• Captain America
    13.2k
    Kod Petka se zanemaruje i faktor atraktivnosti. Zbog takvih genijalaca ljudi dolaze na stadione. Nama koji smo svjedočili genijalnosti protiv Boda ili onoj asistenciji Orši protiv Osijeka lani u svibnju će ono ostati urezano u pamćenju za cijeli život.
  • Neki tip
    19k
    Dižem temu na vrh, jer smo dobili zasad nemalih 137 odgovora pa da vide rezultate oni koje zanima.
  • Jaro
    5.4k
    Petko - jednostavno klub ne moze dobiti "money for value" - na trzistu vrijesi manje nego njegova sezona za Dinamo - idealno produzetak ugovora, al ako ne ide, oatanak do isteka tekuceg
    Livakovic - i ovsjw klauzula nije vrijednost koju on ima za dinamo, al eto, tu je i ako ne zeli/klub ne moze dati novi ugovor onda mkze van samo za 10 milja i to je to
    Ivanusec - taj decko igra totalno drugi sport od oatatka HNLa, ali jbg zelja igraca, zakonistosti HNLa i dinama tesko da se moze zadrzati - ali izvuci sto bolje za klub, on nek si bira sto bolji klub
    Slazem se da je Sutalo vec vani, i realno za lovu od njega, Gvardiola i europe bi se trebao zatvoriti proracun...


    Ulazni transferi - za sad ocekivano... Ocekujem adekvatne zamjene za odlaske ove trojke i sirenje kadra s transferima ko Max. Nazalost, tesko da ce iletit kvalitetan LB i osudjeni smo na Ljubu tamo...
  • Juznjak
    2.9k
    Evo da pohvalim anketu, svaka čast na ideju i na pitanjima. I da vratimo pri vrh anketu ako slučajno ima netko da nije odgovorio iako je već sad ogroman broj odgovora. Još bih možda samo dodao pitanje kojeg bi igrača od ove glavne četvorice prodali kad bi jedan morao ići, odnosno za kojeg se smatra da bi najmanje nedostajao. Primijetio sam da se i tu često razilaze mišljenja ovdje na forumu pa bi bilo zanimljivo vidit rezultate i te ankete.
  • Neki tip
    19k
    Još bih možda samo dodao pitanje kojeg bi igrača od ove glavne četvorice prodali kad bi jedan morao ići, odnosno za kojeg se smatra da bi najmanje nedostajao. Primijetio sam da se i tu često razilaze mišljenja ovdje na forumu pa bi bilo zanimljivo vidit rezultate i te ankete.Juznjak

    763lvpwq3bf4oa61.jpg
    tw6p9ep9rx53j2p4.jpg
    xpaexibkap2rmf5z.jpg

    :wink: :smile:
  • mali M
    3.3k
    Još bih možda samo dodao pitanje kojeg bi igrača od ove glavne četvorice prodali kad bi jedan morao ići, odnosno za kojeg se smatra da bi najmanje nedostajao.Juznjak

    Meni je to već pokriveno u ovome. Pa vidiš po odgovorima šta ljudi misle, samo bi nepotrebno dali novi prostor za rasprave
  • Juznjak
    2.9k

    Imaš pravo, jednim se dijelom može zaključit, ali je sigurno i dosta ljudi izabralo da Petkovicu treba dat novi ugovor, Livakovicu isto i da Ivanuseca ne smijemo prodat. I onda me zanima kad bi jedan od njih trojice (+ jos Sutalo) ipak morao ići za kojeg bi se odlucili. Uglavnom, da je ovo moje pitanje toliko dobro vec bi netko ranije napravio anketu s njim, @Neki tip me savjetovao da radim anketu ali ipak mislim da je to za iskusnije članove Zone i za one koji znaju puno više od mene, a takvih ima ovdje dosta, hvala Bogu.
  • San Lorenzo
    11k
    Po meni Šutalo jer je najskuplji, a tom prodajom zatvaraš financijsku konstrukciju za iduće dvije godine...20-25 za Šutala, 20 od Joška + nagradni fond Uefe...za Ivanušeca ćemo i nagodinu moći dobiti ovih 12m koje sad tražimo, a on, Livaković i Petković su cheat code za hnl čijim osvajanjem najvjerojatnije ulazimo direkt u LP zbog čega nam čika Čeferin automatski ubrizgava 40ak milijuna eura u sistem.
    Pred nama je najvažnija hnl sezona i svi igrači bi trebali staviti klub ispred vlastitih interesa, dali su oni puno klubu, ali je klub dao njima puno više.
  • vjeko1701
    5.9k
    čijim osvajanjem najvjerojatnije ulazimo direkt u LPSan Lorenzo

    Mislim da to nije baš tolko izvjesno. Ozbiljni klubovi su koeficijentom ispred nas. Ili trebamo njih preskočiti za kaj bi trebali imati još jednu povijesnu sezonu u europi ili oni ne smiju biti prvaci svojih država kaj nije niš puno vjerojatnije.
  • San Lorenzo
    11k

    Jedan od brojnih životnih motoa ('motoa' valjda se tako kaže?!) koje slijedim je da će se nešto uvijek poklopit. :wink: Na nama je samo da obavimo svoj dio posla.
  • Papastrumf
    9.3k
    hnl čijim osvajanjem najvjerojatnije ulazimo direkt u LP zbog čega nam čika Čeferin automatski ubrizgava 40ak milijuna eura u sistem.San Lorenzo

    Za ovo ce trebati jako podignuti koeficijent (a to ce biti nemoguce ako uđemo ove god u LP) i nadati se da Srnini nece osvojiti ukrajinsko prvenstvo.
  • Ivanmtk
    677
    Prodat Šutala. Za njega možeš najviše dobiti, a najlakše ga je zamijeniti. Onda s tim novcima produžiti ugovor Petku i dovest adekvatnu zamjenu Ivanušecu i pokušati (ne nužno) nać lijevog beka, budući da je to baš zajebano za neke novce koje smo spremni ponuditi. Naravno uz uvjet da Japanac dolazi. Tako bi dobili odličnu pregovaračku poziciju za transfer Ivanušeca.. Moje mišljenje
  • Patak
    2.2k
    Zamijeniti ga možemo ali smo slabiji barem 10% jer ga ne možemo kvalitetno zamijeniti. U HNLu OK, ali u Europi nikako.
  • blue heart 72
    1.3k
    Ako bi se gledalo kojim redoslijedom bi se riješio jednog od te četvorice, treba uzeti u obzir što imaš u tom igraču, što gubiš odlaskom tog igrača, na koji način ga nadomjestiti i na kraju koliko novaca dobiješ za njega. Uzimajući te faktore moj redoslijed bi bio
    1) Šutalo
    2) Livi
    3) Petko
    4) Ivanušec
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.