan od onih koji je najzasluzniji za onaj doista planetarni dogadaj Hrvatske probudene, to je doista probudena Hrvatska na ulici."

    "Ja necu ulaziti u nikakve inkriminaciije, ja smatram da bi bilo najnormalnije da se nad Zdravkom Mamicem dogodi ono sto se u takvim slucajevima i u svjetskoj praksi dogadalo jer bilo je takvih slucajeva sa nogometnim menadzerima, onda to budu neke amnestije koje pokazu da su ti ljudi pokazali velike uspjehe i da se zbog tih uspjeha onda oni oslobode krivnje i da ne moraju bas po novinama i nasim medijima se nazivati najvecim, najcrnjim kriminalcima"

    "Jer kad su prodrli Tomasevicevi janjicari u Dinamo sa par svojih doista jadnih, niskih poteza imamo to sto imamo, imamo raspad sustava, ne mislim pritom na neke uspjehe na terenu to igraci jadni s tim nemaju veze nego mislim na taj cijeli sustav nedemokratski koji se tamo dogodio, a mi smo u tamnicu utjerali gotovo covjeka koji je to sve stvorio kao uspjeh."

    "Mamic je osuden od ljudi koji su kompromitirani i korumpirani, pa poznata je stvar da je vec sada spremna sto se Mamica tice oslobadajuca presuda na sudovima europskim i da se samo ceka dan da bude obznanjena."

    Nije se proslavio ni voditelj podcasta i novinar Marko Juric stovise, pridruzio se Novaku svojim konstatacijama:

    "Zasto je taj sustav iz tog vremena 2015. godine i kasnije i tako snazno nagazio na Zdravka Mamica , jer razgovarao sam s njegovim odvjetnicima, okej odvjetnici ce mozda neke stvari prikazati u interesu, ali dobro to su bili neformalni razgovori, ne pred kamerama, gdje su mi zapravo rekli da Mamic ni na koji nacin nije ostetio Dinamo, dakle da Dinamo nijednog trenutka nije pokrenuo nekakvi postupak protiv Mamica na temelju nekih potrazivanja, koji je stvarni motiv takvog jednog istrazivanja? "
    Na to Prosperov Novak odgovara: "Ja mislim da se radi o dekroatizaciji Hrvatske..."

    "Znate ono nogometnim rjecnikom se cesto kaze "pogledajte semafor", sad kad bi po toj uzrecici pogledali semafor, pogledali sto se danas dogada u Dinamu otkad je uklonjen Mamic i njegova uprava, odnosno ljudi s kojima je on radio pa to je katastrofa, Dinamo se srozao u nesto neprepoznatljivo, dakle Dinamo vise nema veze s onim sto je bio za vrijemem Mamica, je li to bila Mamiceva zasluga ili necija treca, ali cinjenica je da je za vrijeme dok je Mamic i njegova ekipa tamo radila, Dinamo je bio jedan dobar europski klub koji je imao odlicne rezultate."
  • Droljo
    5.1k
    Aaaaaaaaa koliko proljeva. Fuj
  • serbus
    3.6k
    Jebiga davno sam rekao da nama treba navijačka stranka a ne da nam razni Slobodani, Đurđe i ostali anemični likovi kroje zakone i pravila.
    Ako je netko imao ovaj DP u mislima nadam se da obožavateljima lika i dijela mamića neće dat glas.
  • rioda
    2.6k
    Prvi korak je da uopće ne dajete klikove takvim idiotima
  • Oluja
    3.7k
    Sportske-
    "Petković napao Bjelicu u dječjoj igraonici i prijetio mu škarama: ‘Sad ću te izbosti!‘"

    Radi se o srpskom kosarkasu Nemanji Bjelici i bivsem nogometasu Nikoli Petkovicu
  • db-izbjeglica
    12.9k
    dobre naše sportske novosti...uvijek realne i pravedne!

    slika.png

    slika.png

    ako je na jedan klub koeficijent 2,00
    na drugi klub koeficijent 3,00
    na treći klub koeficijent 3,30

    kako je onda ovaj sa najmanjim koeficijentom blagi favorit? :lol:

    ugrubo rečeno:

    uloži tisuću nečega na prvi koeficijent, dobitak je 2000
    uloži tisuću nečega na drugi koeficijent, dobitak je 3000
    uloži tisuću nečega na drugi koeficijent, dobitak je 3300

    za mene je to poprilična razlika, jer ono...50% više love nije baš malo!
    možda je za novinare 50% malo, nemam pojma.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Index.
    "Hajduk danas od marketinga na godišnjoj razini ima prihod od čak 5.1 milijun eura. Ostali klubovi u Hrvatskoj mogu samo sanjati o ovim ciframa."

    Koliki je nas prihod od marketinga da moramo sanjat o 5 milja eura godisnje? :rofl:
    Koliki je hype oko Hajdukovog marketinga covjek bi pomislio da tako pune pola proracuna.
  • Mali Zeus
    9.8k
    strasno. Jasno iskomuniciraju da nece biti dopusten ulaz na tribinu uhajdukovim obiljezljima, oni svejedno dodu, i onda se zale kako su im oduzeti dresovi.jedan u nizu

    Priča da im nisu vraćeni nije istina, dresovi su ih čekali na izlazi, al je ekipa uzimala te dresove ko na placu, znači jedni drugima su grabili dresove. Show. :D

    Btw ove rasprave tko koga više mrzi su mi malo djetinjaste.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.