• Olmic
    2.7k
    tako kaze Sola, ali on je placeni novinar
  • Ivdzo11
    3k
    Pomodrit ce joj šaka više

    Njega su zazivali ostali članovi uprave, skupštine i dio izvršnog odbora, ali Peras je bila ta koja je lupila šakom o stol i rekla "ne".
  • Praskaton
    1.8k
    Oni nisu normalno cuj svaka sljedeca kvalifikacijska.Odigrao je taj kralj kvalifikacijskih mogo je na svako natjecanje otic
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kaj ona može sve preglasati da je njena zadnja?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    zbog čega? Ako imaš još želja samo nam napiši
  • superhik
    10.4k
    Lijepo je vidjeti kako se Bišćana bušilo od strane uprave za razliku od Jakira
  • Orc123
    5.2k
    Kakav bi tek cirkus bili da po 3. put vratimo starog prdonju od 70god na klupu Dinama ! Istovarili bi se po ne znam koji put po sebi i onda to pojeli...ja bi tada definitivno prekrizio sve i prestao pratiti ovu komediju i sramotu. Istina, bilo bi teze to u praksi meni napraviti nego sad ovdje napisati ali kakav bi mi jad i cemer bili da vratimo brku na klupu. Covjek koji nas oderao do koze i kostao nekoliko mil eura plus postavio temelje ovom raspalom Dinamu.
  • wolfgang14
    1.1k
    sad više ne znam jel index sere ili je fakat već obavljen ovaj sastanak Jakira i uprave?
  • DrawTube
    3.1k
    Strašno kad se sjetim kako je to mogla biti lijepa priča s Bišćanom i Šimićem. Pred Uskrs na oblačnoj i malo hladnoj Kranjči 5000 ljudi pozdravlja Belog gromoglasnim pljeskom a obje tribine navijaju do sudcevog zvižduka.

    Čuo sam gro ljudi tad da je to Dinamo kakvog se sjećaju iz 80ih ,da je to to, da sad i domaći dečko vodi klub i čisti greške prethodnika.

    Nikad takve emocije s ovim prevarantom
  • Dinaminjo
    514
    ruku na srce tona ljudi je Jakira na debiju docekala sa ovacijama, ja se nisam mogao nacuditi..
  • DrawTube
    3.1k
    Realno i shvaćam zašto, ipak je Bišćan prodao utakmicu u Ateni protiv najgorih cigana u Europi pa je logično da su ljudi bili ljuti i ogorčeni i da se tada "mudonja Jakir" činio kao bolje rješenje od "mlohavog Bišćana"
  • Fanboy
    2.2k
    Drago mi je da se prenosi kako je Perasica spasila Jakirovića, napokon da se krene pričati o pravim problemima.
    Što je Jakir napravio gore rezultate to je uprava više na udaru, a Perasica sve to predvodi.

    Nama treba uprava koja će raditi u interesu kluba, a ne oni koji su sudjelovali u rušenju istog i bili desna ruka Mamićima.
    Ne treba sve maskirati sa dobrim trenerom, već oni odgovorni koji ne komuniciraju sa navijačima, koji ne dovode SD-a i igrače, koji govore da nemamo love u rekordnoj transfer sezoni i koji srozavaju klub trebaju otići prije dobrog trenera koji će onda posložiti igrački dio. Nema ni stadiona dok ne bude uprava koja će raditi u interesu kluba.

    Ako je Perasica stopirala Jakirov odlazak meni je to odlično, jer očekujem da ona ode kada se njezini potezi pokažu lošim što već od davno se pokazuje. Tako da neka se sav fokus usmjeri na nju. Dvije muhe jednim udarcem.
  • emilperska
    3.2k
    Ako S.J. ostane trener, mi samo odgađamo neizbježno. On ovo nemre okrenut taman da mu dovedu i Brekala i Lovrena.. Možda dobe Istru, možda i ne. Ali minimalne su šanse da će dobit i Istru i Goricu i Loksu zaredom.. Kad tad će mu tu otpremninu morat isplatit..
  • Thompson
    52


    Biscan je isto trenerska prevara. Nema tu emocija necemo pravit futsal Dinamo ili tovariju od kluba, trener treba bit netko tko je to zasluzio svojim znanjem i autoritetom a ne biscan jer je eto miljenik navijaca i bivsi igrac kluba.
  • mlinchica
    1.1k
    Ja živim u uvjerenju da je Beli nasrnul na Podnara (mislim na “Taxi” nasrtaj) pa je zato Šimić morao dići ruku za njegov odlazak. A Podnar brzo pohitao plakati kod Lesija. :lol:
    Ili na Vlatkinog priležnika kojeg si vodi na sve službene ručkove s suparnicima uoči europskih utakmica, dok Šimić nije bio ni na jednom. One ručkove na koje inače ide Uprava.
    Kod nas i priležnici.
    Kako su ga maltretirali, nevjerojatno, jednako kao kaj ovoga štite.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.