• Jurki
    8.8k
    vratit ulozenih 10ak milja € jer svaki odlazak iz kluba razine Suprsa je x5 u odnosu na nas smrtnikeDiddyGuela

    Prije on ide u without club nego da bi spursi vratili ulozeno ako se mali pokaze flop. A po svemu viđenom ta varijanta je najizglednija.
  • DiddyGuela
    966
    Osjecam veliku dozu ljubomore na ovaj transfer. Tovarija proda kadeta za 10M€ a mi reprezentativce za 7-8-9m €.

    Kako god, malom zelim srecu i dao bog da za koju godinu imamo jos jednog stopera svjetske razine za nasu reprezentaciju.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Ma to je zbog Levya što daje enormne cifre za mlade igrače, Vušković je igrač max 4-5M... Evo primjer Mamić je dogovorio Halilovića i Jedvaja za 25M u Spurse, ali su roditelji sjebali stvar , a Levy ih je istinski želio.
  • Paggini
    7.1k
    Ček, Vušković ostaje u Hajduku do 2025. ili šta?
  • DiddyGuela
    966


    Slicna cifra se spominjala i prije par mjeseci kada je PSG bio glavni kandidat za transfer Vuskovica. Morate shvatiti da klubovi na toj razini prate igrace od svoje 12-13 godine. Vuskovic dominira u svojim uzrastima iz godine u godinu, cak vise igra za starije uzraste nego sa svojim vrsnjacima. Izvlaciti greske 16godoisnjem klincu koji je gurnut u vatru/izlog je pomalo zlobno. Sva sreca da se brzo prodao jer je Haj dokazano los klub u razvijanju potencijala.
  • rupke
    52

    Što se Vuškovića tiče, on do zime ostaje na posudbi u Hajduku, a još se ne zna hoće li igrati za juniore ili seniore. Na zimu odlazi u London i u Tottenhamu će mu pronaći neki klub u koji će otići na posudbu i gdje će igrati dok ne navrši 18 godina i potpiše profesionalni ugovor s londonskim sastavom.
    Izvor: sportske
  • Paggini
    7.1k

    Aha, ok hvala. Strah me bilo da ona umobolnica ne uništi malog u iduće dvije godine.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Slicna cifra se spominjala i prije par mjeseci kada je PSG bio glavni kandidat za transfer Vuskovica.DiddyGuela

    Je da , u slobodnoj Dalmaciji.
  • DiddyGuela
    966


    I reci mi jesu li u SD na kraju fulali iznos transfera?
  • superhik
    10.4k
    Sad SN pišu da ostaje do zime, pa u zamjenu za njega stiže Perišić
  • Jurki
    8.8k

    I bez obzira kaj je Perisic potrgani, on se bu odrekel pola jednogodisnje place?
    Odreci ce se zadnje velike i ozbiljne love? How yes no
  • NORTE
    9.3k
    ostaje do zime, pa u zamjenu za njega stiže Perišićsuperhik
    To je dobra vijest za dinamo jer će se morati dobro pojačati momčad i to će nam dobro doći i za KL, a Perišić je ionako teško ozlijeđen i upitno je kad će se vratiti i kakav će biti nakon ozljede s punih 35 godina.
  • mali M
    3.5k
    Osjecam veliku dozu ljubomore na ovaj transfer. Tovarija proda kadeta za 10M€ a mi reprezentativce za 7-8-9m €.DiddyGuela

    ovo je apsolutno netočno. Pa svi imamo oči! Zašto nebi izrekli skepsu..
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Mislio sam da je Perišić pametniji. Očito nije.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Tovarija proda kadeta za 10M€ a mi reprezentativce za 7-8-9m €.DiddyGuela

    Potencijal se masno naplacuje. Nasi reprezentativci su dosli skoro do maksimuma koji ocito nije dovoljan za lige petica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.