• BluePhone67
    3.3k
    pa Zlatni dečko je Šerfezi.xavier

    :clap: To je bilo lako kada sam otkrio nadimak

    Edit : ruze su crvene, baklje su skrivene itd
  • weasley
    27
    Ma svi ljudi, pogotovo starci uvijek preuveličavaju priče iz prošlosti. To ti je i ta famozna jugonostalgija, da ih jebala, nisi smio krivu riječ reći već si bio u bajboku ili na crnoj listi. Da ih jebaladeda

    E kad na ovim selskim utakmicama slušam starije ljude, ja sam to zabijao, ja sam to sve čistio, ja sam to branio, ja sam probijao, ja bi tu zabio 15 golova itd. Ispada da su igrali za klub kojeg nisu gledali skauti jer bi se inače prodali najmanje u Dinamo :D
  • deda
    28.7k
    Šta Dinamo bar Liverpool.
  • weasley
    27
    Dal se zna išta o Šerfinoj nogometnoj karijeri? Ništa konkretno u biografijama dostupnim na internetu...
  • markoli
    1.7k
    Pa Ćirina karijera ukazuje na njegove limite. Nigdje se nije zadržao duže od 2-3 godine. Kad su ga pročitali da nema pojma i kad je ispuhao svoje motivacijske vještine, bio je fajrunt. I tak cijelu karijeru. Tamo gdje je dobio Bogom dane talente zadržao se dulje, jer su dečki jednostavno znali igrat nogomet.deda

    Istina, ali nekim (kvalitetnim) ekipama nekada treba samo dobar motivator. Nekada je ta kemija i atmosfera u ekipi važnija nego bilo kakva nogometna taktika i strategija.
  • BluePhone67
    3.3k
    Dal se zna išta o Šerfinoj nogometnoj karijeri? Ništa konkretno u biografijama dostupnim na internetu...weasley

    Kaj ti nisam ja tu knjigu bas tebi poslao, za one programe.. Daj kada ulovis vremena baci pasus gdje opisuje Serfu i Jerca na skolskom igralistu. Sve mi je kod staraca, nista me nije doma. Dal je bila karijera kakva ne znam, mislim da nije vezano za Serfezia
  • xavier
    11.2k
    upravo je iz tog razloga meni Ćiro više izbornik nego klupski trener. Kod reprezentacije se igrači skupe i ti ih definitivno nećeš "učiti" igrati nogomet niti ćeš ulaziti u neke velike taktične dubioze. Upravo tu je izrazito bitno motivirati te igrače na kraće periode.

    Kod klubova je ipak to malo drugačije...
  • marcio amoroso
    33.1k

    Snagu ti daje sa sjevera glas, predaje nema jer jedan si od nas :sad: JOSIP KUŽE.
  • weasley
    27
    Jerković - Zlatar - Šerfezi

    Zanimljiva priča :)

    ZPv9vhV.jpg
    sK1ebYk.jpg
  • BluePhone67
    3.3k
    hvala, to je to. :up:
  • 000
    941
    45585044_1922819657784598_8801465098582360064_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fzag2-1.fna&oh=5c3333773b11713334cc70e65f267b94&oe=5C6CBAAF

    Nisam ranije vidio ovu fotku od Woelfla :up: Svasta covjek nauci na povijesti. :strong:
  • markoli
    1.7k
    Sad tek vidim natpis ispod slike. Ne znam iskreno na šta se odnosi...
  • 000
    941
    Nadam se da nije ono sto sam prvo pomislio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.