• Keyser Soze
    8.1k
    Svejedno, kršiš statut ako on stvarno nije mogao biti član. Imaš opciju da bude u upravi.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Zvone Boban da dođe mogao bi nogom otvoriti vrata, užgati statut i njime zapaliti cigaretu te sjesti u fotelju u kojoj sjedi predsjednik Dinama. Ne bi ga sigurno spriječila ta tehnička sitnica što nije bio član prošlu godinu.
  • miro
    3.1k
    Zvone Boban je, nadam se, baš takav da to ne bi napravio

    Ovak ja to vidim

    Ova sezona - koliko se izvuče izvuče
    Najbitnija stvar - izbori

    A onda polako pripremat mjesto za Zvoneta i slične.
    Neće Dinamo prestat postojat ako Zvone ne sjedne u predsjedničku fotelju ove godine, nit je Zvone tako kratkog daha

    Bit pametan i nadmudrit poltrone na duge staze
  • Dudu9
    442
    Prvo treba vidit jel Boban bio clan ili nije, jer to da po nekom pravilu nije trebao bit, znate i sami da nista ne znaci
  • Noel
    4k
    Prvo treba vidjet jel uopće Boban ima kakvu želju za dolaskom u Dinamo.
    Bilo bi zanimljivo da u neki podcast dođe ,da vidimo njegova razmišljanja i plan za Dinamo. (Ako ga ima)
  • Bosskovitz
    7.5k


    Na ovom svijetu ne postoji niti jedna osoba koja bi to mogla napraviti, pa tako ni Zvone Boban. Statut je svetinja. I baš kao kaj @miro veli - sve i da može, Boban to ne bi napravio. Znam samo jednu osobu koja bi uopće razmišljala o tako nečemu, no ona ne smije prije granicu susjedne države.

    jer to da po nekom pravilu nije trebao bit, znate i sami da nista ne znaciDudu9

    Itekako znači. Boban je lik koji je legalist, ako ne smiješ biti član kluba na funkciji koju je on radio u UEFA-i, onda nije bio član kluba. Nevjerojatno je kako neke vrijednosti koje bi trebale biti temelj zdravog Dinama ljudi bacaju u vodu čim se na obzoru pojavi netko tko im je drag. Razmislite malo o tome.
  • Lynx17
    2.6k
    Ovo kazes sada:

    Jucer vam napisem da ne vjerujete svemu sto se pise, a vi opet po starom. Novinari izmisljaju, pisu ono sto im netko kaze da napisu, ovisno o interesu.
    Boban nije bio u klubu, a vi razmislite ciji je interes pustiti info da je razgovarao s Barisicevim covjekom.
    Papastrumf

    A prije 4 sata ovo:

    Dajte tekst od Kruselja da Zona izgori.Papastrumf


    Jel ti to namjerno vuces ljude za nos?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Čovjek se zajebavao, forum gori zadnja 3 dana.
  • Lynx17
    2.6k
    Čovjek se zajebavao, forum gori zadnja 3 dana.Keyser Soze


    A Lynx ne? :chin:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nisam osjetio sarkazam, isprike :lol:
  • superhik
    10.3k
    Jedan skroman savjet. Nikoga nemojte gledati kao Mesiju, a svakoga gledajte s dozom skepse.
    Makar to bio i Zvone Boban.
    Nitko nije iznad slobodnog Dinama koliko god situacija izgledala očajno.
  • Lynx17
    2.6k
    Nisam osjetio sarkazam, isprike :lol:Keyser Soze


    Skoro sam dodao sliku od sado mazohizam u prethodnom postu ali sam odustao. :nerd:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nevjerojatno je kako neke vrijednosti koje bi trebale biti temelj zdravog Dinama ljudi bacaju u vodu čim se na obzoru pojavi netko tko im je drag.Bosskovitz

    Da se za predsjednika kandidira Hanžel i da nije član zadnje dvije godine forum bi gorio od komentara kako je to kršenje statuta. Boban je Boban, ali statut je naš ustav.
  • Lynx17
    2.6k
    Postoji samo jedan Bog. Nije dobro od bilo kojeg covjeka stvarati idole. Ali da postoji vise nadu u nekima, to sigurno.

    Ja mojima odavno sam rekao (i jos ponavljam): Uzivajte u njihove poteze, diviti se njihovim talentima, ali nemojte od njima napraviti idole. Jer ako to ucinite pripremit cete se za razocaranje.
  • Orc123
    5.1k
    Nek uđe u Upravu i postane glavni umjesto ove babe i tjt, kasnije kad ovaj odradi mandat postane predsjednik! Bolje i tako nego da ne uđe u Dinamo! Samo nek preuzme ulogu Perasice...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.