• marcio amoroso
    32.5k
    Imam osjećaj da je ova zbrka oko Jude u ljudima probudila inat i da nas bude baš puno na Gorici. Svi kojima je plava boja u srcu moraju na Maksimir. Apsolutno nema izgovora!
  • Dubbbrava
    179
    Ustanite Purgeri !!!
  • bbb medimurje
    2.9k
    Dosta dinamovih stranica na instagramu se konacno pridruzilo zoni u pozivima za utakmicu
    Ajmo barem na 6000 u nedelju
  • BigZ
    393
    kad će ta nedjelja...zagr


  • Purger
    360
    Ne znam spada li to u ovu temu, ali Takuya Ogiwara ima brzinu od oko 36,5km/h, što je ista brzina kao i Mudryk iz Chelseaja.

    Silno silno brz igrač
  • Kreten
    84
    Oni djele pun k ulaznica, to je bilo očito protiv rijeke kada je na Zapadu bilo puno sve i do jedno mjesto, a onda su ljudi počeli sjedati po stepenicama a ni stepenicama nije bilo mjesta. Koliko mi se čini prokucaju tko ima, a ove kaj puste ni ne broje.
  • Dubbbrava
    179
    Pa evo meni ova zadnja tekma nije jasno,bilo je sigurno 2500 na cijelom sjeveru od 5 koliko prima + zapad s ložom 1000.
    S tim da brojači na dan tekme s Loksom nisu radili na sjeveru do 16:40h a neki su ljudi tad vec bili na tribini.

    Rudes - Dinamo Kranjča prvi dio sezone po brojačima 2420 a ja ulazim na zapad u 10.min tekme brojači uopće ne rade i ekipa me samo pusti unutra,tad odgovorno tvrdim da je bilo više od 4000 ljudi na tekmi, još sam komentiro s ekipom kak dugo Kranjča nije bila popunjenija

    Poanta je da smo uvijek zakinuti za prave brojke koje jesu loše ali ne baš toliko koliko se prikazuje od strane žgadije s juga i njihovih sportskih novinara aka iskompleksirani Blaž koji jedva čeka napisat onda članak o tome
  • Nogo
    1.3k

    Odi pod Ogiwaru i tamo to napiši. Imaš pod igračima.
  • Rakovica1986
    537
    Ajmo mi rasprodat Sjever, dovoljan je proglas samo. Kad "zapadnjaci" to vide pohrlit će i oni, a mislim da će na semaforu izać 5829 unatoč tome što će bit 6700+, daj Bože da mi se pljune u usta pa nas bude više. Želim pogodak Kaneka ili Hoxhe te naravno Petka. Dovoljno dugo vas čekamo da podivljate, nije mi do zajebancije više.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Vremenska prognoza za nedjelju odlicna. Nece bit ni hladnoce, ni kise ni magle. Ugodan ranoproljetni dan.

    Jedan razlog manje za nedolazak :strong:
  • Rakovica1986
    537
    Znam da je pritisak rezultata velik i da se nema puno prostora za manevre, ali je neko komentirao negdje i složio bi se s time da bi evo protiv Gorice bar prvo poluvrijeme vrijedilo probati sa Mišićem, Baturinom i Vidovićem kao 6,8 i 10. Vidoviću se da prilika da pokaže je li igrač za Dinamo na svojoj prirodnoj poziciji, a Baturini ipak skineš malo taj pritisak da mora imat neke završne pasove, driblinge i šuteve. Daš mu sredinu terena i zadatak da razigrava otud. Tu je jedino problem što Bati voli ući u dribling kada ne treba.
    Da mi sad imamo prvih 11 koji gaze ne diraj, ali ovo bi nam moglo dati jednu novu napadačku dimenziju, naravno pod preduvjetom da se Miške trgne i shvati da smo kada on igra kako treba ozbiljna ekipa u LP, a kada igra kako igra zadnjih mjeseci da smo jedna velika k.
  • Praskaton
    1.8k
    Priželjkujem ovu postavu,
    Zagi/Neva-Rile,Ktc,Perkovic,Ogi-Sucic,Misic,Baturina-Kaneko,Hoxha,Petko

    A ocekujem apsolutno istu postavu kao protiv Istre jer Jakir razmislja zašto mjenjati kad samo napokon dosli do pobjede.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Vidović skroz drugačije interpretira tu ulogu desetke. Igrao je to jednu tekmu kad nije bilo Baturine i bio je skoro drugi napadač. Ne sjećam se koja je to tekma bila, ali se sjećam da smo to komentirali ja i @deda.

    Želim reći da bi sa tim potezom izgubili na ionako slaboj kombinatorici i dobili još jednog Petkovića koji nije ni napadač ni vezni.
  • Juznjak
    3k
    Ne sjećam se koja je to tekma bilamarcio amoroso

    Protiv Rudeša na Maksimiru ako se ne varam. Slažem se da to nije izgledalo dobro, ni blizu onog što sam ja očekivao s obzirom na to da mu je to omiljena pozicija.
  • hardek
    1.5k
    Ako ostavi Baturinu ponovno na klupi, treba mu dati otkaz na poluvremenu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.