• Mali Zeus
    9.8k
    Držimo fige da će mu ovaj novi povratak proći kao i prošli.
  • Jurki
    8.8k
    vratio se nikola kalinicplavac173

    Opterecenje za svlacionicu jer ce inzistirati na pocetnoj postavi te za financije.
    Stara raga koja je upitne forme.
    Vidjeli smo ga u kakvom je stanju bio po dolasku iz Italije. Sad je jos stariji.
    Pozdravljam takve akvizicije nase konkurencije.
  • Georg Koch
    3.7k
    Ovo je valjda tema gdje se smiju komentirati tovari :rofl:
    Sve zavisi na koji nacin gledas stvari. Ja to gledam ovako:
    Hajdukova 2 pojacanja za borbu sa dinamom imaju zajedno 65 godina, ove sezone zajedno imaju 2 nastupa( u prvenstvu) te zbirno velikih 20minuta. Toliko o tome.
    Mi ako budemo pravi uz ova ocekivanja pojacanja, mogu nam samo mahati sa 2/3. mjesta :victory:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja sam dojma da posto su pisali da Karoglan obavlja razgovor blabla da se dogovorilo mozda i nesto oko minutaze, da ce biti zamjena
  • blackbully
    4.4k
    "Mindaugas Nikoličius je otkrio za koliko novca će igrati Nikola Kalinić.

    "Što se tiče financija, to je bilo najlakše u tri godine što sam u Hajduku. Dogovorili smo 1 euro njegove plaće. On želi pomoći Hajduku i osvojiti naslov, to je jedini motiv zbog kojega se vratio."
  • Mihaljević
    8.2k
    Dogovorili smo 1 euro njegove plaćeblackbully

    Ovo je teški respect , bez obzira što je Tovar.
  • Nousername
    615
    Ja iskreno tesko vjerujem u taj 1 euro.Vrlo vjerovatno mu na ugovoru i pise tolika placa ali ce mu ljudi u i oko Hajduka davati “donacije” nakon svake tekme
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ne razumijem poantu dovođenja igrača koji za par dana puni 36 godina i nije nigdje igrao praktički godinu dana. Eventualno neka brija kao što su imali sa subašićem, navijanje s klupe i mahanje ručnikom.

    s tim da mi ovaj baš ne djeluje kao lik spreman za to...
  • Klenx
    4.1k
    Ima 1 euro kao što se prošli put odrekao velike love i igra za “kikiriki”.

    Možda na papiru da, u atvarnosti dobije sigurno dobru šušku ispod stola.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne razumijem poantu dovođenja igrača koji za par dana puni 36 godina i nije nigdje igrao praktički godinu dana. Eventualno neka brija kao što su imali sa subašićem, navijanje s klupe i mahanje ručnikom.db-izbjeglica

    Treba takav igrac svakoj ekipi, s nekim iskustvom, a s klupe moze uci i posluzit
  • xavier
    11.1k
    Ako je stvarno takav ugovor, onda Hajduk nema što izgubiti...osim kemiju u momčadi jer nije ni zadnji put problem bio novac.

    Ako se radi o PR-u, dobar je posao. S jedne strane peglaš njegov imidž jer "vraća se besplatno pomoći klubu da osvoji naslov" (nakon što zadnji put baš nije završilo kako treba). S druge strane, ako ne bude funkcioniralo, klub uvijek može reći "probali smo, nije nas ništa koštalo".
  • dmil
    141


    a predsjednik Lukša pod istragom DORHa za varanje na isplati plaća, ne sumnjam da će u ovom slučaju biti sve uredno i po zakonu.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Treba takav igrac svakoj ekipi, s nekim iskustvom, a s klupe moze uci i posluzitBornaPŽ1986

    idemo mi onda vratiti mandžukića :lol:
  • xavier
    11.1k
    idemo mi onda vratiti mandžukića :lol:db-izbjeglica

    Ma kakav Mandžukić. Vratiti Šokotu samo da ga uvedemo u 90. minuti zadnjeg ovosezonskog derbija na Poljudu pri rezultatu 0:3 kako bi podigao dres i pokazao svoju poznatu majicu :cool:
  • plavac173
    2.6k
    Rijec respect u Kalinicevom rijecniku ne postoji.
    Rijetko gadan lik, nemjerljivo je gori od livaje i mrzitelj svega sta nije hajducko, pogotovo dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.