• deda
    26.3k
    Ljudi moji što mi imamo u momčadi. I to gleda 2500 ljudi. Jesmo zajebani.
  • nkdz
    825
    izgleda da ljudi u zg ne kuže kakvu privilegiju imamo, imati jednog od najboljih igraca dinama u zadnjih par desetljeca i da ga možemo uživo gledati
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    O imamo mi nekoliko takvih igrača. Livaković valjda najbolji golman koji je ikad branio za Dinamo, Petković klasa jednog Ibre (ono kad je ovo ljeto bio povezivan Ibra s Dinamom iz zajebancije, a ja si razmišljam da nam ne treba pored Petkovića), Oršić koji je Hazard za siromašne. Katarina koji je fenomenalan stoper, Ademi, da ne nabrajam dalje. No i dalje to valjda ljudima nije dovoljno...
  • nkdz
    825


    ma ljudi su zabrijali na nekakvu negativu i jednostavno ih boli kita za odlaske vikendom na stadion sto mi nije jasno kad mogu vidjeti toliko dobrih igraca koje si nabrojao

    ali jbg, mislim da idemo lagano u off topic

    kako god sretan sam zbog Danija, stvarno zasluzuje da ga se hvali i da bude primjecen i cijenjen u širem nogometnom svijetu
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    meni je skoro žao što tako dobro igra jer to znači da će prije iz Dinama haha
  • Neki tip
    18.3k
    Do "jučer" nisu ni znali za njega, a doslovno jučer uđe u 66. i zabije gol u 69.. kakav debi! I kakav igrač!
  • Ludovic IX
    5k

    Se sjećaš rk Zagreba sa Balićem i pol repke pa je shaffhausena gledalo 10000 ljudi a npr protiv nexe-a ili Metkovića 100. A Metković rad bio bolji od tih Švicaraca barem duplo..ali to nije tema..tema je igrač koji oduševljava iz dana u dan i napreduje tempom kakav je jedini prirodan.
    Kako će neki žalit što nisu dali 40 milja na ljeto
  • deda
    26.3k
    Ali kužiš ti spiku. Ljudi dolaze gledat u Zagreb kao nekakve "momčadi", nekakve "igrače", a nisu svjesni da im prave vrijednosti igraju svaki dan pod nosom pred 2500-3000 ljudi. I to na tekmama koje mogu platit znatno jeftinije
  • Majki2111
    2.5k
    jfeh9hif8mne3t8e.jpg
    Dodajmo ovome:

    Olmo je drugi najbolji dribler ove sezone u Ligi prvaka
    - samo Messi ima više uspješnih driblinga (28)
    Olmo je igrač s najviše osvojenih ukupnih duela te osvojenih duela na tlu
    4️⃣Također, četvrti je po broju pretrpljenih prekršaja (12)

    Sjajna debitantska sezona u Ligi prvaka.

    Ako će tko odvesti Dinamo u novo "europsko proljeće", to će biti on!
  • Hipo
    406
    Transfer olma sigurno neće napunit blagajnu kluba a jako je upitno i koliko od odštete ide dinamu.

    Dvije opcije: Ide sad na zimu za nekih 15 milijuna eura.
    Ide nakon Eura ali u slabom transferu jer mu ugovor uskoro ističe.
  • Infinity
    14.9k
    Ja mislim da ce to bit odradjeno u dogovoru. Olmo ce potpisati ugovor i Dinamo ce ga prodati na ljeto za bilo kakvu cijenu, tj. s obzirom na novi ugovor Dinamo ce moci postici vecu cijenu, ali ce ga prodati u svakom slucaju.

    Prodati Olma sad za 15 milijuna ili na ljeto za manju cifru se ne isplati. Olmo ce svojim igrama u godinu i pol donijeti vise od 15 milijuna eura tako da je bolje da odradi ugovor do kraja i ide besplatno nego da sad ode za 15 milijuna. Jos jedna LP i poneki bod tamo vrijede vise od 15 milijuna.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Barcelona je poslala službenu ponudu za Olma.
    Od srca mu želim da ode tamo jer je to svojim radom i ponašanjem zaslužio a vjerujem da mu je to najveća želja. Mi nažalost nemamo šanse da ga zadržimo ma koliko mi to željeli.
    Samo želim da dobijemo adekvatnu odštetu i prije svega da cijela odšteta završi u klubu a ne kod nekih kokošara u Međugorju.
  • Eduardo
    16.8k
    Sad kad je stigla i službena ponuda voljenog mu kluba baš me zanima razvoj situacije. Barca je bacala hrpu milijuna na razne levate, ne treba im centimetra popustiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.