• Ali
    1.9k
    Svi se manje više slažemo da on nije igrač za Dinamo, a imamo i svojih talenata


    Ne slažemo se svi, a ako ne znaš pa i on je "naš talent"!
    Rođen u Zagrebu i od 7. godine u Dinamu, sa nastupima u svim selekcijama i nastupima u mlađim repkama. Dakle izjavom da nije za Dinamo se suprostavljaš barem desetak+ trenera Dinama i repke..., a dozvolit ćeš da oni ak ništa drugo imaju diplomu iza svog mišljena
  • Mr Anderson
    5.3k

    Da? I? Koliko igrača, ne samo u Dinamu i Hrvatskoj nego i vani, prođe kroz sve selekcije, igra za reprezentaciju u svom godištu, ali kad iskorače i seniore, nestanu ili se skrase u slabijim klubovima. Na tisuće. Miješaš kruške i jabuke. Janković je igrač za Dinamo ako pričamo o rosteru od 25 igrača, ali nije za prvih 15-16. Vjerojatno je on toga svjestan pa se zato odlučio za Rijeku koja je nivo ispod nas.
  • Ali
    1.9k
    Kapa do poda Osječanima ! Užitak je bio gledati , mislim da je i ekipa barem 30% više dala protiv realno lošeg Belupa.
    A ovi kojima je 9K u srpnju u Osijeku protiv Belupa loše. Podsjetiti ću vas da smo mi jučer odigrali vjeciti derby pred 12K u gradu 7x većem i to uz skoro 2,5K gostujućih, dakle mi u Zagrebu na utakmici kluba sa takvim rezultatima i tradicijom skupimo isto gledatelja koji podupiru domaćina !!!

    I zato j. Im sve po spisku redom i Mahmetu i Canjugi, i Barisicu i Mamicu i Antoliću i svim bivšim upraviteljima kluba , jer me sram koliko su svi redom maznjavali iz kluba a nisu uložili lipu . Infrastruktura nam je takva da sa sinom neku večer gledam dokumentarac '67 i kadar gdje Lamza zabija a vide se istok i jug i kad shvatiš da je i danas ista tribina uz dodatak da su tada bile pune... e to je poraz svih prethodnih uprava . Da su neka dva Mađara napravila više za hnl nogomet nego oni svi zajedno
  • Ali
    1.9k

    Koliko minuta je dobio u Dinamovim seniorima da bi to mogli znati ??? A koliko su dobilii došljaci koji nisu ništa bolji a stigli su u plavi dres "jučer"
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Trener Belupa Moniz je mislio da mu u HNL-u može proći klasična nizozemska napadačka igra i popio je 6 komada. Ne može se sa otužnim Belupom igrati napadački protiv nikoga u ligi a kamoli protiv Osijeka u Osijeku. Predviđam da će se najkasnije u trećem kolu Moniz prešaltati na klasičnu Belupovu bunker formaciju gdje se centar prelazi samo ako se baš mora.

    Unatoč lošem Belupu moram priznati da su me Osijek i Tomas ugodno iznenadili. Igrali su 90 minuta pressing i fizički mi se čine kao najspremnija ekipa lige. Tomas ih je očito kondicijski doveo na europsku razinu. Ja sam tako nešto očekivao od Bišćana u Dinamu ali to je druga tema.

    9000 ljudi na Pampasu je slabo kad se uzme u obzir da je ovo prva utakmica na novom stadionu. Grad Osijek ima 100 000 stanovnika a sa okolicom (Osječko-baranjskom županijom) ima 250 000 stanovnika. Razočaravajuće da nisu mogli napuniti stadiončić od 13 000 i da će fotografije sa prve ikad odigrane utakmice na novom super modernom stadionu biti fotografije sa mnoštvom praznih stolica. Ja se sjećam kada su na Maksimiru jedne godine samo promijenili stolice i došlo je 35 000 gledatelja na utakmicu protiv Neftchija da bi vidjeli to čudo od novih stolica na polupanom Maksimiru.
  • Crusades1986
    9.5k
    došlo je 35 000 gledatelja na utakmicu protiv Neftchija da bi vidjeli to čudo od novih stolicaMaksim Maksimirski

    Još da karte nisu bile kunu (sjever i istok) i deset kuna (zapad) bi ti povjerovao
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ljudi su realno došli vidjeti ''novo ruho'' stadiona. Nije 35 000 gledatelja bilo zainteresirano vidjeti FK Neftchi niti bi 3 mjeseca kasnije došlo 35 000 gledatelja na Neftchi pa makar klub njima plaćao 10 kuna da dođu.
  • Olmic
    2.7k
    Pogledao sazetke Osijeka i Rijeke i mogu reci da su i jedni i drugi zabili vise golova iz uigranih akcija, automatizma. Treba vidjeti kako ce to izgledati protiv jacih momcadi, ali na prvu i vise nego pristojno…
  • Eduardo
    17.2k
    Slaven Belupo je trenutno u nizu od 13 utakmice bez pobjede. 6 od tih 13 otpada na završetak prošle sezone, šest ih otpada na pripremne utakmice u kojim nikoga nisu pobjedili da bi ih Osijek sinoć deklasirao za tu nesretnu 13.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Slaven glavni konkurent za ispadanje iz lige,pisao sam jos prije 2tj
  • Bruh
    887
    Prva tekma na novom stadionu a oni vec ko Englezi sjede i zderu kokice...

    Ali dolaze to je glavno
  • mali M
    3.3k
    Pa nije da su osječani poznati po općem ludilu 90min.. ako će ih 80% dolazit i gledati svoj klub bez da su kohorta i to je okej.. kako je rekao , glavno da dolaze
  • xavier
    11.1k
    Čuj ovo, "sjede" na stadionu. Ovdje imamo neobičan uzorak jer nas je puno sa sjevera pa smo stalno u tom "drilu" pjevanja i navijanja...ali prosječan čovjek na "neultras" tribini bilo kojeg stadiona obično radi upravo to. Sjedi, jede kokice, pije pivu te se digne i počne navijati tu i tamo.
  • Droljo
    4.8k
    Ako budu dolazili jačati će i kohorta. Bez brige
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    mp6gqzmv35pebmql.jpg

    Zanimljive pozicije pojedinih igraca kod obje ekipe :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.