• Mlađi referent
    11.1k
    Rijesiti Prag za pocetak pa skupljanje bodova u EL. Nema predajeDinamosaur

    Nakon ove lekcije večeras kreće nam top sezona. Ne mogu se otet dojmu.
  • The Undertaker
    4.3k
    Moram priznati da vas ne razumijem. Izgubili bi u produžecima 100%. Ovi nas razvaljuju od našeg drugog gola, Livaković nas vadi iz mrtvih, trener se duri na upravu i ne uvodi zamjene i sad je kao tragedija.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Boli me ovo, jako. Mislio sam da će sve ovo s Igorom dobro ispasti. Spočitavalo se da mu ekipa ne izdržava ni poluvrijeme u ritmu, i večeras je pokušao 90 minuta s istih 11 i bio tvrdoglav. Krivo mi je, jako. Ali ne možeš , koliko god te ja volio, uvoditi Marina u ovoj utakmici, pogotovo ne kao jedinu zamjenu.

    Sve mi je ovo od prvog dana nekako na silu, nije mi to Dinamo, nismo dobro ušli u sezonu. Nemamo gard, igrače dovodimo po dva mjeseca. Okej, postoji opravdanje kako se i nova uprava tek privikava i tako dalje, ali s druge ti strane trener od prvog dana priprema zahtjeva pojačanja, a mi se kompletiramo sve do 19.8. i na kraju plaćamo danak na ovaj način. I opet smo na sve to večeras do jebene 92.minute bili unutra i nismo uspjeli. Baš boli i razara.

    I šta sad, Igor očito prvi plaća ceh svom tom neredu. Vjerojatno opet idemo s glupom pričom o unutarnjim rezervama i trenerskim rješenjima koja poznaju momčad itd itd.. Ni s te strane nemamo kontinuitet. Isti trener nam od 2018. nije započeo i završio sezonu. Ljudi to je već pet godina. Jebeno boli...
  • Klenx
    4.4k
    Nakon ove lekcije večeras kreće nam top sezona. Ne mogu se otet dojmu.Mlađi referent

    Je, top nema šta.
    Svi nositelji odlaze, dolaze 2 klinca.
    Jedva čekam nastavak.
  • seljak86
    2.4k
    daj odjebk u troskoku
  • Hamed Kone
    29
    Gdje je bio Biščan zadnjih 10 min? Svaki pravi trener u glavi ima sliku mogućih opcija. on nema jer je nesiguran u sebe i svoje odluke..da ne velim nekaj teže.. Zamjenit bezmudog špikića sa superbezmudim Marinom je vrh. Sretno nam s njim.

    lp
  • Gorica86
    278
    domagoj vida nek proba doc u zagreb
  • Boysica
    469
    Ak me sad nije herc ostavio nece nikad ... I tuzna i zao mi je igrali su jebeno dobro bas su zapeli ...
    Ko god je nes rekao za Petka tu nek se poklopi usima doktor majstor i uvjek ce bit moj omiljeni igrac i lad mu ne ide .
    Svaka cast deckima ostavili su srce na terenu.
    Meni ce uvjek bit sampioni.
    Vida je obicno smece fuj nemam nikakav ljep komentar za njega
  • Krizy
    38.2k
    Prestanite psovati Boga!!!
  • LovroZG
    1.3k
    I treće, da je Vida ušao prerano, gol bi se poništio i Dinamo bi imao napad.The Undertaker
    Ak je Vida ušo ranije, onda su ranije ušli i naši na drugoj strani pa bi se penal ponovio.

    Nemam rijeci. Čovjek ima još 4 zamjene. 4 zamjene i ne uzima vrijeme u nadoknadimarcio amoroso

    Lako za krađu vremena, on nije uveo visokog stopera, a pustio nas je da se uvućemo u naših 16. Slutim da je ovaj manjak zamjena povezan s time da je reko da smo se "raspali" nakon zamjena u prvoj pa sad zato nije htio mijenjat. Čak ni Baturinu nije uveo, a valjda je mogo pomoć za zadnjih par minuta ak je još virozan.

    I prekidi. U svakoj tekmi imamo probleme i danas opet oba gola padnu nakon njihovog prekida. I kad uzmemo skok, druga lopta nije naša u našem jebenom šesnaestercu. Ne bi čovjek nikad reko da nas trenira bivši stoper...
  • Ludovic IX
    5.9k
    Da sw igra čistih 90min, mi bismo u ovih prvih 8 utakmica primilo samo 2 gola..neznam jel ikoja ekipa u svijetu primila 66% golova u sudačkoj nadoknadi
  • San Lorenzo
    12.1k
    Samo ću ovo ostaviti ovdje da se vidi da ovo nije nesreća, ovo je obrazac Bišćanovog privođenja utakmica kraju.
    Sudačka nadoknada od 5 minuta u koju smo ušli sa prednošću od 2-1, ostalo je povijest...gledati od 5:20



    Čovjek nezna i očito nikad neće naučit, Dinamo poligon za učenje nije, van s njim!
  • NitkoBitan
    13.1k
    Kad sam gledao stream kad sma vidio na sofi da je 2-2 ugasio sam ga... Nisam vidio kako smece Vida slavi gol ali ako je zestoko proslavio treba mu razbit tu njusku odvratnu. 7 nasih izbodeno smece imas li srama
  • Mlađi referent
    11.1k
    Je, top nema šta.
    Svi nositelji odlaze, dolaze 2 klinca.
    Jedva čekam nastavak.
    Klenx

    Otić će Šutalo i trener, a doći perspektivni klinci.
    Dovoljno da stvorimo momčad koja će igrat atraktivan nogomet i budućnosti rušit velikane.
  • serbus
    3.6k


    Da objasnim zakaj mi je Juda Vida stari imaš sve kaj možeš u životu sto mladih ljudi trune u tuđini a ti kao igrač koji si mahao tom sjeveru klanjaš se dole i zahvaljuješ Bogu na golu smeće od čovjeka jebo te ugovor i sve budi Hrvat i čovjek glumi virozu bar .
    I još mi je gore što par tu vas piše kaj je on kriv samo igra ... nije obična tekma odluči čiji si ... nema tu nogometa više...
    A Bišćan stari moj kaj je ovo bilo....????
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.