• Aggro
    602
    odrast uopće nije to što je Nađi krenuo objašnjavati...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    što god da je, nek si oni doma to infiltriraju i žive u skladu s tim, a mene nek ostave na miru sa svojim sranjima.
  • Captain America
    14.6k
    Ono kad si oslobođen od tjelesnog.
  • Majki2111
    2.7k
    Nije baš. Ja sam bio oslobođen tjelesnog od 5og razreda do kraja srednje škole. Bez jače fizičke aktivnosti do pred prošle godine. Al opet znao sam udarit loptu kak treba. Nije da sam talent. Može se bez tjelesnog normalno udarit i dodat lopta bez da se neko pored tebe ne smije oko tvojih pokreta...

    Ovo mi se čini ko neka sprdnja :)
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nije isao na tjelesni, imao menstruaciju
  • Nolifer
    6.9k


    Hahahahhaha, a kralju :lol: :lol:
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ova lopta se identificira kao nogometna pa nije ni čudo da nije mogao pogoditi.
  • Patak
    2.3k
    Bolje igra košarku nego što vodi grad.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    A sta reci za senfa, ja kad ga vidim, meni dode muka. Izgleda kao da su ga u osnovnoj maltretirali pa se sada izivljava na nama
    Nadam se da budu građani pametniji na iducim izborima
    Vidim divlje svinje opet nocas na zapadu grada rovare po smecu
  • Nolifer
    6.9k
    Znači auto mi je iz 85, uz redovno servisiranje i garažiranje je star negdje znači 10 god, kak budem i reko na idućem tehničkom, možda prođe, jesam dobro zaključio senfovu logiku oko tramvaja?

    Vidim divlje svinje opet nocas na zapadu grada rovare po smecuGražvydas Mikulėnas

    I njima je nesposobni dopizdio, pa idu njegovim putem u prosvjed :lol:
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ne znam što čeka uprava KK Dinama. Potpisat ugovor s njim i neka donese dvije slike i domovnicu i može igrat.Ovakav je dobar za širinu klupe.
  • NORTE
    9.5k
    Ovo je novo igralište u ličkom selu od samo 316 stanovnika.
    Koštalo je milijun kuna i platili su ga naravno porezni obveznici tj. po pola županija i Ministarstvo turizma i sporta.
    09414191-c54b-422d-92e7-9c50a78364ca.jpg?width=1765&height=1414

    Zašto jedan Zagreb ovakvo što ne napravi u baš svim kvartovima koji imaju na tisuće djece...
    Ovo ide za prijašnju, a i sadašnju vlast.
    Ne kažem da se baš ništa ne radi ili nije radilo, ali toga je premalo.
    Naravno tu bi trebao postojati i neki nacionalni plan, a Zagreb ima 151 tisuću mladih 0-19 godina.

    Po većim kvartovima 0-19 godina:
    Sesvete 17 tisuća mladih
    Novi Zagreb zapad 14 tisuća
    Peščenica 10 tisuća
    Stenjevec 12 tisuća
    Gornja Dubrava 12 tisuća
    Trešnjevka jug 12 tisuća
  • Mali Zeus
    10.3k
    Slično sam vidio i u Mrkoplju prošlo ljeto, lijepo novo veliko igralište, koševi, golovi, trkaća staza, čak i staza za skok u dalj.
  • Mukumuce
    69
    sve dok je Zrinjevac glavni izvođač radova i trenutna ekipa na vlasti možemo samo sanjati o ovakvim igralištima nažalost. Za sve je opravdanje "nemamo novaca, troškovi građevinskog materijala otišli su u nebo" i slično. Očito je samo u Zagrebu poskupio građevinski materijal pa jadni senf ne može ništa raditi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.