• Efes Pilsen
    7k
    Ne kuzim sta cekaju ostali profesori u toj skoli? Gdje je sindikat?
    Do kada ce se uzrok umanjivat debilnim isprikama i olakotnim okolnostima?
  • serbus
    3.6k


    Strukovne škola ne traži profesora đabe ti svo znanje svijeta ako nemaš te socijalne vještine za snaći se i zainteresirati. Nije ti to primarni posao ali to je tak taj čovjek u strukovnim školama mora biti prvo psiholog, psihijatar a tek onda profesor ti su klinci puni testosteron nabrijani na sve živo a imaš 30 muških u razredu nemaš ženski i jedino kaj smeta čoporu je "stari lisac".. Ja se divim tom čovjeku da je izdržao do 60te...
  • miro
    3.3k
    po meni je prije svega tu kriva ravnateljica, koja je bez razmišljanja oplela po profesoru, što 99% znači da joj je negdje stao na žulj i ova je jedva dočekala tako nešto. Ali kao što je Efes Pilsen gore napisao - pa di su ti kolege, sindikati, zdrav razum
  • serbus
    3.6k


    Nije član nijednog sindikata koliko sam pročitao.
    Isto kao u nogometu najlakše smijeniti trenera a ne igrače, tako i tu najlakše pustiti profesora...

    A ostali profesori su drugi čopor kojem očito navedeni nije pripadao. Vuk samotnjak tako su ga i izigrali svi.

    Mene recimo više čudi onda ministarstvo branitelja , ako je stvarno bio branitelj zakonom je zabranjeno omalovažavanje branitelja... tako da bi ja u tom smjeru tražio pravdu da se i tih par najglasnijih klinaca kazni.
  • Jaro
    5.9k
    Nije član nijednog sindikata koliko sam pročitao.serbus

    To je to... A "novinarski" sljam je jedva docekao novu zrtvu za cipelarenje...
    Ja se iskreno cudim ekipi koja i dalje zeli raditi u (sreenjim) skolama... Za mizernu lovu, biti okruzen s 20-30 pristavaca kojima su od rodjenja glave napunjene time da su najbolji, najpametniji i nitko im nista ne smije i ne moze...
    Ako se netko i usudi, eto roditelja s inspekcijama, ovim onim ili batinama i prijetnjama...
  • bongo
    686
    Ekipa, jel se zaviruje u čašice pred nadolazeće blagdane?

    Ima posebnih kandidata ovdje @Gražvydas Mikulėnas ali sigurno i dosta izazivača :cool:
  • Droljo
    5.5k
    Sutra kreće maraton! Tko preživi pričat će
  • Papastrumf
    10.2k
    U duhu Bozica.
  • mali M
    3.6k
    Ja sam više od vina pa se opskrbljujem Kozlovićima i Puhelekima, a ima i tu domaćeg sa Fratrovca
  • Dinamosaur
    1k
    Kaj ste kupili zenama ili curama za Bozic?
    Ja vise nemam ideja..
  • Boysica
    469
    Eh ovisi sta voli , ne poznam ju al nezz tipa neki welness vikend , masaza nokti slusalice parfem htijela ti kao jedna od zena na forumu pomoc (kao sta bi ja) al mene kupis odes u fan shop tak da nez koliko ti pomazem .
  • Patak
    2.3k
    Kupiš nešto za kuhinju. Dobro tebi dobro njoj. Znam da ne pomažem :-)
  • Droljo
    5.5k
    Ovak nešto
    images.jpg
  • Brusa
    851
    torbicu. Riskantno, ali ćemo vidjeti...
  • Droljo
    5.5k

    Gucci za po kući a Armani za po vani...
    I nemreš fulat :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.