• Dudu
    2.6k


    Netko je bio pisao, mislim da to trazi Arena Sport.
  • xavier
    11k


    Pa tako je bilo i prije Arene, ne vidim kakve to s njima ima veze.
  • Dudu
    2.6k
    Pa sigurno da nisu sami odlucili, ajmo izmisljat garnituru koju nemamo. Rjesenje je HNS ili Tv prava, nigdje nema da je HNS, pa bilo bi logicno da je ovo drugo.
  • xavier
    11k
    Ni ne govorim da su sami, netko donese odluku da ne mogu igrati u istim donjim dijelovima.
  • Infinity
    14.9k
    Ja sam neki dan pisao i opet cu ponoviti. Nisam siguran koliko je to tocno, ali sam procitao da televizije zahtjevaju to. I nije to slucaj samo HNL, nego opcenito.
  • reziser
    5.8k
    Olmo nije ni odputovao u Split , prilika za Ivanušeca, Majera?
  • deda
    26.3k
    Uh to mi se ne sviđa
  • Jaki
    100
    Olmo navodno ima probleme sa aduktorom mozda i bolje da ne igra poznavajuci ove mesare sjetite se prosle tekme sta su mu radili Ivanusec ili Majer startaju mislim da ce cijela druga igrat.
  • xavier
    11k
    Travnjak u Splitu je navodno u dosta lošem stanju. Dinamo je nedavno zamijenio domaćinstvo s Interom iz istog razloga. Gdje naši samo nađu tu travu? :yikes:
  • Eduardo
    16.8k
    Tovari su sami mijenjali, nisu dobili/prihvatili od HNSa?

    U Puli je isto čini mi se dosta oštećen...
  • LovroZG
    1.3k
    Hajduk je godinama sam zbog Ultre mijenjo travu.
  • Eduardo
    16.8k
    Kad su mijenjali zadnji put, prošle ili ove godine?
  • Dudu
    2.6k


    Nije bila Ultra ove godine na Poljudu, a i prosle nisam siguran jel mijenjano komplet ili se islo spasavati nekako.
  • Eduardo
    16.8k
    znam da nije, pitao sam neovisno o tome. Mislim, pretpostavljam da je prošle ako je oštećen ali pošto kod nas ništa nije nemoguće ne bi me čudilo da s nečim zaseru i potpuno novi travnjak.
  • LovroZG
    1.3k
    Mijenjali su mislim sve prošlu godinu, pa na oranici su igrali do sredine kolovoza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.