• mali M
    3.5k
    ako sam dobro skužio, us su usamljena srca, a ljes ljubav erotika sex, pod forumi na forum.hrBrusa

    Ako sam dobro skužio :rofl: hau jes nou, nisi znao već :rofl:
  • Brusa
    734
    hahaha fakat nisam. Vidio da se priča o tome pa išao pogledati, a ovo ljes sam guglao
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Cacino prase je potpisalo kad je Dinamo vec bio u ligi za bedaka i jos je i povukao Luku Modrica iz najveceg konkurenta Hajduka te sezone, Intera. Nadamo se da ce Josip imat iskustvo od sezone nakon..

    Screenshot-20240128-091607-Chrome.jpg
  • NORTE
    9.3k
    Cacino prase je potpisalo kad je Dinamo vec bio u ligi za bedaka i jos je i povukao Luku Modrica iz najveceg konkurenta Hajduka te sezone, Intera.Efes Pilsen
    Niko je otišao dolje dok je dinamo imao mega momčad i bio itekako u igri za naslov, tad doveo i Modrića.
    Inter se tek poslije pokazao kao kandidat za naslov kad je dinamo opal u ligu za bedake.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    u pravu si za Inter, oni su imali 5 bodova zaostatka u trenutku podjele, mi 9.. dovoljno daleko, posebno kad vise medusobnih susreta nije bilo. Mi ako Jakira ne otjeramo i na Poljudu ce se igrat revijalna utakmica
  • Droljo
    5.1k
    Dobro jutro supatnici! Automatski idem na kavu, rakiju, pivu u grad. Dobro se pripremiti i poslije ručka probati nekako za rijeku navijati. Budem pod laganim šusom pa bude lakše.
    Samo dinamo!
  • Probirštift
    286
    Koje je vaše mišljenje o ljudima koji idu na sjever i odlaze ranije kad gubimo
    Npr kad je Čop zabio treći gol dosta ljudi je s obje tribine krenulo doma
  • Neki tip
    19.4k


    Naravno da ljudi imaju pravo na to, platili su ulaznicu i to, a i barem su došli za razliku od onih koji nisu.

    Također, naravno da se to događa na baš svim stadionima svijeta, kao neki izraz nezadovoljstva i protesta.

    Međutim, ti pitaš što mislimo..

    Ništa me toliko na zapadu nije živciralo kao to. Znao sam reći pri prelasku na sjever da bih snajperom skidao sa stepenica.

    Pretjerano i svakako karikirano, ali eto jasno ti je što otprilike mislim o tome.
  • NORTE
    9.3k
    Koje je vaše mišljenje o ljudima koji idu na sjever i odlaze ranije kad gubimo
    Npr kad je Čop zabio treći gol dosta ljudi je s obje tribine krenulo doma
    Probirštift
    Najnormalnija stvar koju vidiš svugdje u svijetu.
    Zašto bi bilo problem da netko ode na 0:3 protiv Lokomotive par minuta do kraja?
    Jači potez bi bio da su se svi pokupili.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Jači potez bi bio da su se svi pokupili.NORTE

    Jako bi bilo da sljedecu tekmu cijeli sjever šuti, Nema bojkota, idemo svi na sjever, ali šutimo i to pokazuje što mislimo o trenutnoj igri.
    Mislim to rade i igrači, pojave se na terenu, ali ne igraju nogomet. Tako mogu i navijaci, doci i na tribinu i ne navijati.
  • M94
    512
    Koje je vaše mišljenje o ljudima koji idu na sjever i odlaze ranije kad gubimo
    Npr kad je Čop zabio treći gol dosta ljudi je s obje tribine krenulo doma
    Probirštift

    Jbg, ne žive svi blizu stadiona. Prijevoz, posao... I ja izađem nekad prije, bilo gubili ili vodili.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Vidim da se u medijima i javnom diskursu polako počinje pričati o ponovnom uvođenju vojnog roka. Mislim, sasvim razumno pitanje, smatram da nije bilo odveć mudro ni ukidati isti.

    Međutim, zanima me kako će društvo ukalupiti tu priču u moderne tokove. Jednakost, spolna, rodna, svakakva, tolerancija, feminizam, multikulturalnost, socijalna osjetljivost, leptirići, pahuljice i sve što ide uz dominantnu ideologiju kojom smo svakodnevno bombardirani iz medijske mašinerije.

    Vidim čitav niz paradoksalnih situacija, kontradiktornosti i branjenja neobranjivog. Svakako slijede zanimljive rasprave... kakvo vrijeme za biti živ! :lol:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Neko im brani da zive na selu i uzgajaju organski? Smanjio nam se zivotni vijek zbog smeca koje jedemo? Oh wait.. Koliko su ocajni za malo pozornosti :lol:

    https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/klimatske-aktivistice-juhom-zalile-mona-lisu-pogledajte/2533331.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m
  • db-izbjeglica
    12.9k
    genijalci....smanjio se životni vijek zbog smeća koje jedemo, a dominantna struja u tim krugovima je da svi trebamo biti vegani i jesti ona njihova zamjenska sranja koja u sebi imaju tko zna koliko umjetnih pripravaka i dodataka :heart:

    kakvo vrijeme za biti živ! :lol:
  • Jurki
    8.8k
    vrlo jednostavno ce se to rijesiti.
    Muskarci su dobri za pobrat metak. Ove sve ostale kaj si pobrojal su manjine i njih se nece dirati zbog "prava na izbor".
    Kad je sranje onda vise nije bitna ravnopravnost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.