• Nino Bule
    11.3k
    I ja sam rušio orah pred djedovom kucom tak da sam vec dozivio ovo ....
  • Mali Zeus
    9.3k
    Gdje sam ja to rekao?db-izbjeglica

    Dojam bi bio manji?
    Jesi ti siguran.

    Još si napisao da je bila jaka ljetna oluja.

    Ma, nevažno, trošiti energiju na takve poput tebe, Miletića i ostalu ekipu koja ne propušta priliku da se čak i u ovakvim situacijama razračunavaju s dnovinarima nema smisla.

    Može li se bar reći da je nezapamćena oluja ili je i to dio medijske agende koja nam želi nametnuti klimatološki lockdown?
  • Patak
    2.2k
    Zakon vjerojatnosti, i događaji male vjerojatnosti se događaju, samo rijetko.
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus Zakon vjerojatnosti, i događaji male vjerojatnosti se događaju, samo rijetko.Patak

    :lol: :groan:

    Svašta.

    Tebe je baš krenulo.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Bilo je takvih naslova urednika ili su novinari napisali u tekstu? Koji portal?NORTE

    Više portala je prenosilo, ja sam pročitao na 24h, tportalu, čuo na radiu... par ljudi sam čuo koji to shvaćaju zdravo za gotovo...

    bkl2fqlpoyvqibq2.jpg

    Čemu to?
  • Mali Zeus
    9.3k
    I ja sam rušio orah pred djedovom kucom tak da sam vec dozivio ovo ....Nino Bule

    Tak je i Milanoviću jednom pukla cijev, to je utješilo ekipu u Gunji.
  • Patak
    2.2k
    To je znao i Galileo Galilei, samo je njemački matematičar Gauss pronašao točnu formulu za Gaussovu krivulju.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ma, nevažno, trošiti energiju na takve poput tebe, Miletića i ostalu ekipu koja ne propušta priliku da se čak i u ovakvim situacijama razračunavaju s dnovinarima nema smisla.Mali Zeus

    Koji jbni miletić, o čemu ti?
    Jel ti shvaćaš što je atomska bomba?
    Jel shvaćaš da poslije tog događaja u radijusu od nekoliko km nema više apsolutno ničega? Jel shvaćaš da atomska bomba koja eksplodira u gradu poput zagreba znači preko 100 000 mrtvih?

    Kakve to veze ima sa olujom, taman da je najjača ikad na ovom području, što ne znam, niti tvrdim da jest ili nije?
  • Patak
    2.2k
    To je bilo 2019, kad sam napisao da je iščupano stablo ispred moje zgrade, uhvatili ste se toga kao da je to jedino stablo iščupano. Da ova je bila jača, ok...

    Snažna oluja zahvatila Zagreb: Počupani krovovi, srušena stabla, oštećeni automobili
  • Bruh
    888
    ono kad je vatrogasca odnjelo na krovu kad ono 2020?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jel shvaćaš da poslije tog događaja u radijusu od nekoliko km nema više ničega? Jel shvaćaš da atomska bomba koja eksplodira u gradu poput zagreba znači preko 100 000 mrtvih?db-izbjeglica

    Ti si izvukao jedan naslov i 2 razgovora s ne znam s kim, mediji pišu o razornoj oluji i nezapamćenoj. Je li bar prihvatljivo tako ju nazvati. A ne jebena jača ljetna oluja? Jebena ljetna jača oluja di se stupovi ruše i reklamni panoi lete po zraku među ostalim. Miletić je poput patka i tebe teški pobornik teorija zavjere. Patak je čak još i gori jer govori o jednom srušenom drvetu u njegovom parku, čudi me jedino da nije ubacio i koronu u priču.

    Mislim, dan poslije oluje ti se baviš s novinarima opet, a vani kao da je ratna zona. Ups ili sam malo pretjerao u opisu pa bi ljudi to mogli uzeti zdravo za gotovo. Možda je dojam jači jer su svi na ulici.

    Neću više, jer spamamo ovdje, reći ću samo da vi niste normalni ljudi, kao i Miletić i slični i taj frend kaj je pobrisao status - što kažu mediji je li smak svijeta. Vjerujem da će se on vratiti istim postovima i razračunavati s novinarima poput tebe kao da je u ovom trenutku to najvažnije.
    Ovo sam morao napisati makar popio ban.
  • Droljo
    4.8k

    Oluja popraćena grmljavinom. Megatoni, megavati možda su tu poveznicu sa atomskom bombom našli. Ima grom snagu....
  • Fanboy
    2.1k
    Novinari zastrašuju i rade senzacionalizam (koji je u ovom slučaju postojao), međutim to društvu ne treba osobito kada ljudima stradaju domovi, automobili, na kraju pogine nekoliko osoba. Trebaju situaciju smirivati i kao mediji imaju tu moć, osobito tamo gdje dežurne službe zakazuju uputiti pomoć svojim objavama.

    Što se tiče samog nevremena, nije neuobičajena takva vrsta, ali je ova bila dodatno ojačala u Sloveniji radi toplog vremena i stekla dodatnu energiju. Iznenadila je baš sve, dobili su prave informacije o snazi oko sat vremena tako da nitko nije bio svjestan što nadolazi.

    Inače, bilo je i jačih oluja, samo nisu možda pogađali Zagreb, pa nisu toliko eksponirane. Čak je tamo 1892 godine u Slavoniji bio Tornado koji je imao brzinu vjetra od 260km/h, vagon težak 30 tona je nosio nekih 30-ak metara sa putnicima unutra i doslovno ih bacio kao da se radi o lopti....Iščupao oko 150 000 stabala.

    Kraljevska akademska služba je uputila našeg proslavljenog Mohorovičića da napravi izvještaj sa stanovnicima o događaju, postoje brojna svjedočanstva.

    Inače, 22.7.1973 je bio tornado koji je pomeo jedan dio Medvednice...
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ti si kreten, bio i ostao. U ljetnoj oluji ljudi ne ginu. Između ostalog jedan od poginulih je čovjek kojeg znam, njega i obitelj mu. Objasni ti njegovoj obitelji da je to samo malo jača ljetna oluja prenapuhana od novinara u kojoj je on poginuo. Bolje prestani dok ti je vrijeme.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ti si kreten, bio i ostao. U ljetnoj oluji ljudi ne ginu. Između ostalog jedan od poginulih je čovjek kojeg znam, njega i obitelj mu. Objasni ti njegovoj obitelji da je to samo malo jača ljetna oluja prenapuhana od novinara u kojoj je on poginuo. Bolje prestani dok ti je vrijeme.Mr Anderson

    Ili što?
    Meni je nedavno o poginuo čovjek na gradilištu kad je pao sa 30cm visine, sa svom živom zaštitnom opremom i što sad, rad na gradilištu treba proglasiti katastrofom? Ljudi ginu na milijun načina, ljudi poginu u prometnim nesrećama, ljudi se utope u bazenu/rijeci/jezeru/moru, ljudi poginu od udara groma, nađeš se na krivom mjestu u krivo vrijeme i to je to. Moja sućut na gubitku poznanika, ali stvarno ne kužim čemu ovakve riječi, jesu to možda nekakve prijetnje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.