• Antonio bbb
    245
    nije cudno da su objavili sliku osobne s obzirom da su nakon one tragedije u skoli u beogradu objavili ime i prezime maloljetne ubojice, datum rodenja, gdje zivi, identitet i sve ostale podatke do najsitnijih detalja (naravno, pola toga kaj su objavili je usput bilo i krivo)
  • db-izbjeglica
    12.9k
    https://hellas.postsen.com/local/453013/The-dead-of-hooliganism-in-Greece.html

    Licemjernim grcima na svaki spomen neciviliziranosti zločestih hrvata koji idu okolo i ubijaju nedužan svijet treba samo nakeljiti ovaj link. Pa nek oni navedu koliko ljudi je poginulo u hrvatskoj u huliganskim obračunima.

    Najjače je što imamo sve izgledniju situaciju da je grka ubio grk, postaje sve očitije da su dinamo i hrvatska policija učinili sve u njihovoj moći da upozore grčku policiju, koja je potpuno zakazala u svojim postupcima i dopustila da im stotinjak ljudi uđe u državu, vozi se 500 km (5-6 sati) od granice s albanijom do atene i napravi nerede u gradu. Što bi bilo da pošaljemo 2000 vojnika na grčku?
  • San Lorenzo
    11.7k
    Nakon covida i rata u Ukrajini, obični mali hrvatski čovjek je na društvenim mrežama opet zasjao u punom sjaju, ovaj put sa stručnim pogledom na huliganizam i baratanjem 'provjerenim' informacijama. :vomit:
    Šta je to sa ljudima da misle da znaju sve o svemu?
  • DrawTube
    3k
    A gdje sam rekao da to njih amnestira? Kazem da su to lude Grčke glave koje kao kolege s juga žive u deluziji da su oni jedini ispravni
  • Logistika
    1.1k
    tQJcBH7 gospoda grci i gospoda AEK ...zaboravili su kad su na stadionu zapaljive bombe bacali po Ajaxovim
  • sport
    2.3k
    Neka se pjene,samo mirno s naše strane
  • Big Daddy
    187
    Da je grčka policija znala da BBB dolazi u Grčku potvrdio je i naš MUP: Hrvatska policija je 4. kolovoza 2023. godine sve prikupljene sigurnosno-interesantne informacije o navijačima koji bi se mogli uputiti u Grčku, putem međunarodnih kanala Europola i Interpola, dostavila grčkoj policiji, ali i policijama ostalih država koje se nalaze na ruti proputovanja (Srbiji, Crnoj Gori, Albaniji, Makedoniji i Kosovu).

    Koliki je zapravo propust policije najbolje govori to da je sedam najviših dužnosnika policije smijenjeno s pozicije. Čini se kao da je određenim ljudima bilo u interesu da do ove same tučnjave i dođe jer svi dokazi za sada upućuju da se moglo izbjeći.
  • Big Daddy
    187
    U državu je ušlo 200 ljudi iako im je ulaz bio strogo zabranjen. Pušteni su, a znali su i navijači AEK-a da BBB dolaze jer nisu bez razloga bili kod stadiona. Znala je to i policija i pitanje je zašto ih nisu potjerali i bar na neki način pokušali spriječiti tragediju. Jer znalo se i sami Grci su prijetili Zagrepčanima da ako dođu dole da će ih ubiti.
  • Big Daddy
    187
    Od svog osnutka 1986. Boysi su se u ultras krugovima etablirali kao izrazito jaka skupina na ulici. Uigranost i gotovo vojnička strategija u samim tučnjavama činila ih je jednom od najjačih grupa Europe. U svemu tome krasilo ih je što su držali navijačkog kodeska, a to je bez upotrebe noževa. Ako je stvarno netko od BBB povukao nož prvi onda je bacio veliku ljagu na cijelu povijest grupe. Ono što je puno realnije i o čemu sve više pišu stranice specijalizirane za huliganizam je to da je netko od članova Gate13 (navijači PAO koji su se tukli na strani BBB) izvukao nož…
  • DrawTube
    3k
    Aek nam je svojim huškanjem napravio moguću milijunsku štetu (ako ovako gust raspored sj*b mogućnosti kvalificiranja u cl). Šteta što nema nekih pravnih osnova da se ovo unovči
  • Mr Anderson
    5.4k
    Iskreno nakon svega ovoga nekako sumnjam u naš prolaz. Em je sve ovo utjecalo na igrače, htjeli ne htjeli, em se bojim da će UEFA preko sudaca izrežirati da nas se makne.
  • Antisha
    647


    Ja sam još više uvjeren u prolaz nego prije. Nadam se da će i momci na terenu bit motivirani da našamaraju ove licemjere.

