• Sajla
    3.5k
    Dobrodošao, Arbere!

    I ja sam jedan od mnogih koji su bili skeptični kad se počelo govoriti o interesu Dinama za Arbera Hoxhu, a svi dobro znamo kako su mnogi koje je dočekala skepsa postali heroji, dok su neki koje smo čekali s oduševljenjem ostavili za sobom samo razočaranje.
    Ovo će biti najteži dres kojeg je nosio u dosadašnjoj karijeri, ali u trenutku kad ga obuče imat će bezrezervnu podršku i očekujem i želim mu da na svaki upitnik koji smo imali ili još imamo odgovori golovima, trkom i zalaganjem. Sretno mu bilo!
  • Bernard
    356
    pa nebi baš rekao,prvi put kad se njegovo ime ovdje pojavilo bilo je dosta pljuvačine.al nebitno,samo nek bu dobar.
  • mali M
    3.5k
    U vremenima kada imamo u klubu (pa i naše djece) igrače kojima se neda živjeti, a kamoli igrati, a kamoli trčati, dobiti ovakvog igrača koji nema iza sebe (za sad) bomba karijeru, a koji diše za trenutak kad će istrčati na teren u plavom dresu, i bez obzira na statistiku, ne sumnjam da će napravit sve što je u njegovom zadnjem atomu snage da donese Dinamu rezultat. Vezano na @Sajla-in upis, čak bi rekao, više puta su postali heroji oni koje je dočekala skepsa nego neka "imena". Šta da radim kad u nekome vidiš takvo izgaranje za naš Dinamo, nego da mu zaželim da klinci kupuju njegov dres kao nekoć Oršićev. Arbere, sad je sve na tebi, dobrodošao!
  • Mihaljević
    8.1k
    GDeoV2iXYAEzllt?format=jpg&name=900x900
    Prvi trening :fire:
  • wolfgang14
    1.1k


    Dolazak Hoxhe u Rovinj
  • Time
    532
    Glupo pitanje ali ne i skroz ne bitno...razumije li hrvatski ?
    Vidim da je status na engleskom,mozda ne zna pisati i čitati a zna pricati haha
  • Mali dioničar
    14.2k
    razumije li hrvatski ?Time

    U slastičarni se sporazumijeva bez problema.
  • SAS1987
    13.5k
    Dolazak Hoxhe u Rovinjwolfgang14

    Dolazak Dinama na Jadran :lol:

    800px-Oton_Ivekovic%2C_Dolazak_Hrvata_na_Jadran.jpg?20170319161803
  • Oluja
    3.7k
    Bi li mogao netko urediti ovu fotku da Hrvate obuce u Dinamove boje i na moru doda panoramu Splita s vidljivim stadionom J.B. Tito?
  • SAS1987
    13.5k
    I doda na sliku Kaneka :lol:
  • nemapredaje
    1.9k


    Ali u samurajskom oklopu
  • Danko
    569
    Nema ni teoretske šanse da hoxha ne bude dobar.
  • nemapredaje
    1.9k


    Još dodaš samuraja
  • Ban
    698
    Bio sam jako skeptičan glede Hoxhe, ali osvojio me svojim stavom i želim mu sve najbolje kao Dinamovom igraču. Znam da je krilo po Jakirovom guštu i neka Arber samo pokaže da je Dinamova kvaliteta, a ja ću jedva dočekati da se pospem pepelom.

    Sretno momak! :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.