• og1986
    2.9k
    Ne sjećam se kada sam zadnji put bio impresioniran dresom koliko ovim.

    Svaka čast. U nedjelju prije tekme se kupuje. :clap:
  • Boycie
    468


    Može, uzeo maloprije uz % na clansku. Ima svih brojeva u fan shopu. Za misu, krstitke, izlazak bu top.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Tko se sjeća, prije nekih 4 mjeseca sam ovdje stavio svoj idealni dizajn trećeg dresa...

    ako mogu baš biti kreativan, black-out dres bi bio jeben i prodavao bi se kao lud, nešto ovakvo:
    Bosskovitz
    adidas-team-icon-23-jersey-23213-copy.jpg


    ...i koliko vidim, fulao sam jedino uzorak tkanine. Mislim da sam i s procjenom o brojkama prodaje bio u pravu :D


    --

    Nema šanse da je za 2, 3 mjeseca na popustu. Pa prošlosezonski još nisu na popustu.marcio amoroso

    Prošlosezonski treći je na popustu za 50€, ali slažem se - ovi neće biti na popustu za 2-3 mjeseca, osim ako bude neka black friday ili božićna akcija, a ni onda mislim da neće popust biti već od članskog.

    Kak ne razmeš? Ja govorim o svom osobnom izboru i ukusu kada bi kupovao dres dinama, samo plavi! Zato i velim da mi se ovaj čak i sviđa, a nije plavi. Jasno mi je da ak imamo tri dresa moraju bit druge boja hhaha...Stihl

    Ma sve okej, napisao si da si zagovornik "samo plavog dresa jer je to Dinamo", nije se kužilo da govoriš o dresu kojeg bi kupio, a ne generalno o Dinamovim dresovima.
  • xavier
    11.1k
    Plavi dres je lijep. Ja sam inače za više plavu boju, bez previše bijelih dijelova, ali sve u svemu, nije loše, dapače. Za drugi sam mislio da će biti baš rozi, ovo je više narančasto, ali puno ugodnija nijansa od one Diadorine. Nije baš dres kakve preferiram, ali mogu prihvatiti. No meni nema smisla monokromatski grb već na drugom dresu.

    Sad čekam još treći crni i imam dojam da će taj biti najbolji :cool:
    xavier

    ...i dočekao sam ga...i prekrasan je :love:
  • Nolifer
    6.7k
    Isto sam zagovarao da bude treći crni dres i baš je bomba i da naručen je. Nejdem s mora dok mi dres ne dodje na adresu :cool:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Rođo negdje gore sa suzom u oku prati ovu divotu od dresa.Captain America

    rođo bi već imao primjerak sa četrdesetjedinicom na leđima :lol:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Tako je i onaj svjetloplavi otisao nisam ga ni stigao narucit. Tko se previse premislja i ceka popust mogao bi izvisit..
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    taj svjetloplavi je bio stvarno dobar, dan danas zalim kaj ga nisam uzeo na vrijeme posto ga sad nema nigdje za kupit.Al zato ovaj crni uzimam odmah.
  • plavi72
    720
    Kad Rođu upita Vlahov(novinar) kroz smijeh može li crnac igrati u HD,a Rođo okreće očima pa reče može "opalim"mu broj preko leđa i uštedim na dresovima!
  • Eduardo
    17.6k
    Imamo dva prekrasna dresa ove sezone i jedan meni osobno loš (blago rečeno). Kad bi ih morao poredati po ljepoti prvi pick bi mi i dalje bio plavi koji mi je top. Ovaj crni stvarno nije loš, miljama je ispred dosadašnjih pokušaja što se tiče crnih nijansi, ali plavi je ipak nedodirljiv.
  • xavier
    11.1k


    Svijetloplavi i ovaj sad crni...jedini dresovi koje sam uzeo zadnjih nekoliko godina.
  • Batigol86
    198
    Clanski popust vrijedi samo ako clansku doneses fizicki u shop? Nemogu nekom sliku ili broj iste poslati pa da mi kupi uz popust?
  • deda
    28.1k
    Pošalji nekog tko ima člansku :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.