• San Lorenzo
    11.6k
    Dobar ovaj što smo ga dali kao polog za Frigana. :cool:
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ma evo super je jer je dao dva gola Rudešu. Jedan iz penala drugi s dva metra i to nakon što je fulao loptu. Samo da je pametovat i filozofirat. Ti znaš za što je on išao u Rijeku?
  • Ali
    1.9k
    Dosta se tu forumasa rugala sa Nikom Janković, a po meni je sramota da on nikada u Maksimiru nije dobio priliku, a gledao sam ga u najmanjima uzrastima i uvijek je odskakao od prosjeka.
    Toliko da ga je Fredi Bobic odveo sa 14g u Stuttgart.

    Šteta mislim da je zaslužio, pp meni prije Bulata i Marina
  • San Lorenzo
    11.6k
    Ti znaš za što je on išao u Rijeku?Mr Anderson

    Neznam, volio bih da mi netko objasni zašto Dinamo svog mladog talenta da nekome besplatno uz šturo objašnjenje da smo se rješili njegove plaće, a i oparit ćemo se od postotka buduće prodaje.
  • BigZ
    393
    Rijeka vodi 2-0 pogotcima Jankovica (bravo mali!), ali svida mi se Rudes. Teze nekoj build-up igri i nece biti ona dosadna bunkeraska novopridoslica iz nizeg ranga.

    P.S. vise nismo zadnji na tablici!
  • Captain America
    13.9k
    Fruk će bit bomba pojačanje Rijeci. Janković i asist.
  • Droljo
    5.1k
    Hehe. Naš nesuđeni fruk
  • Mr Anderson
    5.4k

    Točno. Nitko ne zna što je tu posrijedi. Naši su spomenuli samo postotak, Miško je rekao da nije bio besplatan. Svi se manje više slažemo da on nije igrač za Dinamo, a imamo i svojih talenata koji su tu negdje ko on. Btw i navijači Rijeke misle da on nije igrač za prvih 11. Ja sam ga gledao dosta utakmica i nije mi nešto posebno. Ako bi nekog Rijekinog igrača kod nas za rotaciju onda bi Fruka. Kad se Fruka s nama povezivalo, svi su se zgražali, a bolji je igrač od Jankovića.
  • Eduardo
    17.6k
    Žuti, welcome to HNL!
  • flexXy
    1.9k
    Ja ne znam sta je to Jankovic danas odigrao da bi trebao dobit sansu u Dinamu. Na stranu ta dva gola: 1 penal a drugi je skoro promasio zicer, ostatak utakmice ga se nije vidjelo.
  • Eduardo
    17.6k
    Podravske štuke na licu mjesta pišu povijest :smile:
  • Captain America
    13.9k
    Stadion je krasan, al baš se vidi da smo teški Balkan. Što bi se radilo da dobijemo stadion poput Puskas Arene kad se ovakav hype stvorio zbog za zapadnu Europu prosječnog stadiona?
  • Droljo
    5.1k
    Podravske štuke na licu mjesta pišu povijestEduardo

    Baš krenuo komentirati. Zakon su
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.