• reziser
    6.2k
    Nekak mi je u glavi kad sam bio u rostšportu da članovi dinama imaju popust... Al lako provjerim to... Nisam ziher
  • Guinness
    1.9k
    Nekak mi je u glavi kad sam bio u rostšportu da članovi dinama imaju popust... Al lako provjerim to... Nisam ziherreziser

    za rođendan je stizao popust u rostu...
  • Infinity
    15.2k
    Ljepote bez Lane
  • Hipo
    406
    Nema šanse da onaj fan shop sa kvadraturom kakvu ima zadovolji potražnju kakva se stvara pri ovakvim utakmicama.

    Ali zato u službenom vodiču UEFE za gradnju stadiona piše da bi klubovi prije utakmica kod kojih fan shop ne može primiti sve ljude koji žele nešto kupiti napravi prodajna mjesta oko stadiona.
    Mali dioničar

    Krivnja je isključivo na gnk.

    Sramotno mali fan shop u sklopu stadiona je još jedan problem gnk dok na sjeveru ima tisuće kvadrata poslovnih prostora!
    Ako su mogli ulupati milijune za prostorije fan cluba plaćenicima i onog prostora za boksački klub zašto nisu napravili ogromni fan shop...


    štandovi sa "šiptarskim" dresovima i šalovima kod stadiona pred europske tekme.
    To nisu dinamovi štandovi za šalove, nego sušila za veš koja prodaju dinamov grb.
    Ljudi koji idu na stadion to kupuju i to je jako veliki problem za klub.

    Ko zna čiji proizvodi s dinamovim grbom i(li) natpisima bad blue boys se prodaju po raznim suvenirnicama u centru grada, i ne samo tamo.

    Ona neka tekstilna firmica sa suvenirnicama po gradu ima neki deal s gnk i proizvodi i prodaje užasnu robu s dinamovim grbom.
  • Mali dioničar
    14k
    Sve kaj veliš je tako s time da u Tkalčićevoj ima dućan koji veli da prodaje službene artikle. Isto tako oni u Bakačevoj, čini mi se, imaju neki dogovor s Klubom.
  • ZGV
    3.1k
    Pa na samom Dolcu je štand sa official robom od gnk.
    Naš BBB shop je svemirski brod za gnk.
    Dečki koji vode shop samo trebaju izbacivati nove dizajne, a ne ponavljati stare, paziti na količine i na veličine.
    Puno puta nije bilo traženih veličina m i l, dok na lageru sroje veličine koje se ne prodaju.
  • Nolifer
    6.5k


    Bas tako, po mogucnosti, mogli bi malo prosiriti velicine i na 3xl, a ne samo na 2xl. Ostalo je vise manje ok i dosta kvalitetno u BBB shopu u Ilici. Recimo, mogli bi napravit neku zimsku jaknu koja bi se itekako nosila na tekmama i da bude dost velika npr.
  • ZGV
    3.1k
    Govorim o standardnim veličinama koje najviše idu.
    Svakako da treba i extra large veličina biti, no ne možeš napraviti seriju majica od 20 S, 20 M, 20 L, 20 XL i 20 XXL...ako me kužiš...napraviš 10 S, 30 M, 30 L, 20 XL . XS i XXL nek ekipa naručuje po potrebi...to je neki normalan omjer.
    Ostalo ti onda stoji na lageru bez veze.
    Najviše u prosjeku prodaješ M i L i njih napraviš najviše.
    Ono kaj ti je na lageru duže vrijeme stavljaš na akciju da se lager čisti i idemo dalje.
    također proizvodi za djecu i žene.
    ima masu cura koje bi nosile stvari (npr iz mojih iz ekipe žene i cure) kao i klinaca, ali ne samo dečkići.
    Ovo je čisto dobronamjeran savjet.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    istina jer M i L nosi minimalno 80% ekipe jer su svi prosjekom 185 visina i 70 kg i to je taman prikladna majica za takav opis
    Doro nađe se mozda netko tko je kruonijih kostiju i snazniji pa treba xl ili eventualno xxl
  • superSantos
    2.6k
    Govorim o standardnim veličinama koje najviše idu.
    Svakako da treba i extra large veličina biti, no ne možeš napraviti seriju majica od 20 S, 20 M, 20 L, 20 XL i 20 XXL...ako me kužiš...napraviš 10 S, 30 M, 30 L, 20 XL . XS i XXL nek ekipa naručuje po potrebi...to je neki normalan omjer.
    Ostalo ti onda stoji na lageru bez veze.
    Najviše u prosjeku prodaješ M i L i njih napraviš najviše.
    Ono kaj ti je na lageru duže vrijeme stavljaš na akciju da se lager čisti i idemo dalje.
    također proizvodi za djecu i žene.
    ima masu cura koje bi nosile stvari (npr iz mojih iz ekipe žene i cure) kao i klinaca, ali ne samo dečkići.
    Ovo je čisto dobronamjeran savjet.
    ZGV

    I radi se najviše M i L veličina, neznam zašto pravite znanost od svega

    Ženske stvari se ne rade jer nema potražnje za njima
  • ZGV
    3.1k
    Kak nema potražnje za ženskim stvarima?
    Barem jedna tshirt i jedan model hudica bi bili ok da ima i za cure.
    Prije su bile one bijele majice sa vespom, te su sve otišle koliko se sjećam u vrlo brzom roku...
  • BluePhone67
    3.2k
    z9oqnjvaq69mkyrh.jpg

    Meni je recimo ovako nesto brutalno sa decentnim logom za casual odjecu i svakodnevnicu. Mislim da bi takve stvari mogle imati dobru prođu u buducnosti.
  • davidinamo
    342
    Recimo, mogli bi napravit neku zimsku jaknu koja bi se itekako nosila na tekmama i da bude dost velika npr.bbbjura

    Po meni bi bila dobra ideja sa se izbaci jedna jakna koja će imat neki prepoznatljivi dizajn, recimo crna jakna sa nekim plavim i sivim dodacima da ne bude čisto crna kao ostale crne jakne, jer treba biti prepoznatljiva. Da se jakna promovira i da ju sve više i više boysa nosa na utakmice. Svi u istoj jakni, ili bar veliki dio, moćno bi izgledalo. Znam da se nosi sad crno i odlično izgleda ali imat svoju vlastitu jaknu preko koje ćeš bit prepoznatljiv i preko koje će grupa dodatno zaradit novce nebi bilo loše . Npr torcida je napravila jakne crven bijeli plavi i prepoznatljivi su po tome.Kasnije bi se mogle napravit i majice i hudice sa istim dizajnom da se po svakom vremenskom uvjetu nosa ta "Marka" taj dizajn, čisto moje mišljenje i prijedlog.
  • Nolifer
    6.5k


    Pa upravo to. Ne treba ni biti neka special marka, bitno da jakna grije kroz zimske uvjete i prohladno vrijeme i da ne moram brinut onda hoću obuć nekaj Dinamovo il ne i da bude dost velka. . A da se nadovežem na postove iznad, pa slažem se da, da roba ne smije bit na lageru, al što je tu je. Npr, odem tamo u Ilicu, hoću si kupit neku hoodicu i nemrem ju nosit, jer je uska, a 2xl je u tom je stvar, da bez obzira na potražnju ako je i nema, moralo bi postojati i opcija 3xl, siguran sam da osim mene ekipi na tribini bi to dobro došlo. Tako da kažem, radje ću tamo u Ilici uzet neku stvar nego negdje drugdje. Bio sam već par puta i sve sto sam uzeo je bilo ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.