• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Osijek je dokazao sve. Prije novog stadiona su imali 1000-1500 gledatelja na malim utakmicama i 5000-6000 protiv Dinama i Hajduka. Čak i u povijesnoj sezoni kada su se borili za titulu pod Bjelicom su imali takve brojke.

    Sada protiv Rudeša imaju 5000 gledatelja. Prosjek im se preko noći utrostručio a ne bore se za prvaka, imaju goru ekipu nego prije i svaku utakmicu publika skandira ''uprava odlazi''.

    Ja ne znam kako ljudi ne vide takve stvari, doslovno su vam ispred nosa. Nije stvar u tome da nitko ne voli Dinama i da taj klub nikog ne zanima, nije stvar u tome što se ljudima ne sviđaju osobe u upravi, nije stvar u tome da su razmaženi nego je stvar u stadionu. Čim se izgradi novi stadion preko noći će se barem udvostručit a moguće i utrostručit posjeta jer je ZG velik grad sa ogromnim potencijalom.

    Da živimo u 70-ima onda bi mogli nazvati dinamove navijače razmaženima jer se tada dolazilo na stadion makar na stadionu nije bilo stolica nego se sjedilo po betonu, visilo se po granama obližnjih stabala, gledale su se utakmice sa skela i slično. Danas nažalost živimo u 21. stoljeću gdje publika ipak zahtijeva nekakve uvjete. Mene boli kifla, ja mogu i kao majmun visjeti sa stabla i gledati utakmicu ali prosječna osoba želi na stadionu imati događaj koji se može objaviti na društvenim mrežama. Na Pampasu odjednom hrpa cura otkad je novi stadion, imaju mobitele u rukama i snimaju. Ja sam prije (dok su igrali na Gradskom Vrtu) mislio da je NK Osijek klub homoseksualaca jer nikad nisam vidio osobu ženskog spola na tribinama. Sada ih ima na tone i to ne samo žena nego i cijelih obitelji, baba, djedova, dječice, svega. Sastav publike kao na seoskom derneku. To Dinamu fali i kada dobije novi stadion doaziti će na dinamove utakmice i osobe koje ne znaju pravila nogometa, djevojke, babe, obitelji, youtuberi, instagramuše, Ivane Knoll i Kolinde. Takva publika donosi masivnost i bez njih nema ništa. Nigdje na svijetu stadione ne puni 40 000 ultrasa nego ih pune upravo gore nabrojani. Jedino je pitanje je li bolje malo pravih ili hrpa ''krivih'' ali čim se non stop poteže ovo pitanje očito je da želimo masivnost u posjeti pa ko god činio tu publiku.
  • Herñan Crespo
    79
    Sumnjam da je bilo na osijek rudes 5k
    Moguce da pise tako, al kad pogledas sazetke utakmice i vidis tribine, vrlo tesko da je imalo i priblizno 5 soma ljudi
  • kibic
    1k
    Jel ti ovo početak izborne kampanje? Jer imaš moj glas.
  • Dautbegović1
    92
    Znači za trenere se ima,svaki košta milju ko da su osvajali CL.Neno je jedini zaslužio tu plaću
  • Armagedon13
    958
    Ali se Šikić sprda s nama,ali sve je u pravu i za Živkovića i da trener ne može voditi sportsku politiku kluba i da ...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    nema dinamo trenutno dovoljno para da me plati a nisam se još osigurao dovoljno da radim išta pro bono, jednog dana možda :lol:
  • Dalmatinec
    585
    Jedino je pitanje je li bolje malo pravih ili hrpa ''krivih'' ali čim se non stop poteže ovo pitanje očito je da želimo masivnost u posjeti pa ko god činio tu publiku.Maksim Maksimirski

    Od hpre "krivih" će izrasti novi "pravi".


    I naravno, tuvim godinama, jedini izlaz je stadion. Dok doli imaš spektakle, mi imamo groblje. I onda ti gledaj di će prije onaj neutralni. Pa sam taj show na stadionu regrutira nove navijače. Bojim se dok mi dobijemo stadion da će Hajduk, amožda i Osijek i nova Kantrida imati popunjeno sve s godišnjacima.
  • mlinchica
    1.1k
    Ova vijest o Zvoni budi neke nade.
    Kako bi to bilo lijepo i kakav bi to bio čavao u lijes krimosima i ološu.
    Imamo već Plavo Valentinovo, imamo i Plavi Uskrs 2023., Zvone bi bio sve to zajedno. :heart:
  • Time
    532
    Zvone mora doci,jednostavno mora...sad il nikad
  • SAS1987
    13.5k
    Zvone mora doci,jednostavno mora...sad il nikadTime

    Sad ili nikad... po 17ti put :lol:
  • Time
    532

    Nije bas da je imao nekih velikih prilika do sad doci...
  • jedan u nizu
    6.2k
    Kako smo proslo proljece sanjali, sanjali i dosanjali Šimića i Bišćana u klubu,
    pocinjem sanjati i sanjati Bobana i Bjelicu / Vahida na proljece.

    Nijedna ideja nije tako mocna kao ona cije je vrijeme doslo!
  • Neki tip
    19.4k
    10) na bilo koji način dovesti Bobana u klubGražvydas Mikulėnas

    Ne diraj mi u bolnu ranu..

    Mislim da si kasnije došao na Zonu pa vjerojatno ne znaš na kaj se referiram, ali pisao sam tom čovjeku "ljubavno pismo" (mada nisam siguran da su potrebni navodnici) i još bih mu ih 100 napisao kad bi to dolasku doprinijelo.

    Možda nekad ubuduće, možda nikad, ali Boban na čelu Dinama slika je koja mi u i mašti moči oči.

    Bilo mi je smiješno, ali i drago kad sam od nekih ljudi dobio na wapp proslijeđeno svoje pismo, pri čemu oni nisu znali da je moje i tad sam čak u nekom trenutku pomislio da će doista doći do njega. :lol:

    E to već jest smiješno, naivno svakako, ali Boban u Dinamu ionako je vrijeme kad sam se u Dinamo i zaljubio, djetinjstvo, pa je naivnost posve dopuštena.

    Link da znaš na kaj se referiram

    Netko spomene Bobana, a meni je u srcu ponovno 9 godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.