• Mališan
    1.7k


    I onda slijedi uvjeravanje kapetana amerike, mihaljevića, maksima i ostalih članova kluba obožavatelja hrvatskog Kloppa o tome da je samo potrebno pričekati ljetne pripreme i prepustiti drkadžiji još jedan prijelazni rok, potom će sve sjesti na svoje mjesto.
  • pencilneck
    635
    Pisao sam onaj dan kad je objavljeno da je Jakir novi trener Dinama da osoba koja u životu nije zaradila milijun eura čak ni kad mu se zbroje sve plaće koje je do sada primao, nema nikakve šanse imati autoritet nad igračima koji toliko zarade u jednoj sezoni.

    Plodove toga vidimo sada.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Jel se sjeća netko u koje doba dana je objavljena vijest o otkazu Čačiću i Bišćanu? Mislim da ni njima nije odmah ujutro nakon poraza.
  • Praskaton
    1.8k
    Pa zar nije vec izaso tekst da ga je gospodicna predsjednica spasila?
    Sto je najgore sad ce zaredat 3-4 pobjede da se opet spusti prašina i onda kad se ponadamo da ima šanse ide novi šamar...
    Kao sto je vec rečeno,nemaju muda ni love smjenit ga.Kao što on nema muda ni znanja napravit promjene koje su nam nužne i slijepac ih vidi.
    Bušenje kluba od raznih lešinara isto nebi odbacio
  • wolfgang14
    1.1k
    Jel se sjeća netko u koje doba dana je objavljen otkaz Čačiću i Bišćanu? Mislim da ni njima nije odmah ujutro nakon poraza.Sibirski plavac

    Za Bišćana se sjećam da je oko 15h dobio otkaz, odnosno tad je bilo službeno u vijestima i sve.
    A Čačić je bio sutradan još vodio trening i tek je predvečer izašla vijest, tipa oko 17-18h
  • Olmic
    2.7k
    Mislim siguran sam da se raspravlja o otkazu, jesu slijepci, ali nisu bas toliki
  • mosad
    334
    Sest mjeseci uvjeravanja da će plavi stroj krenuti nakon zimske stanke. Napokon je profa uzeo stvari u svoje ruke i dovodi nam igrače koji će bit rakete! Jer jebiga, napravio je isto sa rijekom prošle godine zašto nebi i sa nama?!
    I svu borbu njihovu koju vode protiv ,,hejtera’’ ovih proteklih mjeseci bace u vodu nakon prve tekme u 2024.
    Malo mi je cak i žao i profe kad vidim kako mu je brzo vjerovatno jedini Fan club njegov okrenuo leđa.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Moramo totalno postat bodovno nekonkurentni za naslov, da ovaj prodavač magle odjebe iz kluba
  • i more je plavo
    891


    Nas problem je nestrpljivost.
    Ja mislim da je ova momcad dovoljno dobra da se bori za naslov prvaka, ali ne i da bude dominantna, a na to su nas navikli zadnjih 10 godina.
    Drugi se pomalo dižu, a mi ne održavamo rastojanje od njih nego pomalo lutamo.

    Sada sve vise vjerujem da bi i Čačić i Igor bili u istoj situaciji. Bili bi tu, u igri, ali bez dominacije.
    I Igor je to najjasnije komunicirao na van, ali mi to nismo zeljeli cuti, i stvorila se histerija koja je dovela do svega sto sad gledamo.

    Mislim da nema brzog i lakog rjesenja za ovu situaciju.

    Puno se i nesrece nakalemilo, ocekivalo se puno od Stojkovica i Kacavende koji su dosli a nisu dosli, imas skupog napadaca Drmica koji ne daje golove kad je vazno, Petkoviceve bube u glavi, Riletove privatne tragedije, dodje Vidovic i ocekujes da mladac bez puno seniorskog iskustva bude konstanta koja stalno donosi prevagu, isti teret je natovaren Baturini........sad dodje navodno brzi lijevi bek, i ozlijeđen je u utakmici kad trebas brzog obrambenog igraca jer znas da Loksa ima brzu tranziciju.......

    Previse toga da bi bili onakvi, kakve svi mi zelimo.

    I na kraju, ali nije nebitno, vazna je utakmica, a dodje 3k ljudi na stadion.
    Pa ako nas boli k..c imaju i igraci pravo ne biti nabrijani na max, a to nazalost nije dovoljno za setnju prvenstvom.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Jakirović odradio trening, ali tek ga čeka sastanak u klubu!

    Naime, već nakon utakmice dosta je ljudi iz Dinamova vodstva ili blisko klubu zagovaralo njegovu smjenu, razočarano što nije sam odstupio nakon blamaže. Međutim, predsjednica Uprave Vlatka Peras nije htjela povući taj potez i činilo se da je preživio i ovaj poraz. Peras je i Jakiroviću kazala da klub i dakle stoji iza njega i vjeruje da će podići momčad iz letargije. No, tijekom srijede prijepodne s raznih adresa stižu informacije da je pritisak za Jakirovićevom smjenom velik i da određeni dio ljudi u klubu zagovara takav rasplet. No, zasad nitko nema rješenje, tko nakon njega, tko je trener koji bi preko noći donio promjenu.

    Kako doznajemo u Maksimiru se vode sastanci i konzultacije, a razgovor tijekom dana očekuje i Jakirovića, čija bi sudbina tijekom dana trebala biti poznata.
  • jp23
    2.2k
    Nadam se razilazni sastanak
  • Mali Zeus
    9.3k
    Podne je odavno prošlo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Trening je navodno bio regeneracijski samo jer ne stigneš raditi na taktici koliko ima tekmi.
  • sport
    2.3k
    Peras,Podnar,Tomačić i dolazi Jakir poslije treninga kao četvrti za belu.
  • Ero
    930
    Jakiroviću nadam se da ti je ovo zadnji trening u Dinamu. Sam si rekao da Dinamo ne trpi prosječnost, a ti si daleko ispod prosjeka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.