• Crni86
    1.1k
    dojma sam da je lista puna jakih i iskusnih imena s dobrim pedigreom. Jos da je vidjet programe. Srce vuce za jednu listu, ali trudim se biti sto objektivniji i sagledat sve cinjenice da odluka bude racionalna za mjesec dana.
  • Sunja86
    1k
    Ne znam pa pitam pošto u ovom predstavljanju ne piše, lista mi se dosta sviđa vidim da su svi dosta uspješni ljudi u svojem poslovanju i nadam se da će dobiti priliku raditi u Dinamu i postaviti klub na stabilne noge i poslovati transparento i u interesu kluba i svih nas koji Dinamo u srcu nose!
  • NitkoBitan
    12.2k
    Srce vuce za jednu listu, ali trudim se biti sto objektivniji i sagledat sve cinjeniceCrni86

    Nakon vise od 10 godina borbe za posteniji i demokraticniji Dinamo nema objektivnije i utemeljenije stvari nego zaokruzit listu koju podrzavaju oni koji se svih ovih godina bore za ovo.

    Imena i CVovi su samo slova na papiru. Kljucno je da su na listi karakteri koji nisu "preletacevici".
  • Crni86
    1.1k
    slazem se i to je jako velika prednost ove liste kako racionalno tako i emocionalno
  • Bosna86
    11.6k
    Sad je valjda pola Zone na listi… Nek to bude motivacija svima da u naredne 4 godine natucete sto vise komentara da ih zamijenite :smile:

    Posebno će se vrednovati tema Transferi
  • jedan u nizu
    6.1k

    Hoce li majki biti nositelj liste?
  • Mali Zeus
    9.6k
    Jebačka lista, baš jebačka. :cheer: :fire:

    Skoro pol ekipe znam osobno na što sam ponosan. :grin:
  • Olmic
    2.7k


    Za trojicu znam sigurno tko su na zoni, ostale ne znam :)
  • kajsitilud
    202
    jel onda Miro nositelj liste kojeg svi cekamo? :grin:
  • Crusades1986
    9.8k
    Svaka čast na izboru imena na listi. :clap:

    Želim Vam (i nama svima) puno sreće i uvjerljivu pobjedu na izborima!
  • Mr Blue
    3.4k
    Ne znam sva imena s liste, no jako mi je drago zbog svih ovih koje znam. Puno sreće dečki!!
  • Mali Zeus
    9.6k
    Jebote trnci me prolaze. Kak je ovo dobro sve.
  • Noel
    4k
    Bravo ekipa ,dosta imena poznata po Dinamovštini neka u poslovnom svijetu ali kako god moj glas ide bez trunke dvojbe DINAMOVOM PROLJEĆU!
  • sport
    2.3k
    Pa normalno,Dinamovo proljeće,Otto Barić(čitaj Krešo Antolić) su uspjeli na listu staviti i navijača Hajduka D.Šimenca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.