• Facke
    2k
    Lepa pobjeda. Ima jos dosta posla. Trebaju nam jos pojacanja.
  • Facke
    2k


    Nevistic odlicen. Deluje jake siguren
  • Lynx17
    2.6k
    Hvala Bogu sto imam svoje oci i sto sam imao stream.

    Jer inace, da sam pratio samo na komentare na ovu temu, imao bi skroz krivu sliku.
  • jaijivic9
    572
    This game could be like the WAC game, that Beli goal change the season.
  • Infinity
    15.2k
    Lakse se dise. Prvo poluvrijeme je bilo ocajno, gledali smo Dinamo od prije desetak godina. Drugo odlicno. Pola sata im nismo dali da dodju u priliku, a pred sami kraj je bilo prirodno da se malo povucemo i da cuvamo ovih dva razlike.

    U uzvratu ce biti tesko, ali ako budemo na razini ne vidim kako nas Sparta moze dobiti, pogotovo kako nas moze dobiti dva razlike za produzetke.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ima tu posla, al mi se vratila boja u obraze. Kod Jakira ocito nista ne ostaje samo na prici, cijelo vrijeme dolje gura igrace naprijed i trazi brz napad. Nema ovakvog nogometa bez zamjena. Jedino je opet bio primjetan pad sredine kad je usao Sucic.
    Nevistic mi je najvece iznenadenje ove utakmice, djeluje pouzdano, a ima jako dobru igru nogom.

    EDIT: Petko ne izgleda kao da se oprasta. Hocu sutra vidit sliku iz plavog salona s Petkom i penkalom.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Odlično drugo poluvrijeme, izašli smo ko buldozi i za nagradu visoko pobijedili. Nevistić odličan, obrana sigurna, veza dobra, krila aktivna, jedna od boljih tekmi Špikića u zadnje vrijeme, Petko standardni španer. Jakir čista suprotnost Bišćanu, cijelo vrijeme aktivan, animiran, u tekmi. Dobro je to za početak, ima još posla al dobro.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Sprdao sam se, al je dost ekipe bilo ozbiljno na taj način.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Ja se nadam uskoro vidjeti napadača koji može dati 20+ golova jer kad zaškripi neće Petkovič vaditi
  • Krizy
    36.4k
    I dajte ta pojačanja. Trebamo još 4 igrača.
  • i more je plavo
    891
    Opet pomalo kaoticnih zadnjih 15-tak minuta, ali fala bogu izdrzasmo :strong:
  • Mihaljević
    8.2k
    Jakir je trenerčina , boljeg nismo mogli ni birat.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ne vrijeđaj Bišćana! Opomena pred ban!
  • BBB Sibenik
    4k
    Ne da smo pali u drugom poluvrimenu, nego zabili 2gola
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.