• reziser
    6.2k
    i naravno pohvale dečkima koji su bili gore!!!
    kapa do poda, to je zbilja daleko u 3pm...
  • Infinity
    15.2k
    Sad se sjetih kako je Bjelica usutkao Moru kad je ovaj krenuo pricati o LP. Mislim da su ovi nasi njih podcijenili. Treba tu bolest nekako rijesiti, jer necemo dobro proci. S Rudesom se ne provedes dobro kada ih podcijenis, a da ne pricamo o LP.
  • Hipo
    406
    Igru ćemo zaboraviti za dva dana.Mr Anderson

    Jer igre nije ni bilo :sweat:

    Dugo ću pamtit da smo drhtali u obje tekme protiv Rosenborga, i većinu vremena bili bez ikakve igre!

    Cilj je ostvaren.

    želim krcat stadion u sve 3 tekme i to me jedino zanima.

    Uz prezimljavanje ako bude sreće u ždrijebu.


    Chelsea, psg
    Dortmund, ajax, napoli
    Genk, slavia, lille, leipzig
  • MM17
    221
    Chelsea, Benfica i Genk...
  • Dudu
    2.6k
    Iz prvog samo da ne izvucemo City, prosle godine su silovali po grupi, ne izgleda to lijepo kad osjete krv.

    Iz druge bi bilo lijepo Benficu, Ajax ili Shakhtar, a iz cetvrtog bilo tko osim Leipziga.

    Po mom gustu bi to bilo:

    Liverpool, Ajax, DINAMO, Slavia Prag
  • Eduardo
    17.2k
    Mislim da su ovi nasi njih podcijenili.Infinity

    Ja mislim da nisu. Prije će biti da smo mi ti (navijači) koji nisu bili svjesni da su ovi toliko kvalitetni. Rosenborg se pokazao stvarno kao dobra momčad, niti malo naivna. Imaju nekoliko odličnih igrača. Igraju taj neki stil na koji mi nismo naviknuli. Imat će itekako što za reći u Europa Ligi.

    Sinoć smo baš opasno visili prvo poluvrijeme. Kad se sve zbroji i oduzme u ove dvije utakmice mislim da je to bilo nekih 50:50, nikako 70:30 u korist Dinama kako su i neki norveški mediji prognozirali prije prve utakmice. Po meni ne bi bilo nezasluženo i da su oni prošli dalje, ali mi je jebeno drago da smo to na kraju mi. Ne znam, možda me još drži dojam sinoćnje loše igre ali trenutno imam takav dojam.
  • marcio amoroso
    32k
    Ljudi moji dragi njima su trebala još 3 gola da prođu dalje. Naravno da smo visili k'o luster ali visili smo 35 minuta.
    Od početka drugog poluvremena je sve bilo pod kontrolom.
    Rosenborg nije naivna i glupa ekipa ali je za ta 2 gola lošija i to je to.
  • LovroZG
    1.3k
    Meni se čini da su se oni usrali? Toliko pogrešaka u prvih 15min nismo vidli cijele prošle sezone...

    Al bitno da smo prošli, sad će bit lakše igrat.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.