• Infinity
    15.2k
    Osobno me ne zanima kako teku karijere bivsih igraca Dinama, al Dinamu ide u korist kada njegov bivsi igrac uspije. Nije mala stvar to da je Dinamo stvarao Modrica, najboljeg igraca svijeta. Isto tako bi bila velika stvar ako bude da je Dinamo stvorio novu zvijezdu, reprezentativca Spanjolske. Referenca je sve u poslu. Ako si ti prodao pet igraca po 20 milijuna i svih pet za godinu postali tarabe, kome ces onda ista vise prodati kad su ti igraci prevare? Trebaju nam uspjesi nasih bivsih igraca zbog bolje pozicije kod buducih poslovanja. Isto tako ce nam opet mozda neki mladi spanjolac doci kad vidi da Dinamo cini cuda.
  • Baneki
    714
    Ugovor mu traje još 1,5 godinu, a nije htio potpisati novi tako da se meni čini da taj transfer ipak neće postići te neke astronomske cifre koje novinari spominju.
  • Nino Bule
    11.3k
    Sport je jako los izvor ali siguran sam da chelsi prati olma. Na poziciji 10ke barkley vise ne igra i imaju samo mounta koji nije previse kreativan kad igraju protiv bunkera a to je hrpu utakmica. Ruben loftus cheeka nema jos par mjeseci tako da im treba pojacanje tu. Olmo je bas tip igraca poput mate i eriksena koji prolaze u eplu i sigurno bi dobio dosta startova do kraja sezone i imao vremena da se nametne
  • Infinity
    15.2k
    Ne. Ne da mi se citati tekst, al pretpostavljam o cemu se radi. Taj ugovor o kojem se vjerojatno govori je nepotpisan, tj. nije vazeci. Al ne cudi me da neko piskaralo pokusava skupiti klik vise za neku laz.
  • LovroZG
    1.3k
    Radi se o pijanom novinaru i zbrda-zdola napisanom tekstu. Kolko ja shvaćam, po novinaru Olmo ima 50% transfera za sebe, ko šta su tako navodno imali neki igrači devedesetih, no nešto ide i Mamiću.

    “ Jer u tom je detalju kvaka priče koja polako prerasta u obiteljsku dramu. Prema važećem ugovoru, naime, kamp Danija Olma s Dinamom dijeli ulazni transfer po formuli pola-pola. Uzmete lijepo palindrom iz prethodnog odlomka pa Dinamo dobije “ol” s lijeve strane, baš kao što igrač čvakne isti zalogaj s desne strane, nakon čega ono “m” u sredini ostane kao simbolički podsjetnik da kusur od transfera valja poslati u Međugorje. Možda potrošačka košarica u BiH nije skupa kao u Hrvatskoj, ali to ne znači da vlada u izbjeglištvu može poslovati bez troškova.”
  • Eduardo
    17.2k
    Radi se o pijanom novinaru i zbrda-zdola napisanom tekstu.LovroZG

    Baš gledam i čudim se kakav je to tekst... Čudo su naši novinari, čudo.

    Upravo sam kopirao i htio zalijepiti taj dio teksta, ali si me preduhitrio.
  • Infinity
    15.2k
    Kakav debil. Pa samo na ovom forumu je deset puta napisano da je takav ugovor pronadjen, ali da NIJE POTPISAN. Nesto se sigurno htjelo izvesti, ali nije. Al novinari k'o novinari, svaki dan nam daju argumente zasto im ne treba vjerovati ni da ce sutra svanuti.
  • Eduardo
    17.2k
    Moram još ovo izdvojiti...

    Postoji li izlaz iz slijepe ulice? Kada već preturamo po škrinji s jezičnim blagom, u zbirci obrtaljki koju pronalazim na internetu jedan se palindrom nudi kao moguće rješenje - imaju Arapi i para u jami.

    Nekog bi se šeika zacijelo dalo šarmirati idejom da za sljedećeg superstara iskešira 40 ili 50 milijuna eura, jer za promjenu ne ulaže novac u dinosaura koji igra svoju posljednju sezonu, nego u igrača na kojem u perspektivi može bogato zaraditi.
  • Crusades1986
    9.5k
    Koji mentalni sklop. Znaci kolko sam skuzio on aludira da bi Olmo trebo otic u Katar, Iran, Saudijsku Arabiju ili neku cetvrtu zemlju pa da se tamo "razvije" u jos boljeg igraca i onda da ga za 3-4 godine proda u neku od liga petice za 100mil eura i zaradi na njemu. Ovakvu glupost ne moze napisat osoba koja prati nogomet svake 4 godine kad je neko veliko natjecanje. :roll:
  • xavier
    11.1k
    Kolko ja shvaćam, po novinaru Olmo ima 50% transfera za sebe, ko šta su tako navodno imali neki igrači devedesetih, no nešto ide i Mamiću.LovroZG

    Pa i Modrić i Lovren su tehnički gledano podijelili iznos transfera po pola s klubom. Želim reći da nije klub direktno isplatio polovicu Mamiću. Druga je stvar što je taj aneks napravljen kako bi igrač veći dio tog novca onda prebacio Mamićima (što je inače napravljeno stvarno nevjerojatno traljavo, na istom šalteru u nekoliko minuta razmaka).

    No slažem se da je ovaj tekst napisan jako konfuzno i nisam baš siguran da u ovom trenutku postoji takva klauzula u ugovoru. Iako nikad ne znaš što je dogovarano prilikom Danijevog dolaska iz Barce...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ma ja iskreno sumnjam da bi jedan Španjolac išao riskirati i isplaćivati neke rikverce.
    Momak je apsolutno fokusiran na karijeru i ne vjerujem da ima volje na te šaltere a još manje na uskoke, ispitivanja itd.
  • xavier
    11.1k


    Ma mislim, koliko sam proletio kroz članak koji je stvarno konfuzan, da Krušelj sugerira da sam Olmo ima pravo na pola transfera. Ne u smislu izvlačenja love za Mamića nego da bi lova stvarno pripala njemu.

    No kažem, teško mi je povjerovati da se to ne bi znalo. Uostalom, nađen je takav nepotpisani aneks. Ne bi to bilo apostrofirano da ugovor nije drugačiji od toga.
  • Infinity
    15.2k
    Jos ce bit da ovih 50% nije potpisano jer su se dogovorili da mu daju 70% pa je to potpisano :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.