• Bosna86
    11.5k
    sjugy5p6z6hizhnm.jpeg

    Dinamo je bol… Još nisam zaspao

    Ne postoji osoba koja ih mrzi vise od mene , ali nema mjesta panici… Tko misli da je prerastao Dinamo, siroko mu polje… Nek se malo dozovu pameti i biti će to dobro sve… Astana mora pasti
  • IceMan
    1.4k
    Nakon jučer mislim da bi bio red da Petko više ne uzima elvera. Ne jer je promašio, već ono, takav način iskreno malo omalovažava... i nije mu prvi put.

    Fali Orša da srcem pukne i raspori mrežu....


    I mislim da je vrijeme da Emreli, Drmić i Bočkaj bar malko više igraju.


    Za mene jučer daleko najbolji igrač Mišić.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mene danas popodne žena pita da što mi je, jel se nešto dogodilo ili me muči nešto. Popio sam 7-8 piva. Kad je skužila da sam još u banani radi tekme, samo je odmahnula rukom i promrmljala nešto u stilu da nisam normalan.
  • SAS1987
    13.2k
    Astana mora pastiBosna86

    Astana ce pasti od Dinama a ti od jabuke :lol:
  • robinson
    53

    Ista stvar je i kod mene, što sam živčan i šta mi je. Reko pusti me par dana da se ohladim
  • Blue Austrian
    337
    Kod mene je, kao uvijek, nastradala majica.
    Zena nije nista rekla, jednostavno me ignorirala i to je bilo to.
    Svaka joj cast, skuzila je da me mora pustiti na miru.
  • Captain America
    13.2k


    Valderramin portret i dalje ukrašava svečanu ložu što se može vidjeti na 6:30.

    Jel to Stjelja na 6:10 u Dinamovoj majici?
  • BigZ
    393




    Moja zena je Splicanka............... Odoh po utjehu kod Đurđe
  • mali M
    3.3k
    Vidim da puno ljudi zamjera Bišćanu zamjene.. a ja samo velim, koga? Zamjene su nam kriminalne, jedino što iole valja na klupi su Emreli i Bočkaj a za njih svi dobimo slom živaca kad uđu. Zato i čekam strpljivo neka dođu oni koji su u najavi pa ćemo imati i zamjene kako spadaju u tekmi. Inače, po meni smo pojeli Hajduk ovu tekmu, sakrili se u mišiju rupu i čekali da završi tekma, na kraju uzeli što smo ponudili. Ova statistika od 5 udaraca njihovih nije realna jer je to sve na kraju kad su nanjišili krv, 70% tekme su trčali s posranim gačama...
  • Zagi
    4.8k
    koga?mali M

    Ja bi definitivno ubacio Menala zadnjih 15-20 minuta. Donio mu je u SKu u kratko vrijeme nekoliko pozitivnih akcija prema naprijed i nazad. Špika gubi snagu pred kraj, to znamo.
    Drmića nebih nikad ubacivao u utakmicama gdje nemaš potpunu kontrolu. Ne donosi ništa.
    Emreli i Menalo bi donjeli više trke, famozne energije u oba pravca.
  • mali M
    3.3k
    Ma kužim kaj veliš i okej,možda Menala za zadnjih 20min, al eto opet i mi možemo nabrojat eventualno 2 zamjene.. meni bi Drmo dobio doviđenja, nije on više za ovu razinu
  • BBBaranja
    1.9k
    Pogledaj zapisnik klupe protiv ajduka,nemos mi rec da je to loše za HNL i da ima 2 igrača samo..
  • Patak
    2.2k
    Klupa Hajduka je lošija od Dinamove i to dosta...
  • Zagi
    4.8k
    Sučić, Drmić ušli.
    Marin, Emreli, Menalo, Topić navalni.
    Perić, Mauro, Boško, Maxim obrana.
    Pero eventualno.

    Marina, Menala, Topića se večinski tera van.
    Tko je to točno trebao ući?

    Sve te priče su mi naknadna pamet, izgubilo se pa je logično da se trebalo probati bilo kaj drugo. Lošiji rezultat nije mogao biti...

    Još bolji su mi oni koji govore da je visoki stoper trebao ući za skok, a objesili bi Bišćana za jaja da je išao doma "zatvarati utakmicu" na 1:1 protiv magaradi.
  • Eduardo
    17.2k
    Još bolji su mi oni koji govore da je visoki stoper trebao ući za skok, a objesili bi Bišćana za jaja da je išao doma "zatvarati utakmicu" na 1:1 protiv magaradi.Zagi

    Mogao si me konkretno citirati, a ne generalizirati okolo jer nisam vidio da se netko drugi dotaknuo toga. O kakvom zatvaranju tekme pričaš? Doslovno se radilo o 93. minuti utakmice i zadnjem napadu. Da, to bi se sigurno protumačilo kao zatvaranje utakmice i zbog toga bi ga netko sigurno objesio za jaja. Budi ozbiljan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.