    AEK malakas!
  • deda
    28k
    Iz mickey mouse lige nas ne mogu maknut. :cool:
  • Big Daddy
    187
    Thomas Bauer:

    Sjećate li se što sam nedavno pisao o slučaju Zambija? Sjećate se da sam branio te ljude bez obzira na krivicu ili nevinost, jer ne želim da bilo koji Hrvat, lijevi ili desni, truli u nekom odvratnom afričkom zatvoru, kao što sada ne želim da ljudi koji nisu počinili ubojstvo, trule u grčkom. Napadala me desnica, pa i Pernar osobno, sad buju svi drugi, ali bože moj. Such is life.

    Pred koji mjesec Frankfurt je gostoval u Napulju, isto je bila zabrana gostovanja. Nijemci su došli i cijeli se dan tukli s murijom i rušili grad. Nitko od nas nije mislio da je cijela Njemačka kriva za to, niti se cijela Njemačka ispričavala. Krivi su samo akteri. Odbacite više taj kompleks male nacije i prestanite se ponašat kao planinska plemena. Krivnja, kao i zasluge, individualne su.

    Elem, ubojica je prema informacijama vjerojatno Grk, kaj je odmah bilo prilično jasno svakom boljem poznavatelju navijačke scene. Kužim da vam se to svejedno gadi i da vas šoraju emocije i da ste ljuti. Vaše pravo. BBB su svakakvi, BBB su nasilnici i huligani, BBB su sjeli u aute i kombije i po zvizdanu se vozili cijeli dan samo da bi se potukli, ali BBB ne bodu noževima. Da bodu, bila bi puna groblja. U realnosti, do sada, u skoro 40 godina i tisuće tuča i nereda, nije ubijen NITKO.

    Da dečko, pokoj mu duši, nije uboden nožem i da nije iskrvario i umro, ovo bi se svelo na par videa i poneki članak. Ne bi bilo odgode tekme i svog medijskog kaosa. Dakle, ne, nije nebitno i nemrete relativizirat činjenice zato kaj ste zajapureni i od jutra ste pronašli krivca pa vam to sad remeti koncept pijedestalskog upiranja prstom. Bitno je ko je potegnul nož. Ja sam siguran da nije nitko od BBB, ak je bilo namjerno. Naravno da je u kaosu moguća i slučajna smrt od nekog oštrog predmeta poput boce. No, čak i policija kaže da se to nije dogodilo u glavnoj tuči nego kasnije, negdje sa strane. Pikanje je na atenskim ulicama nažalost često.

    Kao što se i površnim gledanjem videa sukoba kod AEK-ovog stadiona, jasno može vidjet i tko je bacao baklje, topovske, molotovljeve i ostalo. AEK-ovi navijači tamo su došli organizirano, da prebiju i spale BBB koji su im se ponudili u njihovom gradu, s istom namjerom. U Grčkoj su molotovljevi svakodnevica. 2011. su ga bacili na mahom mirne navijače hrvatske repke, na stadionu u Pireju. Da, ovo s naše strane nisu bili mirni navijači nego huligani koji su se došli pošibat s drugim huliganima, unatoč zabrani gostovanja i napravili su sranje, ali nisu došli klat noževima i palit ljude. Kužim da vam se gadi, ali svejedno nemojte ignorirat činjenice i vjerovat baš svemu što vam napišu.

    Nisam više ultra navijač, ne smatram se aktivnim dijelom grupe od 2014., a u vodstvu nisam još od pradavne 1994. No shvaćam da me se percipira kao nekog tko je navijače NEKAD predstavljal u medijima i od toga NE BJEŽIM. U moje vrijeme nije bilo ovakvog ciljanog nasilja, išel si na tekmu pa se ono dogodilo ili nije. No ne želim krivit mlađe generacije jer bi bilo licemjerno. I mi smo radili sranja, svako vrijeme ima dobre i loše strane.
  • Zagabria
    206
    Previše se infomarcija iznosi koje nisu službene treba se stat na loptu dok ne završi istraga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.