• kinfa95
    488
    Jel se taj velodrom uopće koristi u zadnje vrijeme?
  • jedan u nizu
    6.1k

    Da, ne znam koliko cesto se koristi, ali znam da vec godinama pozivaju na obnovu istog zbog sigurnosti (popucali asfalt i mislim ograde) i dotrajalosti. A to je bilo prije govora o rekonstrukciji stadiona.

    Ma da se koristi i minimalno, bilo bi velika steta da se sruši jedini velodrom u drzavi
  • Jaro
    5.6k
    dakle, osim zemljista za Kranjcu u privatnim rukama, natjecaja za projekt, treba sve to plus odabrati zemljiste, raspisati natjecaj i odabrati idejni projekt, pa ponoviti za izvedbeni, izgraditi i velodrom.
    A sve je to samo uvjet za pocetak rusenja maksimira. Znaci, mozda nasi unuci docekaju Maksimir...
  • jedan u nizu
    6.1k

    koliko sam shvatio, sva ova zemljista su u vlasnistvu grada, samo neke koriste neka sportska drustva. Tako da nema tog postupka.
    S obzirom da je to velodrom, a ne stadion, izrada projekta i dokumentacije ce trajati znatno manje, a gradnja jos i manje.

    Uostalom, nigdje ne pise da je uvjet da se prvo to napravi pa tek onda ide rusiti postojeci velodrom. Nije to Dinamo da MORA negdje igrati utakmice ili nesto. Uvjeren sam da ce gradnja u kranjci krenuti prije nego sto se zavrsi novi velodrom.
    A pozitivno u tome svemu je da se misli i na to i radi na tome, da nije samo ono 'rijesit cemo jednog dana' i sl
  • Gorica86
    278
    Danas na Kvatriću...

    197539b2-4df3-4725-8029-83898ec83b9b.jpg?width=480&height=260

    FB-IMG-1700915813353.jpg
  • DrawTube
    3k
    lijep naš engleski jezik
  • Nolifer
    6.7k
    Ove budale mašu sa zastavom Sj. Koreje na papiru, na kojim su oni drogama?
  • jedan u nizu
    6.1k
    Juzna Koreja fasisticka drzava?

    covjek uci dok je ziv
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Jel samo meni ili svi ovi aktivisti, LGBT-ovci, feminstkinje izgledaju kao skup nakaza i odbjeglih cirkusanata?
  • Jaro
    5.6k
    nek se gone na jebenu Kubu, u S.Koreu, Palestinu jebem.ih ja u uvjerenja sugava, debilna...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Danas Index napise clanak da je govor drzala HRVATICA PALESTINSKIH KORIJENA :lol:

    Amani El Balawi (tak se cura zove) zapocela je govor sa selam alejkum. Prava Hrvatica... bila neki dan u Vukovaru u koloni sjecanja.
  • serbus
    3.6k
    Svima kojima nije tu lijepo široko polje... Slobodno glume heroje za Palestinu iz Palestine a ne sa trgova EU metropola...
  • NORTE
    9.3k
    Tetejac o novostima u prometu:

    "Sljedeće godine ćemo imati automatsko upravljanje prometom gdje ćemo na sto semaforiziranih raskrižja uključiti automatsko upravljanje. Time ćemo znatno povećati protočnost na tim raskrižjima. To je četvrtina raskrižja u gradu Zagrebu i to će koštati oko 10 milijuna eura."

    Zagrebački gradonačelnik je zaključio: "Što se tiče prometa, sljedeće ćemo godine izgraditi dvije tramvajske pruge, u Heinzelovoj i Sarajevskoj ulici. Dvadeset godina nije izgrađen ni metar tramvajske pruge. Kupili smo autobuse i tramvaje iz EU fondova i kupit ćemo ih još. Idemo i na produžetak Branimirove kako bi se riješile gužve u Sesvetama."
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ove budale mašu sa zastavom Sj. Koreje na papiru, na kojim su oni drogama?xFire

    sad pijem nešto i zagrcnuo sam se od smijeha kad sam vidio :rofl: :rofl: :rofl:

    pa jbt život jel moguće da postoje toliki debili? jel realno to?
    u pizdu materinu, ljudi iz sjeverne koreje i južne koreje su pripadnici istog naroda, ali različitog društvenog uređenja.

    na stranu ekonomija, novac...život pod komunističkom diktaturom i neimaština je rezultirala da su ljudi u sjevernoj koreji u prosjeku niži i mršaviji od sunarodnjaka u južnoj koreji, ljudi doslovno nemaju što za jesti, što utječe na razvoj djece i genetiku!!!!

    i onda idiot u zagrebu, koji ima apsolutno sve mogućnosti ovoga svijeta i živi u izobilju.... na komad papira crta zastave komunističke države i islamističkih kozojebina gdje bi ga pretukli nakon 10 minuta jer je mrtva pederčina... ovaj svijet je otišao u 3pm-e :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    meni u toj progresivnoj spiki smeta to što ljudi radi inkluzivnosti prosvjeduju za palestince a imaš i dalje ljude na baniji koji spavaju u kontenjerima nakon 3 godine od potresa. tužno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.