• Eduardo
    16.8k
    ZVGShzf.jpg

    Reprezentativne akcije su gotove, vraćamo se HNL-u.

    Prva prepreka nakon stanke je Istra 1961, predvođena našim Ćužeom. Puljani su imali najbolji ulaz u HNL sezonu u povijesti kluba. U prva tri kola uzeli su šest bodova, a zatim su malo posustali i u sljedeće četiri utakmice uzeli su samo dva boda. Trenutno zauzimaju 7. mjesto na ljestvici s 8 bodova, odnosno 5 bodova manje od Dinama.

    U posljednjih 15 susreta na Maksimiru, Dinamo ima 14 pobjeda dok je jedan susret završio neriješenim rezultatom (1:1). Gol razlika u tih 15 utakmica je 42:7 u korist Dinama.
    1. Ishod utakmice? (30 votes)
        Pobjeda Dinama
        93%
        Neriješeno
          0%
        Pobjeda Istre
          7%
    2. Prisutan na Maksimiru? (30 votes)
        Da
        60%
        Ne
        40%
  • Neki tip
    18.3k
    Možda je zbog rep stanke pa se poželih Dinama, možda je zbog tekme u Slovačkoj gdje se nauživah dobrog nogometa pa hoću još, možda je zbog približavanja Atalante, ali zbog čega god da jest - baš baš se veselim tekmi u petak. :) Prisutan!
  • deda
    26.3k
    Bome i ja. Ovi su me jučer namučili, a mlada sad dotukla.
  • Eduardo
    16.8k
    Razmišljam o sastavu... Hoće li krenuti s momčadi s kojom planira krenuti protiv Atalante ili će miksati? Vjerujem da će miksati, ali ne znam u kolikoj mjeri. Livaković, Petković i Olmo su vjerojatno na poštedi, i zbog minutaže i zbog puta. Vjerojatno i Ademi...
  • Dudu
    2.6k


    Ademi se sam eliminirao hehe, kao i Dilaver.

    Ja ocekujem teski miks.
  • Eduardo
    16.8k
    imaš pravo :blush: skroz sam smetnuo s uma crvene kartone Ademija i Dilavera.

    Atiemwenu, Leškoviću, Majeru i KTCu prijeti treći žuti.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Livaković- Pinto, Theo, Perić, Moubandje- Moro- Hajrović, Ivanušec, Majer, Orša- Gavran

    Ovo ja očekujem u petak. Osim toga očekujem da napokon pogodim rezultat i skupim bodove u borbi za opstanak na predictoru.
  • deda
    26.3k
    Ocjena gledanosti za Istru 1961:

    2.000-2.500 - Nedovoljan (1)
    2.501-3.000 - Dovoljan (2)
    3.001-3.500 - Dobar (3)
    3.501-4.000 - Vrlo dobar (4)
    4.001-4.500 - Odličan (5)
    4.501 i više - Šok
  • Infinity
    14.9k
    Nesto manje od 4.000. Bit ce lijepo vrijeme, a zazelilo se Dinama.
  • Neki tip
    18.3k
    Termin u 18h otjerao je koju stotinu, remi s Azerima također (da se igra nakon tekme sa Slovačkom došlo bi sigurno malo više, prelije se atmosfera, stvori malo nogometne euforije), možda i Bjeličina današnja medijska konstatacija da je Z.M. inzistirao na dovođenju Petkovića odbije ponekog (čisto na razini iritacije, nije da ljudima treba puno).
    Ukratko, pesimistično ne vjerujem u više od 3500, odnosno "dobar" uvrh glave po dedinoj ljestvici.
  • deda
    26.3k
    Nevjerojatno mi je i da su stavili drugu momčad u 16.30h u Sesvetama. Da su imalo drukčije složili moglo se pogledati obje tekme. Barem bi ja taj bonus iskoristio kad već partim iz Bjelovara.
  • Hipo
    406
    Termin u 18h otjerao je koju stotinu, remi s Azerima također (da se igra nakon tekme sa Slovačkom došlo bi sigurno malo više, prelije se atmosfera, stvori malo nogometne euforije)Neki tip sa Zapada

    Sumnjam da rezultat repke ikako utječe na posjetu istre na maksimiru a i dinamovu (hnl) posjetu općenito.

    Termin je takav kakvog si je odabrao gnk.
    Žele igrat petkom hnl dok su u ligi prvaka, bez obzira igrali ju utorkom ili srijedom.

    Mogli su sigurno tražit da se igra u 19 ili 20 sati ali nisu.

    Nadam se samo da neće i derbi na maksimiru bit u petak.
    Iako me ne bi uopće čudilo pošto je liga prvaka u utorak iza derbija.

    Ako će se ipak igrat u subotu popodne postavlja se pitanje zašto gnk inzistira na igranju petkom čak i kad je tekma lige prvaka u srijedu.

    Posebno što dinamo ionako igra hnl s rezervama.
  • deda
    26.3k
    Nemoj odmah urote. Nije Dinamo igrao ni jednu utakmicu petak nakon srijede u LP.
  • LovroZG
    1.3k
    Što se tiče termina tekmi, ne znam kak se dogovara za dane, al znam da vremena odigravanja diktiraju il Arena il HNS jer su uvijek ista. Ljetom se igra u petak u 8, a vikendom u 7 i 9, a sad ide jesenska shema s petkom u 6 i vikendom u pol 5 i 7.

    To je vjerojatno do Arene, jbg...
  • Infinity
    14.9k
    Sumnjam da rezultat repke ikako utječe na posjetu istre na maksimiru a i dinamovu (hnl) posjetu općenito.Hipo

    Slazem se s ovim. Cak bih rekao na posjetu jedino utjece stanka kao stanka. U slucaju neke lude euforija stanka bi istu mogla sje*ati, ali mislim da stanka opcenito doprinese posjeti, jer se ljudi zazele klupskog nogometa. Nije to neka znacajna brojka ljudi, al sigurno netko pomisli da se zazelio Dinama pa dodje i na HNL utakmicu za koju nije mislio da ce ici.

    Meni reprezentativna stanka utjece samo na psihicko stanje, jer mi ide na onu stvar. Ne podnosim reprezentativni nogomet, kvalifikacije su mi apsolutno dosadne, napetije mi je Varazdin-Inter nego ove dvije predstave Hrvatske koje ukupno nisam gledao vise od 20 minuta. Jedino sto mogu gledati su prvenstva, jer je svakako ljetna pauza, a i vrijedno je zivciranja.
  • Neki tip
    18.3k
    Mislim da obojica gledate iz svoje perspektive. Zaboli vas za repku ili vas ne zanima (toliko) rep. nogomet pa to projicirate na ukupnu populaciju.
    Ne kažem da je utjecaj velik, ali siguran sam da postoji. Dinamo i repka dijele dio publike, bez dvojbe. Tzv. običnih navijača, ljudi koji prvenstveno vole nogomet kao takav.
    I kad ide na jednom polju, povuče ih to da pogledaju koju tekmu uživo više no što su planirali.. Došli bi vidjet Petkovića, Olma, Gojaka, jer su popratili učinak s repkama (i gunđali da zašto ih nema u ekipi:)). A Azeri im spustili malo interes, iživciralo ih to, Petković im išao na k, HNS pederi, Dalić nema pojma, nogomet nam je smiješan, HNL još jadniji, bla bla. Ugl, ekipa koju lako puca euforija i depresija i koji bi u petak kupili kartu za istok i pogledali tekmu lijep petak predvečer da su u fazi euforije. Nema takvih puno, ali par stotina bi se našlo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.