• vjeko1701
    5.9k
    Ja njemu ne osporavam rezultate niti kažem da ga je trebalo maknuti. Samo kažem da je u ovoj našoj domaćoj nogometnoj sferi je jako bitno da si znaš radit dobar PR i da znaš kako udovoljiti masama uz najmanji mogući utjecaj na rezultat. To je to. To na kraju dana ni njemu ni Jakiru ne zamjeram niti smatram lošim. Realno, samo tako mogu dobiti dovoljno prostora da naprave neki rezultat.

    Više mu donese da pozove Frigana nego da da gol više Latviji...
  • Dudu9
    494
    Kakve veze ima dobar PR ako gubiš onda dobijaš otkaz neće te spasit nikakvo ulizavanje itd, dok ima rezultati nek sere sta god hoće briga me
  • SAS1987
    13.7k
    Kakve veze ima dobar PR ako gubiš onda dobijaš otkaz neće te spasit nikakvo ulizavanje itd, dok ima rezultati nek sere sta god hoće briga meDudu9

    Pitaj Bijelicu :lol:
  • mali M
    3.6k
    Jadan Emreli lopte se odbijaju ko od drveta, ma treba ga istrpit u napadu bude ga valjda krenilo, samo je u momcadi falio kaneko jos jedan koji ce bit izgubljen u vremenu i prostoru, a sta bi Sosa ili Max zaigrali desnog beka ili bi popravili efikasnost pa zabili koji golDudu9

    Oprosti Dudu al morao sam.. Molim te još ovakvih proročkih izjava jer si doslovno u svemu sam sebe poklopio :lol: Max i Perković zabili, jel ti je proletila ova tvoja rečenica kroz glavu nakon Istre? :rofl:
  • Dudu9
    494

    Bio bi sretan da postanu odlični igrači, ali Istra nije bas mjerilo kakav je ko igrač ne smatram ih ništa boljim igračima jer su u 1 utakmici zabili gol, nije da sa ovom utakmicom smatraš da si dobio novog J.Šutala i Gvardiola na beku
  • mali M
    3.6k
    :rofl: nije Istra mjerilo, al Balkani i Hajduk jesu jel? Kakv si lik...
  • Dudu9
    494

    Po tebi da su igrali Max i Perković onda bi pobijedili jer bi naravno i tu zabili gol po tome treba ih u napad stavit
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ma očajni su svi, od prve postave, preko klupe do 'pojačanja', treba ugasiti klub.
  • mali M
    3.6k
    a čovječe, pa priznaš da si sam sebi skočio u usta i bok. Zazvao si Emrelija i da proigra na napadaču i da obrambeni zabe gol.. To se dogodilo... šta sad filozofiraš... Vidiš da te kurim jer se kao u nočnoj mori ostvario tvoj sarkazam, a ti i dalje lupaš negativu... daj se nauči nasmijati i uzmi pobjedu! :rofl:
  • Vrdjuka
    46
    Razocarenje kao trener… pogubio se u ovih mjesec dana, i ovoliko poraza u kratkom vremenakom razdoblju ni jedan trener Dinama nije prezivio
  • Krizy
    38k
    Šest pobjeda i četiri poraza.
    Zapravo 8-0-4 ali pobjede nad Rudešom i Ponikvama ne bi trebali računati pa je bez toga 6-0-4
  • Eduardo
    17.8k
    U 7 gostujućih tekmi Sergej je uspio izgubiti njih četiri od čega tri u nizu. Dobili smo samo Ponikve, Rudeš i Osijek, a izgubili od Sparte, Hajduka, Ballkanija i Gorice.


    Sad nam srećom slijede doma Viktoria i Locosi za konsolidaciju redova, a potom četiri gostovanja u nizu; Oriolik, Varaždin, Viktoria i Rijeka.

    Zvuči grdo.
  • Orc123
    5.5k
    Jakir danas mora biti bivsi!
  • Jaro
    5.9k
    Kao i nakon prve tekme - on nije trener za dinamo, ni blizu i nadam se da ovaj topic seli u arhivu, a "profa" u bivse...
    Nije ni trebao doci, al jbg, kod nas populisticki demagozi prolaze...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Svi smo pomislili da ce nakon 2 reprezentativne pauze imati bolji uvid u momcad i da ce stvari sjesti na svoje mjesto. Lose lose....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.