• doktorbob
    16
    Protiv sibenika topić nije bio desno "znacajnije minuta". Ali cak i da uzmemo u obzir tvoj pokusaj izvlacenja iz neistina i ako uracunamo da je tih 60ak minuta proveo desno, i dalje zbroj minuta koje je proveo na desnom krilu nece biti "puno veci od pola".

    70+63+20 =153 To na tvoju zalost nije vise od pola ukupnih minuta. A napominjem kako ovih 63 minute protiv sibenika topic NIJE bio desno.

    nađi mi 10 učinkovitijih HNL krila od Menala pošto po tebi ni u Dinamu ne bi trebao biti ispred fantastičnih juniora, među kojima najbolji mora ba posudbu u Rudeš.Krizy

    Uf... opet sam te uhvatio u izvrtanju cinjenica. Topic NIKADA nije slovio za najboljeg i najtalentiranijeg mladog juniora dinama. Prije dolaska biscana nije bio ni blizi ulaska u prvu momcad.

    Samo u dinamu mogu nabrojati 4 krila koja su bolja od njega, a stvarno mi se neda nabrajati svako krilo u hnlu... Evo u dinamu su tu spikic, kaneko, emreli, marin.
  • doktorbob
    16
    Gospon anderson, jesam li zaista nesto toliko lose rekao da me se usporeduje sa zmijama?!
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Topic NIKADA nije slovio za najboljegdoktorbob
    Tko je?

    kaneko, emreli, marindoktorbob
    Top si ih posložio. Jedan nije nis odigrao, drugi je spica i to je ocito a na trecem nisi siguran jel uopce zeli igrat


    Na koga točno ciljaš sa tim zmijama? Rekao bih da si malo dulje tu pa me interesira :eyes:
  • Neki tip
    19k
    Na koga točno ciljaš sa tim zmijama?Imamo Dinamo

    A jesi lijen.. :monkey: :lol:

    Pa doslovno prije par postova je za njega napisano da je "udav" pa pita zašto ga se uspoređuje sa zmijama, a ne da on na nekoga cilja tom usporedbom.
  • Krizy
    35.4k
    Hahahahahahaha kakav pametnjaković. Nego gdje je igrao protiv Šibenika? Petković u špici bio.
    Topić je zabio 17 pogodaka u 20 utakmica prošle sezone pa mi nađi 5 boljih pošto on nije među boljima.

    Još čekam da mi nađeš učinkovitija HNL krila od Menala. Došao je za 400 tisuća eura, upisao par bitnih golova i asistencija u Europi, bio među najučinkovitijim HNL krilima i još smo mogli zaraditi na njemu da Čačić nije zaustavio transfer u Izrael.
    Ja bih ga rado prodao ali to ne znači da ću dopustiti neopravdano pljuvanje po igračima Dinama.

    Samo u dinamu mogu nabrojati 4 krila koja su bolja od njega, a stvarno mi se neda nabrajati svako krilo u hnlu... Evo u dinamu su tu spikic, kaneko, emreli, marin.doktorbob

    U gotovo istome broju utakmica Menalo ima bolju statistiku od Špikića, itekako bolju od Marina.
    Ako Topić nije krilo, kako ti je onda Emreli krilo?
    Kaneko tek treba pokazati da može izdržati duel a ne da je već dokazao da je bolji od Menala.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Doslovno na istom postu. Ja idiot. Riječ udav se toliko često koristi za nekoga tko je smor da sam ja zapravo izgubio prvu pomisao na zmiju :monkey:
  • Zagi
    4.9k
    Uf... opet sam te uhvatio u izvrtanju cinjenica. Topic NIKADA nije slovio za najboljeg i najtalentiranijeg mladog juniora dinama. Prije dolaska biscana nije bio ni blizi ulaska u prvu momcad.doktorbob

    Kako si svijestan ove činjenice ali ne i toga da je do dolaska u seniore igrao isključivo krilnu poziciju?
  • doktorbob
    16
    Tko je?Imamo Dinamo

    Rukavina ocito, a tu su jos bili ospred topica Gurlica, Zivkovic, Lukanic, Vrbancic...

    Na koga točno ciljaš sa tim zmijama? Rekao bih da si malo dulje tu pa me interesiraImamo Dinamo

    Ma čika Anderson me nazvao udavom pa pitam što sam mu skrivio.

    Hahahahahahaha kakav pametnjaković. Nego gdje je igrao protiv Šibenika? Petković u špici bio.
    Topić je zabio 17 pogodak u 20 utakmica prošle sezone pa mi nađi 5 boljih pošto on nije među boljima.
    Krizy

    Tocno. Topic nije desno krilo. A pogledaj opet utakmicu sa sibenikom pa potom reci je li topić ZAISTA igrao desno krilo.

    Još čekam da mi nađeš učinkovitija HNL krila od Menala.Krizy

    A ja jos cekam kako si dosao do izracuna da je topic odigrao "puno vise od pola ukupne minutaze" na desnom krilu.

    Ja sam ti naveo samo u dinamu par igraca koji bi bolje pokrili poziciju desnog krila od menala. A pritom sam zaboravio malog rukavinu. A sto se tice izvan dinama imas lovrica koji je u ocajnoj formi, ali i dalje bolji od menala i bukvica. U rijeci imas pasalica i pjacu (on je ipak lijevo), u Hajduki sahitija. Svi oni da su u dinamu bi hijerarhijski bili ispred menala.

    Eto cak je i emreli koji po vokaciji uopce nije desno krilo trenutno u prednosti hahaha.
  • Krizy
    35.4k
    Iskoristit ću ono što sam trebao davno a to je Eduardov joker:

    Ok.
  • doktorbob
    16
    A kada sam rekao da nije? Mozes li naci taj post ili ces nastavljati braniti neobranjivo?
  • Zagi
    4.9k
    Ma....
    zaboravi
  • Neki tip
    19k
    Iskoristit ću ono što sam trebao davno a to je Eduardov joker:

    Ok.
    Krizy

    Vi'š, meni je @Mali dioničar prva asocijacija na taj joker, znam čak i kad ga je upotrijebio, a da sam prvi put primijetio genijalnu uporabljivost.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Rukavina ocito, a tu su jos bili ospred topica Gurlica, Zivkovic, Lukanic, Vrbancic...doktorbob

    Topić je bio prvi strijelac prvenstva, a i bio je naš najbolji strijelac u LP ako se dobro sjećam. Ne mogu nažalost izvući potpunu statistiku asistencija i golova, ali nam je Topić pružio više od svih sa možda iznimkom Vrbančića. Rukavinu se pola prvenstva vuklo sa prvom a priliku osim Hajduka dobit nikako
  • Krizy
    35.4k
    U pravu si. Moja greška.
    Najbolji joker ikada :up: :cool:
  • doktorbob
    16
    Slazem se! Najbolji joker kada gubis u argumentiranoj raspravi je izaci iz rasprave, a ne priznati da si u krivu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.