• deda
    27.7k
    Novo radno vrijeme fanshopa. Da, da, počinje se radit i nedjeljom. :up:

    Informacije za navijače
    Novo radno vrijeme fan shopa Dinamo

    GNK Dinamo od kraja listopada ima novo radno vrijeme službenog fan shopa na dvije lokacije.

    U fan shopu Dinama navijači mogu pronaći službene adidas dresove za sezonu 2019/20., artikle iz kolekcije Lige prvaka, brojne suvenire i navijačke rekvizite za djecu i odrasle. U fan shopu u Jurišićevoj ulici navijači mogu pogledati i ''zid slave'' - prostor u kojem su istaknuti neki vrijedni i zanimljivi eksponati iz uspješne klupske povijesti.

    Oko događanja poput druženja igrača s navijačima uoči velikih utakmica klub će javnost obavijestiti putem službenih kanala.



    FAN SHOP STADION MAKSIMIR

    Ponedjeljak - petak 09:00 – 20:00h

    Subota: 09:00 – 18:00h

    Nedjelja: 09:00 – 15:00h



    FAN SHOP JURIŠIĆEVA 2a

    Ponedjeljak - petak: 09:00 – 21:00h

    Subota: 09:00 – 20:00h

    Nedjelja: 09:00 – 15:00h
  • immerwieder
    1.2k
    izgleda da stvari s dvije zvjezdice sploh ne idu, pa su počeli sami stavljati u shopu treću, od klinca poznati kupil šuškavac i opala treća nakon prvog pranja, ne znam kak je prošla reklamacija,
    umjesto da snize na 50%, sve bi otišlo po takvoj cijeni
  • SAS1987
    13.3k
    Poslednja dva puta je sfalilo normalnih brojeva majica itd u bbb shopu u ilici na dan utakmice.. Zna tko ako ima robe, da ne idemo bezveze u centar. Hvala:smile:
  • nkdz
    829

    pitaj na facebooku ak imas account, mislim da cak mozes i bez accounta pitat, pogledaj po fotkama kaj te zanima pa posalji upit, ažurni su i brzo odgovaraju
  • nkdz
    829
    4nrbq2xilcs1v2i4.jpg


    futsal dinamo šalovi, danas i sutra akcijski po 80kn


    edit: imgur me nekaj jebe pa uploadam standardno
  • Nolifer
    6.5k
    Jel ima ove hudice dole desno mozda 3xl? Il je ova 2xl dost velka sa dinamovim grbom? Hvala na info
  • Hipo
    406
    Jučer prolazimo pored zapada, 100 metara od službenog fan shopa kluba i stadiona na svakom koraku štandovi sa "šiptarskim" dresovima i šalovima i ljudi to masovno kupuju.
    Sad nema štete za gnk??? kakva sramota od kluba tj likova koji to vode. Imaju dva fan shopa a ljudi koji idu na tekmu kupuju dresove i šalove sa sušila za veš! pored stadiona.!!! :monkey: :roll:
  • ZGV
    3.1k
    I meni je to katastrofa, iako toga ima i vani, ne ne u ovakvim količinama.
    Zašto sada ne šalju inspekciju kao prije koju godinu našim dečkima u shop u Ilicu?
  • Mali dioničar
    14k


    Nema šanse da onaj fan shop sa kvadraturom kakvu ima zadovolji potražnju kakva se stvara pri ovakvim utakmicama.

    Ali zato u službenom vodiču UEFE za gradnju stadiona piše da bi klubovi prije utakmica kod kojih fan shop ne može primiti sve ljude koji žele nešto kupiti napravi prodajna mjesta oko stadiona.

    Barem danas sa modernim blagajnama to ne bi trebao biti problem.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ja ne kuzim kak se ti likovi koju prodaju te salove sa strikova za ves ne boje da im nekakva inspekcija ili nesto vec sama od sebe ne dode, ne mora cak niko ni prijavljivat. To je u rangu onih cigana kaj prodaju na crnomercu robu pa kad dode murija, hop robu i kutije u ruke i bjezi preko ceste :monkey:
  • SAS1987
    13.3k
    Pohvale Boysima za stand ispod istoka :ok:
  • marcio amoroso
    32k

    Mi kad smo došli već nije bilo šalova više.
  • SAS1987
    13.3k
    ja sam poslije utakmice kupio majicu... Nisam niti gledao ako ima salova.
  • marcio amoroso
    32k

    Ja sam htjeo šal a kupio sam djeci majice.
  • Pop corn
    4.8k
    Zašto sada ne šalju inspekciju kao prije koju godinu našim dečkima u shop u Ilicu?ZGV

    Teoretski, inspekciju možemo i mi kao članovi kluba pozvati i zastititi interes kluba... :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.