• xavier
    11.1k
    Po slikama izgleda da na bočnim stranama jednostavno nema mjesta za širenje pa se moralo ići u ovakav projekt, ali moram priznati da mi ove tribine iza golova svejedno izgledaju stvarno jako neproporcionalno velike prema ovima sa strane.
  • Infinity
    15.2k
    Gledam google, bas su u k* s prostorom. Nestvarno mi je da nisu stadion izmjestili kad ce vec sve novo raditi. Iza golova ima bas puno mjesta, ali bocno skoro pa nista. Kad vec nisu izmjestili onda je moralo ovako biti. Vecu neproporcionalnost sam vidio samo u zamisljenom projektu stadiona Obilica. Kod njih jedna tribina iza gola prima valjda pet puta vise gledatelja nego neka bocna. Al to je propalo sve pa su se spasili.
  • gh0c
    256
    Kaj ovo ima rupe između dijelova krova nad potpuno novim i renoviranim tribinama?
    Tako se bar čini na renderima.

    Zamisli stajat u prolazu ispod toga procijepa po pljusku :grimace:
  • xavier
    11.1k


    Istina, prostora je jako, jako malo, ali opet mislim da se sve moglo nekako bolje ugurati. Malo ga zarotirati i spustiti prema jugu na ovu Viale Giulio Cesare i na ovaj trokutasti parking, a cestom onda obići oko njega.

    Najviše ih muči kut ove povijesne građevine s lijeve strane koja si sigurno ne smije dirati.
  • Hipo
    406
    Samo ova velika tribina je nova.
    Sve tri ostale su stare tribine.
    Mislim da će još samo ovu drugu iza gola napravit novu istu kao ovu gotovu i to je to od većih zahvata.
  • Infinity
    15.2k
    Mislis na spoj bocnih tribina s tribinama iza gola? Meni djeluje kao da ni same tribine nisu spojene pa tako ni krovovi.

    A evo ti jedan 'savrsen' stadion koji se znao davati kao primjer za stadion Dinama. Gledaj rupa na coskovima, tu ces pokisnuti sigurno :grin:

    grhrykevosek78jz.jpg
  • Neki tip
    19.1k
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2133132

    q32ot3mtyf5avy08.jpg


    Eto, pa vi samo recite da su novi stadioni s tribinama blizu terena dobri.. ajd da vidim koja će prskalica dobacit na naš Istok. :cool:
  • marcio amoroso
    32k

    Gdje je krov u tirani naša tribina kreće :cool:
  • xavier
    11.1k
    Uvijek se sjetim Antolića kad je izjavio kako je "sjeverna tribina Maksimira odlična iz sigurnosnog aspekta jer je gledateljima teško doći do terena" :yikes:
  • Neki tip
    19.1k


    Eto kako, kad hoćete, možete biti racionalni, razumni, zahvalni.

    Ni vatrogasni šmrkovi ne mogu dobacit do vas, kamoli nekakve prskalice, pogled kao s vrha Santiago Bernabeua, izvrsno za taktičke analize, a i milijunaše gledate svisoka..

    Plus taj sigurnosni aspekt o kojem govori naš Krešo. I to ne samo što navijači ne mogu na teren, nego ne postoji opasnost od znojnog Petkovića dotrčalog u zagrljaj nakon gola.

    Blagoslovljeni smo mi, a rijetko to osvijestimo.
  • deda
    27.7k
    Stadion kao Atalantin je dušu dao za izmještanje.
  • SAS1987
    13.3k
    U teku je rušenje kultnog Vincente Calderone... Oni ga bacaju a mi bi dali bubreg za takav stadion
  • Infinity
    15.2k
    Idu i stubovi. Dizu osjecani to lagano

    jh13c3njm79o7x20.jpg
    ou1nfq21ab5xa2g8.jpg
  • Crusades1986
    9.6k
    Uuuuu jedva cekam da se zavrsi. Sad treba maksimalno iskoristit preostala gostovanja na gradskom vrtu. :cool: A taman su na Gradskom vrtu napravili jos jedan dodatni ulaz na tribini prije pocetka ove sezone.
  • deda
    27.7k
    Ja se više veselim odlasku na Pampas ipak nego na Gradski vrt. Moglo bi ovo biti gotovo do kraja sljedeće godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.