• rioda
    2.1k
    https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/obavijest-za-clanove-kojima-na-clanskoj-iskaznici-pise-1224

    U nastavku donosimo obavijest vezanu uz članove kojima na članskoj iskaznici pod datum isteka piše "12/24".

    Obavijest se odnosi na sve one koji posjeduju člansku iskaznicu koja je izrađena ili verificirana putem interneta tijekom prosinca 2023. godine. Naime, svi navijači koji spadaju u spomenutu kategoriju ne moraju uplaćivati članarinu za 2024. godinu pošto će im članarina vrijediti do 31. prosinca 2024. godine.

    Spomenuti članovi kluba imat će sve članske pogodnosti predviđene za kalendarsku 2024. godinu, a kako su u ovom prijelaznom razdoblju bili članovi i u 2023. godini, imat će pravo glasovanja na nadolazećim izborima za sastav Skupštine GNK Dinamo
  • deda
    27.5k
    Probaj telefonom.
  • Dalmatinec
    562
    Nismo mi Hajduk da svako može babu, tetku, svekrvu učlaniti. Samo sebe i maloljetno dijete. Nama svaki član zna da je učlanjen. Senilne babe ne trebamo. :party:
  • Mali Zeus
    9.3k
    I sad nek netko kaže da u klubu ne čitaju zonu. :D
  • Mlađi referent
    10.4k


    Napraviš novi mail, regaš novi račun i tako učlanjuješ redom.

    Moja cura bu saznala da je član onaj dan kad će morat ustat ić na izbore
  • reziser
    6.2k
    Samo sebe i maloljetno dijeteDalmatinec

    čak i tuđe dijete....al frenda... ili senilnu babu nemogu..osim ako idem od novog maila i registracije..ehhh
    a to sad i radim za sve frendove, jer se njima neda...psmtr
  • Jaro
    5.4k
    I sad nek netko kaže da u klubu ne čitaju zonu. :DMali Zeus

    za manje gafova - trebaju sve novotarije/odluke... objaviti samo na zoni, pa nakon 2-3 dana analize, prijedloga, ukazivanja na nelogicnosti objaviti za javnost :rofl:

    ok, pomoglo bi da je zona zatvorena za ne registrirane ...
  • Neki tip
    19k
    ok, pomoglo bi da je zona zatvorena za ne registrirane ...Jaro

    Kako bi pomoglo? Pa onda bi se naprosto još nešto ljudi registriralo i to je to.

    Imaš skoro 2000 registriranih članova Zone, a doslovno stotine bez ijednog posta. Registrirali se ljudi tek toliko da im bude lakše pratiti teme, jer forum "pamti" što si zadnje pročitao ako si registriran.
  • Jaro
    5.4k
    ma to onako - da informacije "ne cure" prije vremena - ovak se medij pozove na sluzbenu stranicu kluba sto ipak ima vecu vaznost od informacije s foruma...
  • smog
    236
    Bok ekipa, jel netko probao produžiti / obnoviti članstvo , a da mu je isto iz 2023.god još aktivno, da li mu prolazi? naime meni vrijedi do veljače 2024. te mi ne da obnoviti članstvo, naime piše kartica je aktivna ili u procesu uplate??
  • Eduardo
    17.2k
    sinoć obnovio bez ikakvih problema aktivno članstvo do osmog mjeseca.
  • Bosna86
    11.5k
    koliko treba vremena da se na ulaznicama apdejta novo članstvo?
  • Papastrumf
    9.4k

    Ja sinoć obnovio, jutros bilo vidljivo na portalu.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Moguce je da su ti poslali uplatnicu postom pa racunaju da ces tako obnovit clanstvo. Pricekaj jos nekoliko dana da vidis ak ce ti doc uplatnica, ak ne dode i ak ne ide online i dalje zaletis se do shopa i tam ispunis formular.
  • Eduardo
    17.2k
    za razliku od @Papastrumf meni se još nije apdejtalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.