• IstinaZaDinamo
    1.3k
    Pa nije ni zalosno ni smijesno, nego realno. Ona je radnica i jedino sto nju zanima je da odradi posao i dobije placu, boli nju briga za vodstvo kluba, igrace i ostalo.
    Ako mislite da je drugacija situacija u nekom drugom klubu ili da svi zaposlenici pa i clanovi znaju o cemu se radi, onda se varate.
  • Mr Blue
    3.3k
    Dođe mi da se duplo učlanimSalva

    Kako je krenulo, ne znači da nećeš :sweat:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Jednom kad clanovi preuzmu klub prednost zaposljavanja imat ce Zonasi. Stanite u red...

    Majki ce brinut o stanju travnjaka, znam da je imao neke revolucionarne ideje :grin:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ona je radnica i jedino sto nju zanima je da odradi posao i dobije placu, boli nju briga za vodstvo kluba, igrace i ostalo.IstinaZaDinamo

    Nije isto radit za Dinamo i za Zaru ili H&M. Kad radis za neki bezvezni brend u moru ostalih onda stoji ovo tvoje da se odraduje posao i caos, nema tu neke "ljubavi".

    Sumnjam da su ljudi u klubu lose placeni, dapace mislim da su dosta dobro placeni u odnosu na ista radna mjesta drugdje u struci. I tu kad si u situaciji da postoji poveca potraznja za radnim mjestom selektiras kandidate (tu sam jos i izostavio faktor "nogometnog kluba", odnosno da bi neki ljudi htjeli radit za klub za koji navijaju). Pitas kandidate koliko su godina bili clanovi, idu li na utakmice, znaju li neke informacije o klubu... Jasno pored svih ostalih pitanja o potrebnom znanju i iskustvu.

    Da se svih ovih godina zaposljavalo tak kak sam ja napisao, a ne po babi i stricevima, ne bi se dogodila situacija da se ljudi ne mogu uclanit u klub ni u fan shopovima ni online, a bome ni da se zaposlenici blamiraju neznanjem o trenutnoj situaciji u klubu.

    Jasno da pricam prvenstveno o ljudima koji su u direktnom kontaktu s navijacima - Odjel za clanstvo, radnici u fan shopovima...
  • NORTE
    9k
    tek sada nakon dvadeset godina shvaćam važnost članstva i godišnje ulaznice.Crle
    Svoju prvu godišnju sam kupio skoro pa odmah kad sam i krenuo na tekme, prije 20ak godina.
    Tada ju je kupovalo vjerojatno parsto ljudi, ako ne i desetine.
  • Dalmatinec
    573
    Ajde ti sad budi pametan. Učlanim se u kolovozu 2023. Istekne mi, jasno, po novom Statutu, sad 31.12.2023., produžim ju 3.1.2024. i piše da istječe u kolovozu 2024. Što ne bi trebala 31.12.2024.?
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ajde ti sad budi pametan. Učlanim se u kolovozu 2023. Istekne mi, jasno, po novom Statutu, sad 31.12.2023., produžim ju 3.1.2024. i piše da istječe u kolovozu 2024. Što ne bi trebala 31.12.2024.?Dalmatinec

    Očito se još nisu uskladili podaci, jer rade na online učlanjivanju pa će se valjda i ti podaci onda uskladiti.
  • xavier
    11.1k


    03.01. se nisi učlanio odnosno produžio članstvo nego samo predao podatke u klub. Kad u klubu to provedu, onda ćeš biti ponovno učlanjen.
  • emilperska
    3k

    Nas koji smo clanstvo obnjavljali preko tebe (tipa ja jucer), clanska bi trebala biti gotova do 2.3., ako je to uvjet za izbore ili bi barem papirnato trebali biti clanovi?
  • xavier
    11.1k


    Ma članovi će na vrijeme biti svi koji žele. Veći je problem hoće li svi dobiti iskaznice na vrijeme, ali kako sam napisao, iskreno se nadam da iste neće ni potrebne nego da će dovoljna biti osobna iskaznica.
  • emilperska
    3k

    A da se svi uclane do 15.1., fkt ne vidim nacina da ovi preko mj i pol izraduju clanske i salju ih. Tim vise sto ih mozes u fan shopu skupit..
  • Simke
    497
    Jel danas kojim slučajem radi fan shop?
  • xavier
    11.1k


    Ja sam produžio u 11. mjesecu kad uopće nije bila neka navala i iskaznica mi je stigla tek prošli tjedan na žalost.
  • emilperska
    3k
    Vjv su je nakon 17.12. do 6.1 kolektivni GO, a prije tog što se napravilo se napravilo..
    Kako god, onda očekujem da će se moći glasati bez članske svakako. Registar aktivnih članova do tog i tog datuma vidljiv izbornoj komisiji i evidentiraš se osobnom iskaznicom što bi i svakako morao..
  • darko-ivk
    28
    Članstvo preko weba nije moguće? Pokušavam se učlaniti online no stalno mi daje obavijest da je u tijeku održavanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.