• Mr Anderson
    5.4k
    Ma, roditelji su pijuni u cijeloj priči, menadžeri su ih obradili. Ne znam što je mama rekla za Vlaka, ono što sam ja čuo je da je on dobio potpisane, novi ugovor i raskid starog i trebao se s roditeljima naći da to potpišu, a on je sve dao mami da odnese starom na potpis u Bosnu koji kao nije mogao doći zbog posla u Zagreb. Mama sad priča ono što joj je rečeno da kaže.
  • Maxhelm
    7
    Dok se preko leđa od malog menađeri, mame, odvjetnici, Vlakovi.... lome zbog love, mali vjeruje da će igrati u Realu ili tako nešto, jer je klinac od 17g i možeš sa njim kaj hoćeš... A svi bi pinku.. I evo i mi ćemo se veseliti ako klinac propadne.. A pogle kaj su mu natovarili i sad se samo čeka da mali zaigra za prvu momčad Reala... samo to.. . Samo lova a ko jebe klinaca i ko njega pita nešto... Ovako ko na vrtuljku ga izvozaju i naravno da će mali propast, samim time kaj sad uopće ne trenira a dok se istužakaju, zaboravit će loptu puknut...

    Prviše svi očekuju i na kraju niko ništa dobit neće jer nit će ovaj igrat u Realu ni u Dinamu neg će sjediti pričat ekipi... e znaš da sam ja trebao u Realu razvaljivat i drmnut će jednu pivicu i otići do rudnika gdje mu stari kopa
  • 000
    941
    Upravo sto Max veli, u cijelom ovom kurzschlussu, kolopletu muljaza, najveci gubitnik je bas - mali...
  • Infinity
    15.3k
    Zato je nama valjda svima jasno da ako napravimo nekog talenta da ga treba poslati samo u Dinamo i ne dati da ide igdje :grin:
  • Papastrumf
    9.9k
    Bjezi kurvo, samo bjezi. Sto dalje od nas.
  • Eduardo
    17.6k
    Mali isto nije baš bistar ako je popušio priču da će uskoro u prvu postavu bilo kojeg velikog kluba, posebno Reala. Ima najsvježiji primjer jednog Viniciusa u Madridu, čak i Dembelea u Barci. JBG oni ne trpe odrastanje i njegove mušice.
  • Infinity
    15.3k
    Ma samo im dati primjer Odegarda ili kako se zvao taj mali norvezanin, danac? Mislim da je cak i nastup za Real upisao, a danas nemam pojma gdje je. Pretpostavljam neka prosjecna liga tipa Austrija, Grcka, Nizozemska, Svicarska u isto tako nekom prosjecnom klubu te prosjecne lige. To je igrac kojeg je cak i Real malo vise gurao, al eto, sad se vuca po posudbama, a ima 20 godina. Ako je neki Sturm bolji za razvoj nego Dinamo onda neka ide. Sretno mu u tom Sturmu i godinu kasnije u NEC-u i godinu kasnije u St.Gallenu i godinu kasnije u Kasimpasi i godinu kasnije kao slobodnom igracu i velikom koraku u karijeri u Sparti iz Praga. Idu od kluba do kluba znajuci da tu ne ostaju, a znaju to i u tim klubovima pa ih se lako odreknu, tj presele na klupu i guraju svoje.

    Ako ti klub koji redovno igra Europu nije dobar za tebe onda sam osobno osnuj Europsku SuperLigu u kojoj ces igrati ti i velicine kao ti, ako ih ima, a po tvome ih vjerojatno nema.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Hasić je maloljetan i puno se njega ne pita. Mogu vjerovati da ih je Mamić tražio da za njega potpišu, ali ovo ostalo kaj je rekla je laž.
  • BluePhone67
    3.3k
    rkp2bakl9p4lea5p.jpg
    0li92xs5iijteozu.jpg

    SN 15.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • dinamo vitez
    214
    Ako su toliki euri u pitanju, neka ide. Mada ja mislim da bi najbolji deal za sve 3 strane bio da ostane na posudbi još godinu dana u Dinamu. I Neymar je tek sa 21 došao.
  • xavier
    11.1k
    Sviđa mi se da je napisao kako ne zna je li Barca pravi izbor jer ne zna hoće li dobiti priliku tamo. Igrače obično u takvim trenucima preplavi euforija i ne mogu racionalno razmišljati.
  • Infinity
    15.3k
    Bas gledam i ne vjerujem. Mislim si jebote ovaj normalan.
  • deda
    28.1k
    Mali Olmo je racionalan i bistar kao rijetko koji igrač. I zato će sigurno uspjeti u karijeri.
  • Infinity
    15.3k
    Mogao bi on ostati duze u Dinamu nego sto mi ocekujemo. Kad vec ima u glavi onda sigurno zna da u ovom Dinamu moze jos napredovati, jer prvo sad ide proljece, a onda i na godinu LP. Bilo bi mu jako korisno odigrati tako bitne utakmice kao jedan od vodja na terenu. Jos je tu i trener uz kojeg moze napredovati. Volio bih ga gledati i na proljece 2020., a mislim da to i nije toliko nerealno kad pricamo o njemu.
  • deda
    28.1k
    Sretan rođendan našem Cici!

    20140817174842.jpg.768x0px.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.