• Zagi
    5.6k
    Iz Sinja dečki, iz Sinja.
    Nitko više ne sluša, ne čita?
  • Benito
    611
    Ja sam slušao izjavu i nisam čuo da je uopće to rekao, jedino ako mi je promaknulo
  • Georg Koch
    3.8k
    nista zimski rok nece odrediti. Jer nikada to nije rok sa previse krucijalnih transfera, bilo ulaaznih, bilo izlaznih.
  • ZgBlue
    498


    Novi drinking game, svaki put kad staviš sliku nekog igrača/trenera u dinamovom dresu - pijemo!!
  • IceMan
    1.6k
    I vidno se proslavio naš reprenzetativac opet :lol:


    Neću ni zamislit da ovakav period “forme” ima Petko a poznan u repku… zasjedao bi sabor s Plenkijem.
  • Mihaljević
    8.4k
    Pogledaj moje postove inače , samo komuniciram slikama... :cool:
  • DiddyGuela
    1.1k
    Meni je nejasno da je netko u klubu odlucio da je Marko Bulat TAJ a Niko Jankovic VISAK. Perverzno. Decko je pravi, i kad mu ne ide preruje teren. Jednostavno ne mogu vjerovati da za njega nije bilo mjesta kod nas. Ili netko vrlo nesposoban to nije znao procjeniti.
  • Jaro
    5.9k
    ako je vjerovati upravi, to je odredio tadasnji trener - Igor Biscan...
  • serbus
    3.6k
    Oba imaju mjesta u dinamu Bulat, Janković i još ranije Tolić imaš suparnika gdje se braniš,li-la i gdje napadaš bunker ... Recimo bunker u hnl-u bi sa Tolićem napadao jer trenutno ne vidim tko je na prvom koraku 1na1 jak da probije taj blok. Jako puno krivih procjena u zadnjim rokovima. Ali i dalje smo u igri sa dvije pobjede čak sa bodom više od tovara
  • DiddyGuela
    1.1k


    A eto onda, nemamo se sta zaliti. Tu smo gdje jesmo s razlogom. Uz ovakvo kadroviranje, hvala Bogu da nam je liga cirkus pa smo cak i ovakvi favorit za naslov.
  • Mihaljević
    8.4k
    Meni je nejasno da je netko u klubu odlucio da je Marko Bulat TAJ a Niko Jankovic VISAKDiddyGuela

    Nije da je Bulat bio najbolji igrač protiv njih zadnju utakmicu...
  • ZgBlue
    498


    A vidim, pijan sam već danima... :death:
  • DiddyGuela
    1.1k
    Ne kazem da je Bulat visak. Isticem nerezonsku odluku po kojoj je Bulat neupitan starter a Jankovic visak. Ja evo iskreno ne vidim tu razliku u kvaliteti. Cak stovise, uparis Bulata i Misica u vezi i onda se cudis kako se ne mozemo nametnuti sa agresivom protiv nekih šiposa na oranici.Hajduk nas također digne na slican recept.

    Igraci poput Jankovica su tipovi koji daju tempo i zestinu ekipi. On je kao Broz za sirotinju.
  • Zagi
    5.6k
    Ljubičić neizostavan svim trenerima.
    Janković otpisan.
    Izrazito slični igrači.

    Kako nema nekoga da kaže, veto jebote. Svaka čast Igore ali ne može!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.