• Sajla
    3.2k

    ova šaka mi je predobra.. volio bih vidjeti da se napravi šablona cca 20x20cm po tom predlošku i da počnemo to viđati na zidovima po gradovima gdje igramo :)
  • ZGV
    3.1k
    Dobar bi bio samo bez tih svjetlucavih tragova
  • Droljo
    4.7k
    Onda bi bio original cico kak je i bio...
  • Tom vg
    963
    Živ, ponosit,
    Jak prkosit,
    Kad slobode plane boj.
    Tko tu klikô ne bi:
    Slava, slava tebi,
    Zagreb-grade divni moj!

    https://imageupload.io/HlQuGhGW2kpDmmX
  • kibic
    991
    Za trenutnu akciju učlanjivanja bilo bi guba koristit ovakve grafike da se sve stare Dinamovce potakne i reaktivira. Odlične su ti ove "Kaj stariji to vjerniji" grafike.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Jedna "on tour" iz mog foldera nikad objavljenih vizuala, inspirirana jednom grafikom koje se sjećam od prije 15-20 godina, mislim da je bila na majici u BBB shopu:

    fdsfrefrre-copy.jpg
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Samo da kazem da mi se jako svida :grin:
  • Mulec86
    389
    Dolaskom Ai grafičkih programa u bliskoj budućnosti ručno rađena grafika postat će endem. Generalno za par sekundi s par riječi kreira potpuno profesionalnu grafičku obradu za koju bi školovanim dizajnerima trebalo više sati crtanja po raznim ekranima. Kolega @Bosskovitz se po mojoj procijeni koristi upravo njom ,ako je napravljeno drugačije moje isprike.
  • Bosskovitz
    7.3k


    Kombinacija, naravno. AI, prebacivanje iz rastera u vektor i editiranje. Ja radim u PS-u i Ilustratoru ali nisam grafički dizajner ni umjetnik, ne zarađujem na tome pa nemam ni potrebe bježati od tehnogije - dapače, mislim da ju treba koristiti što više ;)
  • NORTE
    9k
    inspirirana jednom grafikom koje se sjećam od prije 15-20 godina, mislim da je bila na majici u BBB shopuBosskovitz
    Da, majica je bila u bivšoj udruzi u Draškovićevoj, tamo negdje 2007., a koju godinu poslije je ekipa iz Sesveta nacrtala ogroman grafit prema njoj na zidu škole, nažalost više ga nema, ali neka netko stavi sliku jer bio je brutalan kao i ta grafika.
  • Stihl
    3k

    koju godinu poslije je ekipa iz Sesveta nacrtala ogroman grafit prema njoj na zidu škole
    Da, nacrtan je 2010.g, ali ne po majici, nego po naljepnici :wink:
    3xe4mpbhh8r8qhw7.jpg

    neka netko stavi sliku jer bio je brutalan kao i ta grafika.
    P1010107.jpg
    P1010104.jpg
    P1010102.jpg
  • mokoxax468
    370
    Evo i sa samurajom ovdje, da ne spamam u temi od Hoxhe

    Slika-zaslona-2024-01-10-u-22-29-22.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.