• deda
    29k
    Ma dečki strpite se. One prva dva tjedna uopće nisu radile unos jer su se bavile pakiranjem 35000 koverti. Ići će to sad ubrzano ovih dana.
  • Jaro
    5.9k
    Online je sve proslo, cak i cestitka za rodjendan dosla (samo jos iskaznica nije, al to je manji problem). Sve unutar 7 dana... od sljedece sezone, kad prodje ova projelazna to ce ic sve po soagi bez ljudskog faktora, printanja, skeniranja, rucnog unosa...
  • Ludovic IX
    5.9k
    Nagodinu, 1.1. se probudim. Pogledam (poslusam) novogodišnji koncert, spojim se na ulaznice.hr i obnovim članstvo za sebe i sina.

    Prva novogodisnja odluka će već bit ispunjena.
  • javolimtebejako
    804
    nisam vidio jel netko napisao, al sad su mi odg na mail da clansku moze preuzet druga osoba ako ima sliku/sken osobne iskaznice
  • striko
    1.2k
    Od danas mi online piše da sam učlanjen, broj članske i datum učlanjenja 18.01. Jučer je pisalo članska u izradi.
  • Endeavour
    496
    I meni danas stigla članska. Učlanio se prije 15-ak dana preko ulaznica.hr . Dosta brzo.
  • dinamoharambaša
    4
    Pozdrav, izgubio sam negdje člansku iskaznicu, da li je potrebno samo kontaktirati putem maila Članstvo Gnk Dinamo? Može li se podići besplatne karte putem digitalne iskaznice?
  • Draž
    1.2k
    da li je potrebno samo kontaktirati putem maila Članstvo Gnk Dinamodinamoharambaša
    Obavezno!

    Može li se podići besplatne karte putem digitalne iskaznice?dinamoharambaša

    Može.
  • Toni90d
    111


    Je li obavezno dobiti neki odgovor od Članstva? Jer sam ja email poslao čim je bilo moguće online obnoviti članstvo, ali nikakav odgovor nisam dobio.
  • Draž
    1.2k
    A kaj da ti kažem...bilo bi prostojno i profesionalno da ti ogovore. Ja bih.
    Navodno cijela uprava radi na članstvu, možda ti čak Vlatka odgovori. :nerd:
  • Toni90d
    111


    Ako odgovor nije bitan za izbore, onda mi od nje ne treba odgovor, kako je sposobna, još će neki virus poslati u privitku
  • immerwieder
    1.3k
    sin i ja produžili članstvo 12.1. preko ulaznice.hr
    i došle članske doma poštom 26.1.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Bilo je pitanja vezano za uclanjenje odnosno produljenje clanstva za djecu..

    Treba se strpiti, evo meni produljena 17.01. a djeci tek danas.
    Cak su mi iz odjela za clanstvo i na mail odgovorili i obavjestili me da je sad sve azurirano.
    Pozitivno sam sokeran :smile:
  • Frkk
    10
    Ekipa.. danas sam učlanio sina.. koliko je potrebno da članstvo bude odobreno.. ne da dobije člansku.. nego samo da bude odobreno da može iskoristiti bonus kartu za tekmu ovu nedjelju.. jel izvedivo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.