• Fanboy
    2.3k
    Što se igre tiče, znam da je Šutalo odigrao katastrofa na početku i napravio grešku. Međutim, kasnije je stvarno odigrao jako dobro i imao nekoliko vrhunskih čak ofenzivnih izleta 20m od protivničkog gola.

    Bude on dobar kako će sezona odmicati, igračima treba dati povjerenje, a ne rotirati ih kao na ringišpilu gdje svi gube samopouzdanje. Kasnije će nam sigurno to vratiti na pozitivan način. Osijek je igrao jako dobro i strašan presing, normalno da su pali jer nemaju ni širinu.

    Inače mali Bukvić je strašan igrač, radio je dar mar našoj obrani.
  • Plavi-9
    464
    Poslije intervjua mora se spojiti na najbliži aparat
  • San Lorenzo
    12.3k
    Tomas je protiv Australije u 16ercu hvatao loptu rukama, nije čudno da čovjek ne kuži pravila. :rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    Više sreće nego pameti, al ajde. Sad će barem pauza.

    Mene više brine da Zebec ne vidi ove dvije situacije sam, nego mu treba VAR. I još onaj penal u prvom za namjeran lakat Špikiću.Mr Anderson

    Mene više brine šta im je svima trebalo 5min da dosude drugi, a sve se jasno vidlo na snimci. Imaš osjećaj ko da u sobi googlaju pravila pa sve tak dugo traje.
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Tomas bolje idi glumi i dalje u onog crtića di si vlak Tomas i frendovi, neg pričat pizdarije samo da se pričaju.
  • IceMan
    1.6k
    Njemu ljudi izvana dosli :lol: :lol:

    Jebote koji klaun!!
  • ivosivo
    168
    A sta ce jadan reci, nego sebe opravdavati? Ovo mu je vec treci put ove sezone da mu protivnici okrecu rezultat…
  • Mihaljević
    8.5k
    Ljudi jeste vi svjesni koja smo mi klubčina , idu kasnije snimke živili IGRAAJ DINAMOOOOO
  • Nino Bule
    11.9k
    Tomas vam je teska avijacija, nemojte mu zamjerit, on je ljudima i igracim u nk osijeku s kojima radi klaun
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Pobjednici pobjeđuju u zadnjim minutama luzeri gube u zadnjim minutama.
    #nismoisti
  • miro
    3.4k
    Penali

    1. nedosuđeni - lakat u glavu, čist penal i žuti, VAR ne reagira

    2. dosuđeni - ja ga ne bih sudio, jer ne znam je li ruka sto posto bila unutar 16

    3. dosuđeni - čist ko suza, neinteligentan potez obrambenog Osijeka
  • dzg717
    961
    Ima li ko onaj video tj snimku faula nad pericem ? Onu od iza Di se vidi lijepo
  • rakurs
    140
    Nabijem na onu stvar sve Dinamovce kaj se "srame" ove pobjede i slihtaju tovarima. Nakon onih 15 minuta jucer i zuti Sarliji apsolutno me boli kurac jesu Osjecani pokradeni ili nisu.NitkoBitan

    Maloprije mi jedan "dinamovac" šalje poruku "prestajem navijati za Dinamo". Isti taj čovjek ne ide na utakmice čim postoji vjerojatnost da padne kiša, čim se dogodi sranje u Ateni pa se usere da će ga netko na sjeveru udarat valjda. I još stotine drugih razloga naravno.

    Nisu to nikakvi dinamovci, svatko tko se nakon jučerašnje tekme uvlači u šupak onim bolesnicima dole nemre bit nazvan navijačem Dinama.

    DAJ MI SAMO POBJEDE!
  • Nogo
    1.5k
    Slušajte ovog Tomosa smeće jedno.
    Jesu ti prijatelji javili da nije sudio čisti penal na Špikiću??
    Nadam se da će dobiti par utakmice kazne jer je javno opleo po sucu/sucima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.