• jp23
    2.2k
    Ili u prijevodu križanje Vukovarske i Heinzelove
  • masacusec
    3k
    Neće to tako skoro. Planirani je objekt još daleko od građevinske dozvole, a kamoli do izvođenja.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Da ne ispadne da samo kritiziram crvene kmere, ZET aplikacija dosta dobra, najbolji dio je da možeš kupiti kartu na brzinu kad vidiš kontrolora. Poznavajući ZET vjerojatno će to ukinuti za par mjeseci i ubiti app.
  • deda
    27.5k
    Daj pokosite travu sutra dolazim na tekmu :cool:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Daj pokosite travu sutra dolazim na tekmu :cool:deda

    Je, a di će pčele onda?
  • puxigadjurdja
    1.4k

    pa sinoć je kiša padala, nema diranja trave sljedećih tjedan dana + Bandić je kriv za sve
    6gca3yfw5shm19au.png
  • miro
    3.1k
    ja bih kontrolorima naredio da kad uđu kažu "Kontrola, ajmo kupujte karte preko mobitela", pričekao da ekipa pokliketa i onda eventualno pregledavao, efekt bi bio 100 puta bolji nego da na prepad pregledavaju
  • mali M
    3.3k
    ja bih kontrolorima naredio da kad uđu kažu "Kontrola, ajmo kupujte karte preko mobitela", pričekao da ekipa pokliketa i onda eventualno pregledavao, efekt bi bio 100 puta bolji nego da na prepad pregledavajumiro

    to smo nekad imali i cijelo vrijeme nisam kužio kontrolore zašto se bune, nebi trebali ništa raditi, samo se šetkarati po tramvajima i kad uđu viknut, kontrola karata za 30sec. Tak mu je svejedno jer sam kupio prije 2 min ili sad. samo je problem što znam da se njima daje nagrada po ulovljenim švercerima, tako da kao i u većini stvari, lakše biti tiranin nego surađivati i izgraditi sa ljudima kvalitetan odnos i na kraju će ljudi već sami kupovati..
  • mali M
    3.3k
    Je, a di će pčele onda?Mali Zeus

    joj nemoj me s tim, kad se sjetim da je njihova obrana "neka pčele papaju", kao da su to leteće krave.. neznam zašto nitko od novinara nije pitao da li znaju oni šta uopće pčele jedu...
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus ja bih kontrolorima naredio da kad uđu kažu "Kontrola, ajmo kupujte karte preko mobitela", pričekao da ekipa pokliketa i onda eventualno pregledavao, efekt bi bio 100 puta bolji nego da na prepad pregledavajumiro

    Pa kad je još prije nekog vremena bila opcija preko moba ekipa bi masovno kupovala karte na samo pojavljivanje kontrolora. Čak ne bi trebali biti ni kontrolori, samo ZET-ovci, a ekipa masovno vadi mobitele. I onda je ZET, sa smislim za biznis kakav ima, to ukinuo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    to smo nekad imali i cijelo vrijeme nisam kužio kontrolore zašto se bune, nebi trebali ništa raditi, samo se šetkarati po tramvajima i kad uđu viknut, kontrola karata za 30sec. Tak mu je svejedno jer sam kupio prije 2 min ili sad. samo je problem što znam da se njima daje nagrada po ulovljenim švercerima, tako da kao i u većini stvari, lakše biti tiranin nego surađivati i izgraditi sa ljudima kvalitetan odnos i na kraju će ljudi već sami kupovati..mali M

    E to, pročitao ovo nakon što sam napisao post. :)
  • Bosna86
    11.5k
    ndwkhek8fwg76njo.jpeg


    Hotel Panorama
  • Papastrumf
    9.4k
    Hotel PanoramaBosna86

    Misliš, Zonar? :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.