• Mali dioničar
    14.1k


    Prejaka galerija.

    Jel moguće da imaš one dvije fotke iz Ljubljane 91. u originalu?

    Btw, one dimne i baklje na istoku na utakmici Dinamo-Hajduk 3:3 na fotki gdje je Deverić okrenut ledjima su hajdukovci, a ne BBB, tada je bilo normalno da ih ima posvuda.
  • BluePhone67
    3.2k
    Meni ne otvara putem moba :cry:
  • ZGV
    3.1k
    Ni ja nemrem na mobu
  • Plavi9
    7


    nemam to original, nesto je skinuto sa neta, nesto skenirano. uglavnom jos ima toga za posložit jednom kad se nadje vremena, pa da bude na jednom mjestu.
  • Stihl
    3k
    Na današnji dan prije 10 godina
    7gc96juxxubj1neo.jpg
  • Guinness
    1.9k
    jpr_hajduk_dinamo-311009.jpghajduk_dinamo6-311009.jpg
    Na današnji dan prije 10 godinaStihl
  • Stihl
    3k
    Danas, prije 12 godina...ulaznica se smočila, vise se ne sjecam jel kiša u pitanju ili vešmašina :lol:
    8wpww84r5tcm4p96.jpg
  • Stihl
    3k
    Na današnji dan, prije 13 godina
    or0ggf0185or49y5.jpg
  • MM17
    221

    Jel nakon te tekme Kuže dobio otkaz?
  • Stihl
    3k

    Da, to je bilo nakon te tekme, ak me sjećanje dobro služi.
  • Guinness
    1.9k
    Na današnji dan, prije 13 godinaStihl

    https://www.jutarnji.hr/arhiva/rukavina-potopio-dinamo/3236096/

    Na upit očekuje li već u nedjelju nove potrese i nastavak razgovora o smjeni, Dinamov trener je odgovorio:

    - Iznenadio bih se kada bi bilo drukčije. Pa mi posljednjih 70 dana svakodnevno doživljavamo potrese i živimo pod apsolutno neizdrživim pritiskom. Jedini "slobodan" dan dobili smo kada je Hrvatska igrala s Engleskom...

    Kuže se složio s ocjenom da su njegovi ključni ljudi sinoć odigrali ispod svake kritike. Samo je Luka Modrić koliko-toliko korigirao dojam.

    ŠIBENIK - Poveća skupina Dinamovih navijača nije se uspjela probiti do stadiona na Šubićevcu jer su na samom izlazu s autoceste Zagreb - Split kod Šibenika zaustavljeni od strane djelatnika šibenske Policijske uprave.

    Naime, pri kontroli vozila šibenski policajci u jednom kombiju pronašli su nekoliko palica za bejzbol i dva noža. Svi putnici u kombiju odmah su privedeni u Policijsku postaju u Šibeniku, a protiv njih će najvjerojatnije biti podnesena kaznena prijava. (B. Kurtaj)
  • Stihl
    3k
    Put u Auxerre, 2006.godina
    Stajanje u Minkenu smo malo iskoristili za obilazak Allianz arene i Oktoberfesta koji bio u to vrijeme i naravno za ostale razno razne zajebancije
    7iug5gpiboyrlp9r.jpg
  • Stihl
    3k
    Evo nekih karti iz 2005.godine, kako je to onda izgledalo, naštampano hrpu ulaznica i samo puknuli žig s kim Dinamo igra, totalna kurcobolja tako da ni na jednoj nema datum odigravanja niti koje je kolo, jedino su za tekme protiv hajduka delali posebne karte.n2e57i2qooq9axkn.jpg
    3xj16zv4gwjce0zk.jpg
    pdvaqqwgzg21gn6w.jpg
    g8lidxqx7dr7u1j5.jpg
    aj95v679kiqmbt0z.jpg
  • Stihl
    3k
    Sutra bude 5 godina od ove tekme.
    Ugl.jedno zanimljivo gostovanje, koliko god da sam taj dan izgubio zivaca ali ne zbog tekme...
    ic1gkazlc9selc8f.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.