• reziser
    6.2k

    koliko ja imam informacije, malo bu 500 karata...
  • Blaz
    350
    Pa ostatak karata ce bit na poljudu
  • Ludovic IX
    5.1k
    Kak je 500 karata 5% od 30000
  • Ero
    930
    500 karata se u zg moze kupit, ostatak u st.. Kao i svake godine
  • Mr Anderson
    5.3k
    Kaže Bjelica da će biti dosta promjena u sastavu. Nadam se, ne previše.
  • Hipo
    406
    Kaže Bjelica da će biti dosta promjena u sastavu.Mr Anderson

    Gavran
    Majer-beli-kadzior
    Moro-gojak
    Mubanđe-Perić-teofil-pinto

    Neće valjda startat leško :vomit:
  • Kwedi
    3.8k
    Što bi značilo mijenjanje formacije s jednim napadačem i krilima koju igra cijelo vrijeme.

    Ne znače 2 napadača automatski ofanzivniju igru.
    xavier


    igrali su petko i gavro skupa drugo poluvrijeme u puli protiv rijeke u finalu kupa i dobro je to izgledalo.
  • xavier
    11.1k


    Sjeti me s koliko smo ono dobili tu utakmicu :blush:
  • Kwedi
    3.8k
    pa gubili 2:0 na poluvremenu, došli na 2:1 i promašeni penal Olma.

    ne bih rekao da je rezultat mjerilo s obzirom da su ova dvojica odlično se nadopunjavala (što je dovelo skoro rezultatski do izjednačenja da Olmo nije fulao), a istovremeno si visio s trojicom u obrani.
  • Hipo
    406
    igrali su petko i gavro skupa drugo poluvrijeme u puli protiv rijeke u finalu kupaKwedi

    Sila prilika.
    Morao je gurnut još jednog napadača kad gubi 2:0
  • xavier
    11.1k
    Većina klubova danas igra s jednim centralnim napadačem i krilima. Mislim da se možemo složiti kako ni Gavranović ni Petković nisu krila. Gavranović bi eventualno mogao igrati onog srednjeg ofanzivnog veznog u 4-2-3-1, ali na toj smo poziciji ionako prebukirani.
  • Carrasco
    4k
    Livaković-Moubandje-Lešković-Theopile-Pinto-Gojak-Ivanusec-Majer-Marin-Atiemwen-Gavranović
  • Jaki
    100
    Ne treba previse rotirati da ih pregazimo kako bog zapovijeda.
  • Građanski1911
    326


    Mislim da u hlačicama nije problem već u štucnama, dresovi i štucne bi trebale biti različite boje, a hlačice nisu toliko bitno.
  • xavier
    11.1k
    Mislim da u hlačicama nije problem već u štucnama, dresovi i štucne bi trebale biti različite boje, a hlačice nisu toliko bitno.Građanski1911

    Zašto je onda Dinamo na Poljudu redovito igrao u plavoj majici i bijelim hlačicama, a Hajduk na Maksimiru nije mogao igrati u plavim hlačicama? Kasnije su jedni i drugi počeli igrati u drugoj garnituri.

    Koliko se sjećam, pravilnik zapravo uopće ne spominje boje nego kaže da se "moraju jasno razlikovati" ili nešto slično.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.