• marcio amoroso
    32k

    Tako je svugdje. Svu su protiv metropole.
  • Kwedi
    3.8k
    , samo kažem da velik dio Hrvatske ima jako negativnu sliku o Zagrebu.xavier

    Ne bih se složio. Za njihove probleme ne vide problem u Zagrebu već u politici i političarima koji dolaze i iz njihovih krajeva pa od tog imaju kurac.
    Da postoji neki animozitet prema Zagrebu nije istina jer iz svih krajeva Hrvatske ljudi dolaze sim.

    To što netko na razini rivaliteta(vezan uz sport) ima nekakav negativan stav prema Zagrebu, Dalmaciji ili Istri, mislim da nitko normalan ne ide van okvira i predodžbu kako njihova regija radi, a Zagreb jaja hladi.
  • deda
    27.7k
    Eto, i Albanci dobili novi nacionalni stadion. arne.png
  • Neki tip
    19.1k
    Pa bome ne izgleda loše.. možda da je jedna etaža, ali općenito gledano baš dobar.
  • Kwedi
    3.8k
    Meni nije lijep. Da je donja etaža gornja, a gornja donja bio bi normalniji
  • deda
    27.7k
    Ma s godinama padaju kriteriji. Meni je sve novo lijepo. :lol:
  • SAS1987
    13.3k
    Bilo bi puno bolje samo sa jednom etazom. Zanimljiva mi je ideja su na "zapadni" tribini samo VIP lože / boxovi. Ima tko info kakav upliv ima to na atmosferu (decibele). Mozda takva ravna tribina čak i bolje odbija zvuk natrag na teren.
  • Infinity
    15.2k
    Moju ideju o takvom stadionu se neki dan popljuvalo :rofl:
  • Eduardo
    17.3k
    Atalanta

    D314dVw.jpg

    OYoIMsC.jpg

    dl3D19D.jpg
  • xavier
    11.1k


    Jako old school za nešto renovirano 2019. godine.
  • SAS1987
    13.3k
    meni tribina izgleda bas moderno. Ne svida mi se veliki razmak između stolica. To znaci da su poslednji redovi vise odaljeni od terena nego sto je potrebno a to lose utjece na atmosferu. A i bolje je kada su ljudi malo naguzvani.
  • Eduardo
    17.3k
    nisam siguran da li je ta renovacija u potpunosti završena!?
  • Infinity
    15.2k
    Nisam siguran, al mislim da je renovirana samo centralna tribina. Ono sto sam siguran je to da je ova iza gola na novo izgradjena. Mislim da ostale dvije nisu dirane. Vidio sam projekt, cini mi se da ce sve cetiri biti na novo izgradjene ukljucujuci i tu centralnu koja je nasminkana. Za sad imaju 1/4.
  • xavier
    11.1k


    Aha, ovo znači nije još ni blizu gotovo? Onda je druga priča :up:
  • Infinity
    15.2k
    Na ovoj slici se najbolje vidi koliko je to gotovo. Jedna nova i tri stare tribine

    Namnl%C3%B6s-16.png


    Ovako ce izgledati u konacnici

    progetto_stadio_atalanta._2.jpg

    Sad to kad malo bolje gledam djeluje mi kao da ce ove bocne zadrzati, tj. renovirati, a izgraditi nove iza golova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.