• Mali Zeus
    9.8k
    Ne najavljuje nego nagađa i vazi zaključke iz guzice.

    pazi rečenice: on je često bio apostrofiran kao čovjek koji nije napravio baš ništa kad se radi o dovođenju adekvatnih igrača u svlačionicu, iz kluba su neki gurali off the record priču da je ograničenih kapaciteta.
  • Aggro
    590
    pa ak ovo nije za tužbu ja ne znam kaj je hahahh
  • austrijanac
    2.7k
    Bit ce da je Zdravko opet poslao 50 eura dečecu za vikend pa ovaj piše gluposti.
  • Mali Zeus
    9.8k
    100 posto. Kako pedersko pisanje, strašno.
  • NORTE
    9.3k
    I Olivari u Jutarnjem najavljuje njegovu smjenusuperhik
    Za ovre rezultate je odgovorna uprava koja je u 3 mjeseca bila nesposobna dovesti pojačanja, ali je bila sposobna prodati tri reprezentativca koja čine razliku.
  • superhik
    10.4k
    Jasno. Mene posebno boli osječaj da smo preveslani i to gadno zadnjih nekoliko prijelaznih rokova, a od ovog smo imali posebna očekivanja, a ispao je debeli flop.

    Međutim, nama je nekoliko posljednjih prijelaznih perioda bilo jako loše. Evo jutarnji danas piše:

    "U sezoni 2020/21. Dinamo je za ukupno 13,85 milijuna eura (prema Transfermarktu), a cifra je s provizijama bitno veća, doveo Nevistića, Bulata, Štefulja, Lauritsena, Čabraju, Jakića, Špikića, Milića i Tolića. Godinu potom stigli su Bočkaj i Jurić, s posudbe je otkupljen Mišić, besplatno je stigao Emreli, vraćeni su Dilaver i Čop. Lani, pak, za ukupno 9,2 milijuna eura otkupljeni su Ljubičić, Šutalo i Perković, a nemalo je stajao i Drmić. "

    Od svih dovedenih, neku igračku vrijednost su imali Lauritsen, Jakić, Mišić, Emreli na bljeskove i Ljubičić (s tim da igra na neprirodnoj poziciji).
    Znači 5 od 19 imena ako sam dobro nabrojao.
  • bongo
    674


    Samo bi se nadovezao da osim navedenih 5 igrača sa igračkom vrijednosti u isto možemo svrstati i Drmića koji je došao kao prvi strijelac lige, samo što s njim priča nije ispala kako se očekivalo.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kojeg vraga smo se Bočkaja riješili da mi je znati.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Apsolutna podrška smjeni Šimića, uz njega bi i Perasica trebala platit glavom, ali to naravno ne očekujem.

    Tko god je sudjelovao u stvaranju ovog kadra nema kaj radit u klubu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Do zime ne treba smjenjivati nikog. IO treba dati vremena da polovi konce i nađe prava rješenja. Ova Uprava je složena navrat nanos pa su joj takvi i rezultati.
  • Jaro
    5.7k
    pa ova uprava mora prije zimskog roka dobiti zamjenu
  • Olmic
    2.7k
    Ma simic je amater i prodavac magle
  • Jurki
    8.8k
    Ova Uprava je složena navrat nanos pa su joj takvi i rezultati.The Undertaker

    To je ista uprava zadnjih xy godina. Šimića su instalirali samo da nam se zamažu oči.
    I kaj se jos trebaju ušaltavati?
    Prvotimce su prodali za male novce. Dopeljali nikakve zamjene.. kaj jos treba jedan rok da sjebu?
    Svi van i Perasica i Šimic i ona dva teletabisa kaj su s njima u upravi.
  • Nolifer
    6.7k
    Ljudi moji, vrtimo se u krug. Pa netko za ovaj debakl mora odgovarati. Ovog ljeta nisu ništa ulagali i takav nam je rezultat, a bez ulaganja nema rezultata. Jebale ih štednje na krivim mjestima. Nek netko ko ima obraza izađe u javnost i pojasni nam situaciju, ako im je uopće stalo do Dinama....
  • Orc123
    5.2k
    Pa stali su iza trenera jer da nisu onda bi red dosao i na njih. Cisto cuvanje guzica...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.