• Deleted User
    0
    ja uopće ne čitam temu "transferi" , posljedično tom ni ne smeta mi .
  • Droljo
    5.1k
    skinuti ovog idiota s kurcaNeki tip

    Baš lijepo.
  • Neki tip
    19.4k


    Nemoj se ljutiti, nisam imao vremena za dublju psihoanalizu tvoje fascinantne osobnosti.
  • Nousername
    615
    Takoder ne citam tu temu.Jednostavno je previse gluposti na njoj
  • Droljo
    5.1k

    Ma ti si meni super.
    Toliko od mene na tu temu. Sam se bum povukel...
  • BBBaranja
    1.9k
    Daj ljudi stanite malo na tu loptu koji vam je k..
    Svi smo ovdje iz jednog razloga..
    A svakodnevno neke prepirke,naravno da nismo svi istog mišljenja,treba se raspravljati zato forum i služi ali u nekim normalnim okvirima..
  • Neki tip
    19.4k
    Postavio sam jednostavno pitanje na temi za šankom. Tko ne želi odgovarati ili ne čita uopće tu temu, nije "ciljana skupina" i sve ok. Nikoga nisam ni prozvao ni ismijavao ni zajebavao.

    Ako će oni koje sam pitao htjeti odgovoriti hvala im, a ako neće neće i sve ok.
  • Neki tip
    19.4k
    Toliko od mene na tu temu. Sam se bum povukel...Droljo

    Pa to si mogao odmah. Niti sam tebe ista pitao niti sam pitao na neprimjerenoj temi niti sam napravio išta mimo pravila foruma.

    To sto tebe ne zanima ništa i ni o čemu nemaš mišljenje koje si spreman argumentirati je tvoja stvar, svejedno mi je, ali ako ti je do konstantnog nadjebavanja sa mnom, onda računaj na to da ću ti odgovoriti ja ako ti ne odgovara nitko iz moderature.
  • Krizy
    36.6k
    Trebao bi jedan moderator posebno samo za vas dvojicu. Stalno jedan drugom ulijećete s obe noge s leđa. Često nepotrebno. Pokušajte riješiti privatno jer je šteta da ne uđete dublje u srž stvari, ipak je to jedna od najdužih forumskih veza :halo:
  • Neki tip
    19.4k


    Dobar, ali nisi skroz ubrao prirodu odnosa.

    Malo ko plava kaciga. Svi ste krivi, mir mir mir među zavađenim narodima. :lol:

    Priroda odnosa je da trčkara za mnom i moli za malo pozornosti. A ja nemam srca ne dati mu je.
  • Deleted User
    0
    "Pokušajte riješiti privatno"........šora, šora, šora, šora :)
  • Droljo
    5.1k
    moli za malo pozornosti.Neki tip

    Haha koji si ti car.
    Zato i vrijeđaš....
    A i to je lijepo da se tolerira od moderature...
  • superhik
    10.4k
    Iako se radi o šanku, suzdržite se od međusobnog vrijeđanja i podjebavanja
  • Georg Koch
    3.7k
    fascinantno je sta sve sve pusta NEKOM TIPU. Ocigledno je da covjek zivi od publiciteta, bio ovakav ili onakav, ali jos fascinantnije je da mu se uvrede jako ceste toleriraju bez ikakvih problema. Nije mi jasno cemu to, al eto. Zasticeniji od ličkog međeda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.