• Dudu
    2.6k


    Zato je Lokomotiva najbolji albanski klub hehe

    5 Albanaca/Kosovara u prvih 11.
  • LovroZG
    1.3k
    Ima Inter na klupi tinejdžere Ljubića, Soldu, Nekića i Rijekinog Mitrovića. Nije sad baš da ne razvijaju igrače.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Koja golčina Tolića :starstruck:
  • Markelo
    2.5k
    Kakav je taj Tolic? Vidim da se danas nazabijao a i da ga ide u zadnje vrijeme
  • Dudu
    2.6k
    Tolić zadnje dvije godine bio (po)najbolji igrač druge lige.

    Ove godine počeo pokazivati kvalitetu i u prvoj ligi, a još je relativno mlad, 96to godište. Moglo bi bit nešto od njega.

    Prošle sezone / 2 HNL
    24 utakmice - 15 golova

    Ova sezona / Hnl + kup
    14 utakmica - 9 golova
  • Neki tip
    19.6k
    s tim da treba imati na umu da je veznjak.. a to je odlična statistika i za napadača!
  • Neki tip
    19.6k
    eh, još najbolje da ni na klupi nemaju nikog.. :smile:
    Ne znam, očekivao bih od kluba koji lovu nema da ima više mladih, gladnih, neafirmiranih, jeftinih igrača.
  • platini
    230
    Dobra utakmica na Poljudu ali ovaj komentator sa Arene je tako tih, miran, los za ugodaj...trebaju ovi sa Arene staviti za komentatore ljude koji vole nogomet i koji imaju emocije dok komentiraju. Ovaj djeluje kao da jedva ceka da zavrsi utakmica pa da moze ici u ribiciju il nesto
  • Nino Bule
    11.7k
    Kakav je ovo ofsajd sudio kod gol sanse hahahah koja smijurija
  • reziser
    6.5k
    Burić tvrdi da su golovi Osijeka neregularni?!?!

    gledam i ne vjerujem...
    koji su to kmečavci, ali i pritisak na suce protiv nas
  • Majki2111
    2.7k
    cnflmkqhwzvr8t9t.jpg
    v3cx0qog53tblbh6.jpg
    mvt6yiaw9vqefj7j.jpg
    nd9umzzlcg6s0vdg.jpg
    Kaj reći? Pošto se priča u našoj temi o pošaranim grafitima da se nadovežem samo. Dno dna. Znam da je južniji dio otoka više za Hajduk al bori se dolje ekipa da nestane to. Kolko sam čuo Malinska i Omišalj su čvrte jezgre pristslica Rijeke. Vrbnik isto tako. Al ovo su mislim gragiti na glavnoj cesti, autobusne stanice.

    Ovo veli udruga Krk cijeli plavo bijeli:

    Stoko jedna nepismena i nekulturna, propaliteti osnovno školski ako ste i kojim čudom došli do srednje škole ništa niste naučili ni o svojoj i o tuđoj povijesti. Baratate talijanskim nazivom našeg otoka, koristite ustašku simboliku i nekakvu izmišljenu godinu - katastrofa !

    Isto tako ste dobri i u zemljopisu jer ovo nije Brač ili neki sličan otok već NAŠ, plavo bijeli otok KRK, usred Kvarnera i hrvatskog Primorja čiji je administrativni i najveći grad RIJEKA u kojem ste, nažalost i svi vi rođeni ... A u njemu i jedan mali ali šampionski klub čije plavo bijele boje s ponosom i u pobjedi i u porazu nosimo!

    Geo politika za vas je toliko stran pojam da izjednačavanje Rijeke, multikulturalnog lučkog grada koji je prigrlio sve ljude dobre volje i namjera sa nekim istočnim meteopolama nema nikakvog smisla, osim u vašim bolesnim glavama ...

    A na kraju i o pravilima - tu valjda mislite na ono jedno jedino opće prihvaćeno navijačko pravilo da se tuđi murali i grafiti ne šaraju? E to pravilo bi vam se moglo obiti o glavu ...
  • cron1ck
    1.6k
    Nakon 5:0 poraza od Dinama, malo vijesti iz Rijeke:

    Zoran Kvržić , Roberto Punčec, Lorenco Šimić i Petar Mamić su izbačeni iz ekipe i nije izgledno da će nastaviti karijeru u Rijeci.
    Po meni dosta los potez Rijeke koja i ovako se krpa s kadrom, ali eto tim bolje za nas.
  • Eduardo
    17.8k
    Svi osim Kvržića su potjerani, mislim (za sada). Kvržić je još uvijek igrač Rijeke.
  • Neki tip
    19.6k
    Nije mi baš jasan ovaj potez.
    Odnosno, može biti vezan samo za neka ranija ponašanja i kontinuirano remećenje reda, a predstavljeno je kao reakcija na onakav poraz od Dinama.. ali to nema smisla.
    Punčec i Šimić nisu igrali, a Kvržić im je jedan od borbenijih igrača i dobro igra na poziciji koja je tek friško njegova - desni bek. Mamić je limitiran i kod njega jedino vidim da ne može bolje, nisam ništa primijetio u pristupu, a Rijeku relativno često gledam. Velim, oni znaju a ne mi što je i kako u svlačionici, ali da ovak izvana ima smisla nekakvog - baš i ne.
  • Neki tip
    19.6k
    za Kvržića je rečeno da će pričati s njim i uživo kad se vrati, ali da je i on van momčadi koliko shvatih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.